Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
:)):)):)):)):)):))

بیا برو بیرون

9400 اصلا sli ساپورت نمیکنه
اون زمانی که وظیفه فیزیک به عهده cpu بود گذشت
الان در کارتهای nvidia وظیفه فیزیک به طور کامل بر عهده gpu هست
این بازی هم بر اساس havok ساخته نشده که کارتهای ati بخوان فیزیکی مثل انویدیا رو به نمایش بگذارن
اگه تو خط دومت منظورت حرفه منه که باید بگم فکر نکنم همچین اتفاقی افتاده باشه.
چون با تستی که من انجام دادم یه 4هسته ای quad بهتر از یه 2هسته ای due تو GTA فریم میده.
کارت گرافیک 260GTX فکر کنم رو حالت متوسط یه کم افت فریم داشته باشه البته بازم میشه باهاش این بازی رو انجام داد(بازم میگم به شدت به CPU ربط دارن این جور بازیا.من با 275GTX و CPU E8400 تو GTA همه چی فول فقط draw distance رو 35 افت فریم دارم(ولی با یه quad به جای E8400...). این بازیم دسته کمی از GTA نداره )

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
نه مگه دوستان کله شون خرابه که برن یه بازی 2500 تومنی رو اورجینال 80$ بخرن :mrgreen: تازه واسه این بازی الان سه ساله ما رو الاف کردن :closedeyes:
کسی مجبورت کرده جواب بدی؟
اگه از نظر تو کسی که بازی رو ارجینال میخره کلش خرابه باید بگم اون کسی که مخش ایراد داره تویی!
از کی تا حالا بازی ارجینال PC 80$ شده؟؟؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
قابل توجه دوستانی که قصد خرید اوریجینال بازی رو دارند :

بچه ها پیشفروش این بازی آغاز شده (نمیدونم از کی) :

نسخه معمولی :

$ PC : 49.99
$ XboX360 : 59.99
$ PS3 : 59.99​

نسخه Collector's Edition

$ PC : 69.99
$ XboX360 : 79.99
$ PS3 : 79.99​

منبع

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من خودم نسخه کپی بازی رو میخرم تا زود تمومش کنم و از داستان این شاهکار با خبر بشم اما بعدش یه نسخه Collector رو حتما برای PC میگیرم تا به زحماتی که برای بازی کشیده شده به نوعی احترام بذارم تنها بازی هایی که امسال اورجینال میخرم یکیش همین مافیا 2 هست و دیگریش هم SrarCraft II .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
من خودم نسخه کپی بازی رو میخرم تا زود تمومش کنم و از داستان این شاهکار با خبر بشم اما بعدش یه نسخه Collector رو حتما برای PC میگیرم تا به زحماتی که برای بازی کشیده شده به نوعی احترام بذارم تنها بازی هایی که امسال اورجینال میخرم یکیش همین مافیا 2 هست و دیگریش هم SrarCraft II .

این نسخه Collector دقیقا چه تفاوتهایی داره با معمولی ؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
این نسخه Collector دقیقا چه تفاوتهایی داره با معمولی ؟
تفاوت های زیادی داره این خبر رو خودم توی یه انجمن دیگه گذاشتم ببین:

Mafia-II-3.jpg

شرکت 2K Games امروز از نسخه Collector بازی مافیا 2 رو نمایی کرد در این بسته که در تعداد محدودی عرضه خواهد شد ، شامل قسمت های دیجیتال و فیزیکی در مورد بازی می باشد.

- یک جعبه فلزی کلکسیونی از جنس استیل که روی آن لوگوی برجسته علامت "Mafia II" حک شده و شامل دو اثر هنری از قهرمانان بازی یعنی Vito و Joe می باشد.

- یک بسته الحاقی که وقتی وارد بازی شوید به شما این امکان را می دهد که به دو ماشین اشرافی و کلاسیک دستیابی پیدا کنید و به واسطه این دو ماشین دو عدد لباس مخصوص نیز برای Vito آزاد خواهد شد.

- یک آلبوم چرمی ، شامل 100 صفحه عکس از زندگی مردم و خانواده های مافیایی در شهر Empire Bay که به آشنایی هر چه بیشتر با آنها کمک می کند.

- Sound Track های بازی Mafia II که شامل شاهکار سمفونیک ارکستر شهر پراگ در یک عدد CD می باشد.

- یک عدد نقشه شهر Empire Bay که به وسیله آن میتوانید با محله ها ، خیابان ها و نقاط مهم شهر آشنا تر شوید. این نقشه از یک کاغذ زخیم و با کیفیت خیلی بالا تولید شده است.

Mafia-II-CE-600x375.jpg
هچنین 2K Games در آمریکای شمالی با فروشگاه های Best Buy ، Amazon و Gamestop قرارداد های مختلفی انجام داده که در صورت خرید از هر کدام بسته اضافی متفاوتی دریافت میکنید:

- بسته الحاقی شهر Vegas: در این بسته شما تجربه گشت و گذار در شهر وگاس همراه با دو عدد Suit و ماشین جدید را بدست خواهید آورد.(در صورت خرید از GameStop)

- بسته الحاقی قهرمان جنگ: مطمئنا دهه 1940 بدون یک قهرمان جنگ کامل نمیشود ، در این بسته شما می توانید کنترل دو ماشین نظامی جدید را بدست بگیرید ، این بسته شامل لباس و تجهیزات های نظامی نیز می باشد.(در صورت خرید از GameStop)

- یک بسته الحاقی شامل دو ماشین جدید ، یکی با ظاهری اسپرت و کوچک و دیگری یک ماشین مسابقه ای دهه 50 که شبیه اتومبیل های مدل Hot Rod میباشد.(در صورت خرید از Amazon)

- یک بسته الحاقی قابل دانلود که سرعت را به شما هدیه می دهد که شامل دو عدد ماشین مسابقه ای فوق العاده پرسرعت میباشد ، که به همراه یک ژاکت چرمی و چکمه های محکم و یک عدد سوئیت مخصوص رانندگی کامل می شود.(در صورت خرید از Best Buy)

- یک کارت الکترونیکی هدیه شرکت WallMart به ارزش 10 دلار.(در صورت خرید از Walmart.com)

پیش فروش نسخه معمولی و Collector این بازی از هم اکنون آغاز شده ، این بازی در تاریخ 24 آگوست در آمریکا و در تاریخ 27 اگوست در اروپا بر روی سه پلتفرم PC ، PS3 و Xbox360 منتشر خواهد شد.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
منم که اول نسخه ی کپی شده رو میخرم (اصلا نمی تونم صبر کنم :(()بعدش هم برای پاسخ به زحمات 2K کبیر حتمممما نسخه ی Collector رو میخرم.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
منم که اول نسخه ی کپی شده رو میخرم (اصلا نمی تونم صبر کنم :(()بعدش هم برای پاسخ به زحمات 2K کبیر حتمممما نسخه ی Collector رو میخرم.
اینم ازون حرفا هستا. اخه چی اول کپی میخری بعد ارویج؟! کسی که بازی رو انجام بده به نظرت دیگه چقدر انگیزه براش باقی میمونه که بره و دوباااره اوریجینالش رو بخره؟! اگه کسی پایه باشه از اولش ارویج رو سفارش میده حتی اگه یه کم دیرتر بدستش برسه!

• Like
Reactions: djwolf

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اینم ازون حرفا هستا. اخه چی اول کپی میخری بعد ارویج؟! کسی که بازی رو انجام بده به نظرت دیگه چقدر انگیزه براش باقی میمونه که بره و دوباااره اوریجینالش رو بخره؟! اگه کسی پایه باشه از اولش ارویج رو سفارش میده حتی اگه یه کم دیرتر بدستش برسه!
نه دیگه این فرق میکنه هیچکس نمیتونه تا اومدن نسخه اوریجینال صبر کنه ، من مطمئنم اگه کپی رو تموم کنم حتما یه CE میگیرم حالا اولین هدفم تشکر از زحمات سازندگانه و دومیش هم محتویات جاللب پک CE هست;)

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان گل بازی سنتری می دونم جاش اینجا نیستb-) ولی این بازی میشه بگین دقیقا کی میاد>:d< و اینکه تاخیر نمیخوره ;)(میخوام یه تبلیغات برای این بازی تو شهرمون بدم:d که از الان هم یه تبلیغات برای فروشگاه منه وهم برای این بازی :">)

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوستان گل بازی سنتری می دونم جاش اینجا نیستb-) ولی این بازی میشه بگین دقیقا کی میاد>:d< و اینکه تاخیر نمیخوره ;)(میخوام یه تبلیغات برای این بازی تو شهرمون بدم:d که از الان هم یه تبلیغات برای فروشگاه منه وهم برای این بازی :">)
تاریخ عرضه ی بازی 24 آگوست 2010 = 2 شهریور هست حسین جان.
ای بابا خوبه هزار بار گفتم 24 آگوست = 2شهریور نه مرداد:| باورتون نمیشه به تقویم یه نگاهی بندازید!
ممنون دوست عزیز حواسم نبود...

آخرین ویرایش:

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018

باور کن من بد عاشق این باز هستم وشک نکن اورجینالش رو می خرم :dو انقدر انگیزه دارم که حالا حالا ها باهاهش سرگرم باشم.به هر حال شاید اگه جای من بودی مثل من همین کار رو می کردی.
کاری هم داشتید بنده با نام AZMAC 2 تو فروم 2K در خدمتتونم.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
:)):)):)):)):)):))

بیا برو بیرون

9400 اصلا sli ساپورت نمیکنه
اون زمانی که وظیفه فیزیک به عهده cpu بود گذشت
الان در کارتهای nvidia وظیفه فیزیک به طور کامل بر عهده gpu هست
این بازی هم بر اساس havok ساخته نشده که کارتهای ati بخوان فیزیکی مثل انویدیا رو به نمایش بگذارن
دمت گرم امشب منو کلی خندودی فردا جوکاتو به بچه های بازار میگم حسابی بخندیم.از این جکا بازم بفرست دمت گرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر