Mafia 2

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
اسکرین شات از Mafia 2

v33qki.jpg

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
نمیشد مدرن باشه؟:confused:
این ماشینای لگنش رو اعصابه
ببخشید من شماره یکو شانس نداشتم بازی کنم
شاید برای این اینجوری فکر میکنم

مرسی

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نمیشد مدرن باشه؟:confused:
این ماشینای لگنش رو اعصابه
ببخشید من شماره یکو شانس نداشتم بازی کنم
شاید برای این اینجوری فکر میکنم

مرسی

همونطور که خودتم میگی چون شماره قبلی رو بازی نکردی اینطوری میگی.اگه بازی می کردی می فهمیدی که چرا مردم برای این این بازی لحظه شماری می کنن.واقا که تعقیب و گریز با این ماشینا و زندگی در این زمان چه حالی میده.مخصوصا که خودتم مافیا باشی.

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
bc76b.jpg

Roman Hladik: This is an arranged screenshot created directly in editor tool. It's a simple image with Vito and Joe. They don't really like visits by the photographer -- which is why they look so annoyed.

bb5f92cd83.jpg

Roman Hladik: This is another arranged screenshot created directly in editor tool. Joe's in this picture -- of course you know him by now -- and he's wearing his favourite clothes -- a comfortable sporty jacket and his Hawaiian shirt. Joe doesn't like clubby suits.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خیلی شبیه GTAدارن کار میکنند حتی شات هاش هم همون سبکه
امید وارم با یک بازی شاخ دیگه طرف باشیم
چه ربطی به GTA داره ! مافیا کلا کلاس کارش با بازیهای آبکی مثل GTA و Saint Raw فرق میکنه .
امیدوارم شخصیت پردازیش و عمق داستانش و کلا همه چیزش مثل عنوان اولش بی نظیر باشه.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
خیلی شبیه GTAدارن کار میکنند حتی شات هاش هم همون سبکه
امید وارم با یک بازی شاخ دیگه طرف باشیم

رضا به قول مورفیوس (ماتریکس) ربطی به امید نداره وقتی ایمان داشته باشی.
Take-Two مافیایی تو این سبک راه انداخته.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من هرچي فكرشو مي كنم مي بينم سال 2009 عجب ساليه همه بازي خفن شاخ خفن گرافيك اين بازي هم من خيلي بهش اميد دارم اميدوارم خاطرات گذشته رو ياداوري كنه(با دوبله دارينوس:biggrin1:)

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
من هرچي فكرشو مي كنم مي بينم سال 2009 عجب ساليه همه بازي خفن شاخ خفن گرافيك اين بازي هم من خيلي بهش اميد دارم اميدوارم خاطرات گذشته رو ياداوري كنه(با دوبله دارينوس:biggrin1:)
واقعا همینطوره.از اینجور سالها کم پیش میاذ که بازیبازا دیگه سرگیجه میگیرن کدوم یکی رو بازی کنن:biggrin1::((
ولی یه بدی هم داره و اینه که یه دفعه یه فصل از بی بازیی میسوزن:(

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
واقعا تیم گرافیک بازی خیلی حرفه ای من تا تا حالا به نوع کیفیت در استفاده از تکسنجر و شدر در لباس ندیدم
مو نمیزنه با واقعیت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر