LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Behruz

کاربر سایت
May 28, 2012
1
سلام من ایک باکسم lt3 هست وقتی بازی مکس پینو گرفتم برام یه اپدیت اومد اپدیتو زدم دیگه

سلام من ایکس باکسم lt3 هست وقتی بازی مکس پینو گرفتم برام یه اپدیت اومد اپدیتو زدم دیگه از روی هارد بازی اجرا نمیشه و هی ارور میده البته وقتی بازی رو پاک میکنم اجرا میشن ولی یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده که سرعت خواندن dvd بازی ها به شدت اومده پایین و باید سی دی بازی رو هفت هشت دفعه بیارم بیرون و بدم تو تا شانسی یک دفعش سی دی رو بخونه لطفا کمکم کنید حسابی اعصابم به هم ریخته باید چیکار کنم?

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام من ایکس باکسم lt3 هست وقتی بازی مکس پینو گرفتم برام یه اپدیت اومد اپدیتو زدم دیگه از روی هارد بازی اجرا نمیشه و هی ارور میده البته وقتی بازی رو پاک میکنم اجرا میشن ولی یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده که سرعت خواندن dvd بازی ها به شدت اومده پایین و باید سی دی بازی رو هفت هشت دفعه بیارم بیرون و بدم تو تا شانسی یک دفعش سی دی رو بخونه لطفا کمکم کنید حسابی اعصابم به هم ریخته باید چیکار کنم?

دیسک شما ۹۷٪ رایت شده واسه همین رو هارد نمیتونین بریزین

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,588
نام
محمد
آقا یه سوال فوری :D من اگه LT 3.0 بریزم، بازی های قدیمی تری که الان دارم (اونایی که XGD3 نیستن) رو میتونم اجرا کنم، یا حتما باید پچ بشن؟

hamidcr

کاربر سایت
Jun 2, 2010
6
سلام
من دستگام lt2 هست.اگه داشبورد رو به14719 اپدیت کنم میتونم بازیهای جدید مثل مکس پین 3که پچ lt2 باشند رو از روی هارد اجرا کنم؟
سوال دیگه اینکه اگه داشبورد رو اپدیت کنم بازی های xgd3 از رو هارد اجرا میشه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر