M 2010: میانگین امتیازی ماکروسافت بالاتر از سونی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,084
نام
محمد امین
4b22d739b3bfd_featured_without_text_metacritictop.jpg

بر اساس آماری که در سایت Metacritic مشخص شده و میانگین امتیازی هر بازی توسط Publisher ها را در سال 2010 نشان میدهد ماکروسافت توانسته با انتشار 21 بازی در سال 2010 میانگین امتیازی 73.4 رو برای خود به ثبت برساند و از سونی با میانگین 70.9 از 46 بازی پیشی بگیرد و همچنین در بین این سه Publisher صاحب کنسول نینتیدو نیز با انتشار 39 بازی و میانگین 76.1 رتبه اول را دارد..

در بین بازی های انحصاری هر سه کنسول این بار هم نینتیدو با بازی Super Mario Galaxy 2 و میانگین 97 مقام اول را دارد، PS3 با عنوان God of War 3 و میانگین 92 دوم و XBOX 360 با بازی Halo: Reach و میانگین 91 مقام سوم را دارا میباشد..

در بین منتشر کننده های که داری کنسول نیستند این Take Two است که به لطف درخشش Red Dead Redemption با میانگین 95 در جایگاه اول قرار دارد CAPCAM با میانگین 74.5 در جایگاه دوم و EA و ACTIVISON هم جایگاه های بعدی را در اختیار دارن..

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
کلا همچین که میشینم فکرشو میکنم میبینم که باید بهت حق بدم میدونی چرا ؟ باور کن اگه منم برای خرید هر بازی مجبور بودم تا همین چند وقت پیش یک، سومه حقوقم رو یا اینکه بزور این مقدار پول رو به هر بهانه ای از بابایی کش میرفتم بایدم عین شما و امثال شما میشدم
کاری به اینکه چرا و چجوری کی بالاتر شده کی پایین تر شده ندارم....
ولی همین پستی که نقل قول شده دلیل پدرکشتگی اکثر دوستان 360 پرست هستش که سایه PS3 و طرفداراشو با تیر میزنن!
به هر حال روزگار اینجوری پیش رفته که 360 حک شه و 4 تا فدایی از جان گذشته پیدا کنه و جالبش اینجاست که بیانو کنسول رقیب رو هم تیکه بارون کنن!
الانم احتمالا چندنفر میان میگن مگه یادتون رفته فنای PS3 فلان موقع سر فلان بازی چقدر مسخره کردن و blah blah blah .......

کلا همیشه یه سوال از اول حیات 360 به وجود اومده:
اگر 360 حک نمیشد این همه نارنجک به کمر بسته هم براش پیدا میشد!؟
to be continued.......

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
نسل تموم شد و هنوز نمیخواین قبول کنید که توی فروش (گیم و کنسول)و میانگین امتیازی از 360 عقبید:(

تو با فروش واینجور چیزا حال کن ببینم چیزی گیرت میاد:)

منم با گیم های با کیفیت حال میکنم تا نسل تموم شه و....

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ولی همین پستی که نقل قول شده دلیل پدرکشتگی اکثر دوستان 360 پرست هستش که سایه PS3 و طرفداراشو با تیر میزنن!
به هر حال روزگار اینجوری پیش رفته که 360 حک شه و 4 تا فدایی از جان گذشته پیدا کنه و جالبش اینجاست که بیانو کنسول رقیب رو هم تیکه بارون کنن!
الانم احتمالا چندنفر میان میگن مگه یادتون رفته فنای PS3 فلان موقع سر فلان بازی چقدر مسخره کردن و blah blah blah .......

to be continued.......
اگه ps2 حک نمیشد الان طرفدار ps وجود داشت؟!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
رمن کلا فکر کنم اصلا متوجه ذره ای از صحبت هام نشدی ! فقط دوست دارم بدونم چجوری اینجا از صحبت های بقیه تشخیص میدین کی فن کودوم کنسول !
پ.ن : اون حک رو فقط روی سنگ قبر میبینیم ! احیانا هک که منظور نیست !؟
پ.ن 2 : بعد از LOL واژه Blah هم به خزیسم پیوست !
سوال بعدی اینه که آیا ایشون زمان PS2 و ماقبل اصلا گیمر بودند ؟
چون فکر کنم جوابی برای حرفام نداشتی!
حرف های پست قبلیت هیچ گونه ارتباطی با پست من نداشت شما خود درگیری داری الکی پست نقل قول میکنی دیگه به من مربوط نمیشه دلیل جوابی که ندادم این بود
از صحبت های شما که مشخصه عاشق PS3 هستین!
و باز هم توانایی بالای تشخیص دادنت رو به رخ همه کشیدی از کی به ارث بردی ؟

آخرین ویرایش:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
نسل تموم شد و حزبِ بادی ها دست از سرِ سونی بدبخت و PS3 برنداشتن که نداشتن!!! :(
بعد از LOL واژه Blah هم به خزیسم پیوست
خزیسم چیه دیگه! :D خزدانیِ تاریخ بهتره! :D

• Like
Reactions: Kainé

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

to be continued.......
زکی.360ی ها با سونی فن ها پدر کشتگی دارن یا سونی فن ها با 360 ی ها؟یعنی به نظر شما کسی که اومده می گه هیلو لیاقت بالای 8 را هم نداره کاملا منطقی داره حرف می زنه دیگه؟

بیش تر از 80 یا 90 در صد بازی های پرفروش به خاطر کیفیتشون هست.مگر بعضی ها مثل COD که به خاطر اسمشون فروش می رن را فاکتور بگیریم.میانگین بالاتر نمره ها,نشاندهنده ی کیفیت بالاتر بازی هسات,البته نه اختلاف یکی دو نمره.ولی مثلا اختلاف GT5 و Froza 3 خیلی زیاده.
پس به یک نتیجه ی منطقی می رسیم,تعداد افراد بیشتری از بازی های با کیفیت 360 لذت می برن.پس تا نسل تموم نشده یه ذره فکر کن تا به این نتیجه برسی که نظر شما محترم و برای خودت و نمی شه گفت نظر شما اشتباهه,ولی وقتی می خوان یه کنسول برتر را انتخاب کنند,نظر فقط شما را نگاه نمی کنند.نظر اکثریت افراد را ناه می کنند...

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
منی که اصلا با هیلو حال نمی کنم(5مینم نتونستم بازی کنم) قبول دارم این دوستمون خیلی رو هوا حرف می زنه
حتما یه چیزی داره که این همه طرفدار و فروش داره .

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
ممدلی لیسانس عمران میخونه ترم پیش 20 واحد گرفته معدلش شده 15
غضنفر کشاوری میخونه ترم پیش 15 واحد داشته معدلش شده 16
نتیجه: علم آمار نشون میده که غضنفر درسش بهتر از ممدلیه....
:))خدایی عجب تاپیکی شده!علم آمار و ریاضی و....
نمیشه به تاپیک خبر رو بخونید و ازش رد شید؟
پ.ن:احتمالا بازی های با میانگین امتیازی 7 و زیر 7 توی نتیجه تاثیر زیادی داشتند.بیخودی پای بازی های انحصاری رو وسط نکشید...یه کم آی کیو به خرج بدید و میانگین دو کنسول رو نگاه کنید متوجه میشید

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
موضوع این نیست دوست من.من کاری ندارم کی از چی خوشش میاد کی از چی بدش میاد.
موضوع اینه که این افراد میانو PS3 رو میکوبن از هر خبری هم که به ضدش باشه خوشحال میشن چون فقط کپی خور نشده!خودتم میدونی که از اینا کمم نیستن....

من کلا فکر کنم اصلا متوجه ذره ای از صحبت هام نشدی ! فقط دوست دارم بدونم چجوری اینجا از صحبت های بقیه تشخیص میدین کی فن کودوم کنسول !
پ.ن : اون حک رو فقط روی سنگ قبر میبینیم ! احیانا هک که منظور نیست !؟
پ.ن 2 : بعد از LOL واژه Blah هم به خزیسم پیوست !
سوال بعدی اینه که آیا ایشون زمان PS2 و ماقبل اصلا گیمر بودند ؟
از صحبت های شما که مشخصه عاشق PS3 هستین!
حک یا هک و یا خز شدن و نشدن یه سری کلمه مهم نیست مهم چنگ انداختن جناب عالی به در و دیواره چون فکر کنم جوابی برای حرفام نداشتی!
در مورد سوال آخرت هم نه من اولین کنسولم PS3 بوده بعدا رفتم PS1 و PS2 و PSP خریدم!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
کمبود تعداد polygen در بازی ، نبود ف ی ل ت ر Anti _ Aliasing در بازی ، اجرا شدن بازی بر روی 30 فریم ریت و با تمامی این شرایط داشتن افت فریم ریت در بازی ! تماما از نکاتی هست که صریحا در متن نقد سایت Ign در مورد عنوان Halo 3 عنوان شده . حالا اینکه یه سری با زبان انگلیسی اشنایی ندارن ! یا چون کنسول 360 کپی خور شده و واسه همین متوجه حضور Ip به نام Halo شدن ! و الانم همه فنش شدن ! دیگه مشکل خودشونه !

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ

آخِی:(
میانگین یک سیلو بازی با کیفیت و جذاب و همه چیز تمام شده 70.9 اونبخت میانگین یه مشت بازی بی کیفیت و اشغال و سطح پایین شده 73.4:(
واقعا این متاکریتیک چه هدفی از این همه فن بازی داره؟؟؟که بیاد امتیاز بازی های 360 رو بیشتر کنه و بذاره تو سایتش و حق این PS3 مظلومه گناهی رو بخره:((
انچارتد 2ـه فول اف عظمت...باید 4 ملیون بفروشه اونبخت هیلو 3 با اون گرافیک افتضاح 11 ملیون اخه چرااااااااااااااااا

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کمبود تعداد polygen در بازی ، نبود ف ی ل ت ر Anti _ Aliasing در بازی ، اجرا شدن بازی بر روی 30 فریم ریت و با تمامی این شرایط داشتن افت فریم ریت در بازی ! تماما از نکاتی هست که صریحا در متن نقد سایت Ign در مورد عنوان Halo 3 عنوان شده . حالا اینکه یه سری با زبان انگلیسی اشنایی ندارن ! یا چون کنسول 360 کپی خور شده و واسه همین متوجه حضور Ip به نام Halo شدن ! و الانم همه فنش شدن ! دیگه مشکل خودشونه !
عرض کردم خدومتتون,سری هیلو چه از نظر میانگین نمرات,چه از نظر جوایز,چه از نظر مردم,از سری کیل زون بالاتر!حالا ار هیلو این چیزیه که شما می گید,پس کیل زون خیلی چیز آشغالیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر