LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
سلام
من دستگام lt2 هست.اگه داشبورد رو به14719 اپدیت کنم میتونم بازیهای جدید مثل مکس پین 3که پچ lt2 باشند رو از روی هارد اجرا کنم؟
سوال دیگه اینکه اگه داشبورد رو اپدیت کنم بازی های xgd3 از رو هارد اجرا میشه؟

خیر با اپدیت دشبورد بازیها به هیچ عنوان از روی هارد اجرا نمیشن...

بازیهای xgd3 اصلا اجرا نمیشند مگر اینکه برنرمکس باشن...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان من کنسول رو به LT3 اپدیت کردم...الان یه فورزا 4 موجوده که برنر مکسه و زمانی که ال تی داشتم باهاش بازی میکردم حالا میخوام بدونم میشه رو ال تی 3 بازی کرد باتوجه به اینکه برنرمکسه؟
لطفا این اماتور رو کمک کنید ثواب داره:d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
سلام
دوستان من کنسول رو به LT3 اپدیت کردم...الان یه فورزا 4 موجوده که برنر مکسه و زمانی که ال تی داشتم باهاش بازی میکردم حالا میخوام بدونم میشه رو ال تی 3 بازی کرد باتوجه به اینکه برنرمکسه؟

بله میشه...

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان من همین الان xboxـم رو به آخرین ورژن دشبورد آپدیت کردم دستگاه من LT 2 هست الان راحت FiFA 12 رو اجرا میکنم ...
حالا سوال من اینه اگه من Xbox ـم رو به LT3 آپدیت کنم ، با همین دیسک FiFA اجرا میشه یا نیاز دارم دیسک جدید پچ شده بگیرم ؟؟
ممنون

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من همین الان xboxـم رو به آخرین ورژن دشبورد آپدیت کردم دستگاه من LT 2 هست الان راحت FiFA 12 رو اجرا میکنم ...
حالا سوال من اینه اگه من Xbox ـم رو به LT3 آپدیت کنم ، با همین دیسک FiFA اجرا میشه یا نیاز دارم دیسک جدید پچ شده بگیرم ؟؟
ممنون

نه لازم نیست من خودم هم فیفا 12 و هم تمامی بازی های قدیمی یا ماله قبل رو راحت اجرا میکنم بدون پچ.

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام
نمی‌شه. حتی ال‌تی ۲ روی ال‌تی ۳ نمی‌شه.
هیچ کدوم به هم نمی‌خورن. و پیغامی که گفتید رو دریافت می‌کنید. ربطی به ۹۷ درصد هم نداره.
چرا اطلاعات غلط می دن دوستان؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
نمی‌شه. حتی ال‌تی ۲ روی ال‌تی ۳ نمی‌شه.
هیچ کدوم به هم نمی‌خورن. و پیغامی که گفتید رو دریافت می‌کنید. ربطی به ۹۷ درصد هم نداره.
چرا اطلاعات غلط می دن دوستان؟

دوست عزیز ایشون اصلا از LT2 اسمی به میون نیوردن بعدش شما داری میگی نمی‌شه. حتی ال‌تی ۲ روی ال‌تی ۳ نمی‌شه. اصلا خودت فهمیدی چی گفتی؟

ایشون فکر میکرده دیسکی که باهاش بازی رو بالا میاره برنرمکسه و از این بابت هم مطمئن بوده بعد که بازی را اجرا میکنه با پیغام ارور معروف مواجه میشه و من هم بهشون گفتم که دیسک این بازی بر روی LT3 حتما باید برنرمکس باشه و دیسک شما 97% معمولیه و برای همین ارور میده.... حالا این به نظر شما کجاش اطلاعات غلطه اقای ایراد گیریان؟

starpars

کاربر سایت
Feb 22, 2009
56
دوستان با این حساب اگه lt3 بریزیم دیگه باید تمام بازی هایی که در آینده میگیریم رو به صورت برنر مکس بگیریم
و با قیمت 2 برابر درسته؟

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
425
نام
حامد
سلام.همون اوایلی که fifa 12 اومد رفتم خریدمش.حالا اگر بخام آنلاین بازی کنم باید burner max بگیرم؟(lt3 دارم و آخرین داشبورد)

mehrshad360

کاربر سایت
Jun 6, 2012
14
سلام
یه سوال داشتم درباره ی بازی ghost recon future soldier
من این بازی خریدم برای xbox360 که آپدیت lt3 هم داره
وقتی که وارد بازی میشم ارور آپدیت می ده(دوباره میگم آپدیت lt3 داره xboxام)
چرا؟

cyb0rg

کاربر سایت
Aug 8, 2010
99
سلام.همون اوایلی که fifa 12 اومد رفتم خریدمش.حالا اگر بخام آنلاین بازی کنم باید burner max بگیرم؟(lt3 دارم و آخرین داشبورد)

fifa 12 جز بازی های XGD3 نیست و کلا نیاز به برنرمکس بودن نداره ، فقط باید پچ های امنیتی رو با برنامه ABGX360 چک کنید.

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

سلام
یه سوال داشتم درباره ی بازی ghost recon future soldier
من این بازی خریدم برای xbox360 که آپدیت lt3 هم داره
وقتی که وارد بازی میشم ارور آپدیت می ده(دوباره میگم آپدیت lt3 داره xboxام)
چرا؟
منظور از ارور همون پیغام YES NO برای نصب آپدیت هست ؟ اگه اونه که YES بزنید مشکلی نداره . اگه LT3 باشید و دیسک بازی هم مشکلی نداشته باشه باید اجرا بشه. فقط اگه برنرمکس نیست روی هارد نصب نکنید که اجرا نمیشه ! شایدم بشه ولی بعد چند دقیقه میپره بیرون

---------- نوشته در 11:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 AM ارسال شده بود ----------

دوستان با این حساب اگه lt3 بریزیم دیگه باید تمام بازی هایی که در آینده میگیریم رو به صورت برنر مکس بگیریم
و با قیمت 2 برابر درسته؟

اگه بخواید بازی رو توی LIVE انجام بدید یا از روی هارد اجرا کنید ، بله
در غیر اینصورت میتونید 97% تهیه کنید ولی ممکنه توی بازی چندبار ارور دیسک بده ، البته تو بعضی بازی ها پیش میاد

---------- نوشته در 11:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز ایشون اصلا از LT2 اسمی به میون نیوردن بعدش شما داری میگی نمی‌شه. حتی ال‌تی ۲ روی ال‌تی ۳ نمی‌شه. اصلا خودت فهمیدی چی گفتی؟

ایشون فکر میکرده دیسکی که باهاش بازی رو بالا میاره برنرمکسه و از این بابت هم مطمئن بوده بعد که بازی را اجرا میکنه با پیغام ارور معروف مواجه میشه و من هم بهشون گفتم که دیسک این بازی بر روی LT3 حتما باید برنرمکس باشه و دیسک شما 97% معمولیه و برای همین ارور میده.... حالا این به نظر شما کجاش اطلاعات غلطه اقای ایراد گیریان؟

دوست من ایشون برنرمکس LT2 تهیه کرده و فکر میکرده روی LT3 هم میاد و نیاز نیست دوباره برنرمکس LT3 رو تهیه کنه. حرف آقای بردیا هم درست بوده، منظورشون از حتی LT2 روی LT3 نمیشه همینی بود که عرض کردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر