LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان من امروز رفتم بازیهMW3 و DAED island (game of year رو گرفتم:| بعد مرده گفت برنر مکسه!! و راحت آنلاین بازی میکنی!!! :|اومدم خونه با اون برنامه abgx360 تست کنم!! همش از دم قرموزو زرده ( MW3)
ولی اون dead islande اوایلش سبزه بعد یه جا میرسه که قرمز میشه!!!:|!میتونم daed island رو انلاین بزنم؟؟!
توروخداااااااااااا جواب بدید!!!
این عکسه dead island
710ef761bbb2.png

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:25 PM ارسال شده بود ----------

لطفا جوابه مارو بدید !!
مسئله مرگو زندگیه!!:d
باید بازی رو ببرم پیشش!!

آخرین ویرایش:

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان من امروز رفتم بازیهMW3 و DAED island (game of year رو گرفتم:| بعد مرده گفت برنر مکسه!! و راحت آنلاین بازی میکنی!!! :|اومدم خونه با اون برنامه abgx360 تست کنم!! همش از دم قرموزو زرده ( MW3)
ولی اون dead islande اوایلش سبزه بعد یه جا میرسه که قرمز میشه!!!:|!میتونم daed island رو انلاین بزنم؟؟!
توروخداااااااااااا جواب بدید!!!
این عکسه dead island
710ef761bbb2.png

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:25 PM ارسال شده بود ----------

لطفا جوابه مارو بدید !!
مسئله مرگو زندگیه!!:d
باید بازی رو ببرم پیشش!!
کسی نیست؟؟که بدونه!!؟

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام ببخشید بازی فرزا هریزان تو abgx360دیتابیس اومده؟

دوستان ببخشید دیروز پست بالایی رو دیدم فکر کردم تایپک abgx360 هه!

آخرین ویرایش:

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام،بازی هایLt2رو میشه رویLt3اجرا کرد؟

بله شما تایتل آپدیت میتونید بازیا رو اجرا کنید

---------- نوشته در 09:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

فورزا برای لایو اوکی هست

نسخه برنرمکس رو میتونید تهیه کنید و برای لایو بازی کنید

Carmine

کاربر سایت
Sep 12, 2012
4
نام
احسان
من هنوز روی LT2 و داشبورد 15574 هستم. بازی Olympic 2012 رو رایت کردم الان نصب نمیشه وقتی هم که میخوام از رو دیسک بازی کنم میره تو بازی رو لوگوی اولش هنگ میکنه. مشکل کجاست؟ من بد رایت کردم؟
بازی Brave رو دقیقا همینجوری رایت کردم اونم نصب نمیشه ولی از رو دیسک بدون مشکل اجرا میشه.
بازی GTA IV رایت کردم بدون مشکل نصب و اجرا شد.
به نظرتون مشکل بازی المپیک از چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر