M 2010: میانگین امتیازی ماکروسافت بالاتر از سونی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,084
نام
محمد امین
4b22d739b3bfd_featured_without_text_metacritictop.jpg

بر اساس آماری که در سایت Metacritic مشخص شده و میانگین امتیازی هر بازی توسط Publisher ها را در سال 2010 نشان میدهد ماکروسافت توانسته با انتشار 21 بازی در سال 2010 میانگین امتیازی 73.4 رو برای خود به ثبت برساند و از سونی با میانگین 70.9 از 46 بازی پیشی بگیرد و همچنین در بین این سه Publisher صاحب کنسول نینتیدو نیز با انتشار 39 بازی و میانگین 76.1 رتبه اول را دارد..

در بین بازی های انحصاری هر سه کنسول این بار هم نینتیدو با بازی Super Mario Galaxy 2 و میانگین 97 مقام اول را دارد، PS3 با عنوان God of War 3 و میانگین 92 دوم و XBOX 360 با بازی Halo: Reach و میانگین 91 مقام سوم را دارا میباشد..

در بین منتشر کننده های که داری کنسول نیستند این Take Two است که به لطف درخشش Red Dead Redemption با میانگین 95 در جایگاه اول قرار دارد CAPCAM با میانگین 74.5 در جایگاه دوم و EA و ACTIVISON هم جایگاه های بعدی را در اختیار دارن..

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اتفاقا این امتیازات واسه بازی در پیتی مثل Halo از سرش هم زیاد هست ! بقیه سایت ها هم اگه به خاطر هایپ و تبلیغات عظیم مایکرو نبود ! همین امتیازات رو باید می دادن . Halo 3 هم همین وضعیت رو داشت . یه سری سایت ها که دست و بالشون بسته نبود امتیازات پایین به بازی دادن ! نمی شه بازی که داره بدون Anti_Aliasing و روی 30 فریم ریت اجرا می شه و تازه افت فریم هم داره امتیازات بالای 8 بگیره که
blah...blah...blah

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ننگ بر ریاضی پایه ای که شرکت مورد علاقه ی ما رو زیر سوال میبره. ننگ بر آمار.

پ.ن: فرمول میانگین زیگما ان تقسیم بر تعداد ان. یعنی هرچی تعداد کمتر باشه نتیجه بیشتر و هرچی تعداد بیشتر باشه حاصل کسر کمتره.

• Like
Reactions: Tommy Fisher

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
اتفاقا این امتیازات واسه بازی در پیتی مثل Halo از سرش هم زیاد هست ! بقیه سایت ها هم اگه به خاطر هایپ و تبلیغات عظیم مایکرو نبود ! همین امتیازات رو باید می دادن . Halo 3 هم همین وضعیت رو داشت . یه سری سایت ها که دست و بالشون بسته نبود امتیازات پایین به بازی دادن ! نمی شه بازی که داره بدون Anti_Aliasing و روی 30 فریم ریت اجرا می شه و تازه افت فریم هم داره امتیازات بالای 8 بگیره که :))

LOL
واقعا دیگه ته فن بازیه .
من نمی دونم کجای این بازی افت فریم داشت .
دیگه خیلی جوگیر شدی .
1 ساعته دارم به خاطر این فن بازیات می خندم .

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
اتفاقا این امتیازات واسه بازی در پیتی مثل Halo از سرش هم زیاد هست ! بقیه سایت ها هم اگه به خاطر هایپ و تبلیغات عظیم مایکرو نبود ! همین امتیازات رو باید می دادن . Halo 3 هم همین وضعیت رو داشت . یه سری سایت ها که دست و بالشون بسته نبود امتیازات پایین به بازی دادن ! نمی شه بازی که داره بدون Anti_Aliasing و روی 30 فریم ریت اجرا می شه و تازه افت فریم هم داره امتیازات بالای 8 بگیره که

قول ِ شرف میدم که اگر یک نفر... فقط یک نفر این حرفارو راجع به Killzone یا هر عنوان انحصاری ِ دیگه ی PS3 زده بود، حداقل یکماه به جرم فن بازی ِ بیش از اندازه بن می شد ! :)

• Like
Reactions: Fratos

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
قول ِ شرف میدم که اگر یک نفر... فقط یک نفر این حرفارو راجع به Killzone یا هر عنوان انحصاری ِ دیگه ی PS3 زده بود، حداقل یکماه به جرم فن بازی ِ بیش از اندازه بن می شد ! :)
منی که فن هیلو هستم وقتی پست رو خوندم فقط یه لبخند زدم و بی خیال شدم با اینکه میتونستم کارهای دیگه ای بکنم شما هم بی خیال به قول معروف به حرف گربه سیاهه که بارون نمیاد...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,113
اتفاقا این امتیازات واسه بازی در پیتی مثل Halo از سرش هم زیاد هست ! بقیه سایت ها هم اگه به خاطر هایپ و تبلیغات عظیم مایکرو نبود ! همین امتیازات رو باید می دادن . Halo 3 هم همین وضعیت رو داشت . یه سری سایت ها که دست و بالشون بسته نبود امتیازات پایین به بازی دادن ! نمی شه بازی که داره بدون Anti_Aliasing و روی 30 فریم ریت اجرا می شه و تازه افت فریم هم داره امتیازات بالای 8 بگیره که :))
http://forum.bazicenter.com/blog.php?b=1586

• Like
Reactions: .:Soheil:.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
منی که فن هیلو هستم وقتی پست رو خوندم فقط یه لبخند زدم و بی خیال شدم با اینکه میتونستم کارهای دیگه ای بکنم شما هم بی خیال به قول معروف به حرف گربه سیاهه که بارون نمیاد...
ای جانم ریلکس:d
ولی کلا این یک مشکلی شده که فن های xbox نمی تونن کاری بکنن:dالان ما تو اقلیتیم:d ولی halo اگر هایپ عظیم بود پس fable چی؟killzone رو منم دوست دارم اما اونم مشکلاتش رو داره!ولی در کل این فن بازیا به جایی نمیرسه چه بگیم مایکروسافت چه سونی!امسال سال رقابته و امسال معلوم میشه کی به کیه!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
کلا همچین که میشینم فکرشو میکنم میبینم که باید بهت حق بدم میدونی چرا ؟ باور کن اگه منم برای خرید هر بازی مجبور بودم تا همین چند وقت پیش یک، سومه حقوقم رو یا اینکه بزور این مقدار پول رو به هر بهانه ای از بابایی کش میرفتم بایدم عین شما و امثال شما میشدم مشکل کار چیزی دیگریست
تو آمریکا Halo و Master Chief رو به دید یه اسطوره میبینن بعد اینجا میان با Kilzone مقایسش میکنن !

• Like
Reactions: Dreadlord

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا

Ichiban BAGA
Ichiban Boge
Ichiban Kase
Ichiban Dame
...
=))
اونوقت میگن پیش گویی نوسراداموس راجع به 2012 علکیه.....
اینا همه نشونه آخرالزمانه...باور کنید....

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
این نسل تموم شد شما نمیخوای قبول کنی همه چیز بازی انحصاری نیست. سرویس آنلاین عالی، بازیهای ارکید بسیار خوب، کیفیت بیشتر و محسوس 3rd Party ها روی 360

و باز هم یه عده مثل شما به جای اینکه پست رو با دقت بخونن زود نقل قول میکنن و برو که رفتیم;)
من جایی تو پستم نمیبینم که گفته باشم همه چیز بازی انحصاریه درضمن تو همون انحصاری ها خودت خوب میدونی چنتاش انلاین معتاد کننده دارن

تو گیمه ارکید من منکر بازی های بهتر LIVE نمیشم البته من پول کنسول اونم خانگی برای گیمه ارکید نمیدم و خیلی های دیگه فکر کنم کنسولو در درجه اول به خاطر گیم های رو دیسکش میگیرن

در مورد 3RD PARTY محسوس؟ مطمئنی؟ یا بهتره بگییم قابل چشم پوشی به جز چند مورد بازی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,044
نام
آریا
منم قول شرف میدم اگه از این به بعد کسی از این صحبتهای زیبا بکنه , چند روزی آب خنک میخوره.
نیازی هم به اثبات چیزی نیست. 3,4 تا تاپیک هک PS3 الآن توی اخبار موجوده و همه دوستان خیلی راحت میتونن برن توی تاپیکها ببینن 20,30 صفحه فقط در مورد تمسخر سونی و فحاشی و ... پست زده شده ولی یه تار مو هم از کسی کم نشده. اگه اینجا در مورد سونی و بازیهاش بد بگین برخورد میشه , الآن باید به اندازه تعداد پست های تاپیکهای اخیر هک PS3 ملت بن شده بودن. نیازی هم نیست برای بار صدم بلاگهای تمسخر GT5 رو مطرح کنم. پس لطفآ سکوت کنین.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
نوشته شده توسط Kiami;1300651اتفاقا این امتیازات واسه بازی در پیتی مثل Halo از سرش هم زیاد هست ! بقیه سایت ها هم اگه به خاطر هایپ و تبلیغات عظیم مایکرو نبود ! همین امتیازات رو باید می دادن . Halo 3 هم همین وضعیت رو داشت . یه سری سایت ها که دست و بالشون بسته نبود امتیازات پایین به بازی دادن ! [B:
نمی شه بازی که داره بدون Anti_Aliasing و روی 30 فریم ریت اجرا می شه و تازه افت فریم هم داره امتیازات بالای 8 بگیره که :))[/B]
اگر اینجوریه؟پس KZ3 جز افتضاحات تاریخ به حساب میاد.چون بازیی که ایندر مشکل داشت و افت فریم و....میانگین نمره اش شد 91,ولی KZ3 شد 88!
پ.ن:بعضی پست ها حال آدمو بهم می زنه.خداوکیلی فن های PS3,گدومتون با جرف اینجناب موافقید؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
نسل تموم شده هنوز بعضی ها نمیخوان قبول کنن سونی تو بازی های انحصاری یه سرو وگردن بالاتره به خدا حقیقته از رو فن بازی نمیگم از اول نسل 2 تا کنسول رو هم داشتن:(
نسل تموم شد و هنوز نمیخواین قبول کنید که توی فروش (گیم و کنسول)و میانگین امتیازی از 360 عقبید:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر