Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:
من فکر کنم فیزیک در سیستمهایی که کارت ati داشته باشن توسط cpu پردازش بشه
cpu فقط می تونه کمک در بهتر اجرا شدن یه فیزیک عالی داشته باشه !دیگه بقیش رو دوشه کارت گرافیکه که اگه انویدیا باشه بی نظیر اجرا خواهد شد .;)
من دیوانه این مافیام !!!!!بابا بیا دیگه مارو کشتی !:(

من که واسه اومدنش دارم لحظه شماری میکنم :d فکر کنم امسال حسابی سرگرممون کنه.
فقط نگران دو مسئله هستم :
۱- یکی که شخصیه سیستمم که فکر کنم باید یک دستی به سر و روش بکشم. b-)
۲- دومی مربوط میشه به مسئله دوبله این بازی با توجه به سناریوش ! فقط امیدوارم ارشاد گیر نده تا مثل نسخه قبل از دوبله دارینوس تو این بازی کمال لذت رو ببریم. :">

من که واسه اومدنش دارم لحظه شماری میکنم :d فکر کنم امسال حسابی سرگرممون کنه.
فقط نگران دو مسئله هستم :
۱- یکی که شخصیه سیستمم که فکر کنم باید یک دستی به سر و روش بکشم. b-)
۲- دومی مربوط میشه به مسئله دوبله این بازی با توجه به سناریوش ! فقط امیدوارم ارشاد گیر نده تا مثل نسخه قبل از دوبله دارینوس تو این بازی کمال لذت رو ببریم. :">

در مورد دومی من میرم زبانم رو قوی تر میکنم:d.چون هیچی مثل شنیدن صدای(اصلی) ویتو و جو حال نمیده.
56 روز دیگه تا عرضه ی بمب.;)

با این وضعیت بدی که شرکت های تقلبی بازی های دارینوس رو راحت کپی میکنن و میفروشن به هیچ وجه منتظر یه نسخه دوبله نباشید;)
من امسال فقط و فقط امیدم به این بازی هست و مطمئنم یه شاهکار بزرگ میشه چون داستانش فوق العاده زیبا و درگیر کنندست.

خود بازی نیازی به تعریف ندارد وحالا فیزیکی به این زیبای در راه هست که بی شک در هیچ بازی ندیدایم

این بازی فیزیک خیلی زیبای دارد فکر کنم توی نوع خود ش بی نظیر باشد .
کسانی که کارت ati دارند می تونند با گذاشتن یک کارت انودیا مثلا 8800درکنار کارت خودبه عنوان کارت فیزیک از فیزیک این بازی لذت ببرند .

به زودی رسوایی انویدیا توی یه بازی دیگم معلوم میشه...
دلتون رو خوش نکنید ، نه گیم پلی میبینید ،نه گرافیک ،یه چیزی در حد God Father !!!.

دلتون رو خوش نکنید ، نه گیم پلی میبینید ،نه گرافیک ،یه چیزی در حد God Father !!!.
حالا اگرم شما راست بگید (که بعید میدونم :d) که نه گیم پلی داشته باشه نه گرافیک چه ربطی به انویدیا داره؟
به سازنده هاش مربوط میشه :d

من نمی دونم شما چطور داری پیش گوی می کنی توی گیم پلی که از بازی منتشر شد حجت برای همه تمام شد که باید شاهد بهتربن بازی امسال باشیم از همه لحاظ اون وقت شما.....

شما از همون اول باشماره 1 هم مشکل داری چرا بی خودی توی سر بازی می زنی :gunner::gunner::gunner:

خود بازی نیازی به تعریف ندارد وحالا فیزیکی به این زیبای در راه هست که بی شک در هیچ بازی ندیدایم

این بازی فیزیک خیلی زیبای دارد فکر کنم توی نوع خود ش بی نظیر باشد .
کسانی که کارت ati دارند می تونند با گذاشتن یک کارت انودیا مثلا 8800درکنار کارت خودبه عنوان کارت فیزیک از فیزیک این بازی لذت ببرند .
تا اونجایی که من میدونم nvidia با اپدیتهای جدیدش دیگه این اجازه رو به دارندگان کارتهای ati نمیده و دیگه نمیتونن این کار رو بکنن.

دلیل بیار برای حرفات عزیزم دلیل!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or