LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

من بازی بلک اوپس 2 رو پچ کرم به ال تی 2 رایتش کردم..گذاشتم تو دستگاه پیغام اپدیت داد..اپدیت کردم بعدش که بازیرو اجرا میکنم پیغام دیسک نات ساپورتد میده...جریان چیه..یعنی دیگه بازی های جدید رو ال تی 2 اجرا نمیشن

دوست عزیز ، شما و تعدادی دیگه نمیدونم چرا ال تی 3 نمیکنید و خیال خودتون رو راحت کنید ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی به خاطر یکم پول ندادن این همه خودتون رو اذیت میکنین !!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز ، شما و تعدادی دیگه نمیدونم چرا ال تی 3 نمیکنید و خیال خودتون رو راحت کنید ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی به خاطر یکم پول ندادن این همه خودتون رو اذیت میکنین !!!!!!!!!!!!!!!!

بحث پولش نیست..اولا اصلا وقت این که بخوام ببرم بدم برام lt3 بکنن نیست دوما واقعا 15 20 تومن فکر میکنی برای کسی پولیه ؟ ثانیا lt3 بشه بازیهای قدیمی دیگه اجرا نمیشن.

---------

کسی رو دستگاه lt2 تونسته بازی Black ops ii اجرا کنه ؟

سلام
اقا من بازیه forza horizon رو گرفت برنر مکس!!!بعد با برنامه ی abgx360 تستش کردم میگه پچ نداره!!آخرش زرد میزنه!!!!
بازی های با پچ از کجا بگیرم که با خیال راحت انلاین بازی کنم؟

آخرین ویرایش:
سلام
دوستان یه مشکل عجیب من 3 تا بازی ( Assassins creed 3 و most wanted2 و pes2013 رو تهیه کردم و گفتم همه رو واسه LT3 میخوام . الان رو دستگاه خودم که مدل ELITE هست فقط pes2013 رو جواب میده و اون دو تا بازی جواب نمیده و unreadable رو میده ولی روی یه دستگاه اسلیم دیگه که اون هم LT3 بود اون 2 تا بازی و اجرا کرد اما pes2013 رو اجرا نکرد . کسی از دوستان میدونه مشکل از چی میتونه باشه ؟؟

سلام
دوستان یه مشکل عجیب من 3 تا بازی ( Assassins creed 3 و most wanted2 و pes2013 رو تهیه کردم و گفتم همه رو واسه LT3 میخوام . الان رو دستگاه خودم که مدل ELITE هست فقط pes2013 رو جواب میده و اون دو تا بازی جواب نمیده و unreadable رو میده ولی روی یه دستگاه اسلیم دیگه که اون هم LT3 بود اون 2 تا بازی و اجرا کرد اما pes2013 رو اجرا نکرد . کسی از دوستان میدونه مشکل از چی میتونه باشه ؟؟
پر واضحه که بازی ها بد رایت شدن و باید ببری به قول دوستان پرت کنی تو صورت فروشنده:d
جدیدا خیلی این مشکل زیاد شده که بازی ها ایراد دارن و تنها راه تعویض دیسکه که مشخصه اگه اینترنتی خرید کردی یعنی یارو انداخته بهت و میشه موشو گربه بازی

دوست گلم حرف منو دقیق متوجه نشدی آخه این طوری که اگه دیسک ایراد داشت روی دستگاه دوستم نباید اجرا میشد حتی با یه دستگاه دیگه هم تست کردم فقط pes2013 رو دستگاه من اجرا شد و روی دستگاه دوستم Assassin creed3 و most wanted اجرا شد ولی pes2013 رو نیاورد . یه جورایی میشه گفت که دیسکها اصلا مشکلی ندارند . همه دستگاه هم LT3 و با یک داشبورد بودن . خیلی واسم عجیبه :-/

دوست گلم حرف منو دقیق متوجه نشدی آخه این طوری که اگه دیسک ایراد داشت روی دستگاه دوستم نباید اجرا میشد حتی با یه دستگاه دیگه هم تست کردم فقط pes2013 رو دستگاه من اجرا شد و روی دستگاه دوستم Assassin creed3 و most wanted اجرا شد ولی pes2013 رو نیاورد . یه جورایی میشه گفت که دیسکها اصلا مشکلی ندارند . همه دستگاه هم LT3 و با یک داشبورد بودن . خیلی واسم عجیبه :-/
:-o
حالا شما محض احتیاط میخوایی اگه دسترسی داری یه ACIII یا Most Wanted دیگه رو تست کن اگ جواب داد که هیچ
ولی جالبه ها!!! کسی میدونه علت چیه بگه ما هم بدونیم

آقا دیسک برنرمکس، تحت هیچ شرایطی به روشهایی مثل موزیک و اینا احتیاج نداره دیگه؟:-/
من چند روز پیش خواستم Dishonord بگیرم، طرف گفت برنرمکسه ولی شاید 1% رو دستگات درست اجرا نشه و مجبور بشی از روش موزیک استفاده کنی.
دیسک برنرمکس ممکنه رو بعضی دستگاه ها مشکل داشته باشه یا طرف داشت دیسک 97%ـش رو قالب میکرد بهم؟:دی
لازم به ذکره، تمامی بازیهایی که قبلا با دیسک برنرمکس گرفتم، هیچ کدوم همچین مشکلی نداشته.

آقا دیسک برنرمکس، تحت هیچ شرایطی به روشهایی مثل موزیک و اینا احتیاج نداره دیگه؟:-/
من چند روز پیش خواستم Dishonord بگیرم، طرف گفت برنرمکسه ولی شاید 1% رو دستگات درست اجرا نشه و مجبور بشی از روش موزیک استفاده کنی.
دیسک برنرمکس ممکنه رو بعضی دستگاه ها مشکل داشته باشه یا طرف داشت دیسک 97%ـش رو قالب میکرد بهم؟:دی
لازم به ذکره، تمامی بازیهایی که قبلا با دیسک برنرمکس گرفتم، هیچ کدوم همچین مشکلی نداشته.
فکر کنم داشته قالب میکرده :d
چون برنرمکس بدون این قرطی بازیا از رو هارد اجرا میشه:d

سلام من بازی بلک 2 رو چندروزه دانلود کردم (از دانلود ها) و وقتی میزنم تو رایت با این خطا مواجه میشم .دقیقا وسط رایت میسوزه..:|

کسی میدونه مشکل من چیه و از کجاست! قبلا بازی کشتی کج 2012 رو هم گرفته بودم و بدون مشکل رایت کردم ولی این از سری بازی هایی که حجمشون یکمی بیشتره 97% رایت میشه..تا الانم 4 تا دی وی دیم سوخته :>:((
منم همین مشکلو دارم
با abgx هم تست کردم
فقط sleeping dogs رو تونستم کامل رایت کنم
کمممممممممممک

سلام
دوستان من مشکل رو فهمیدم از کجاست دستگاه رو بردم پیش طرف که دیسک ها رو ازش گرفته بودم ( خوشبختانه واسم مقدور بود ) خودش هم بازی Assassins creed 3 و most wanted رو داشت(آخه گیم نت داره) گذاشت رو دستگاه بدون هیچ مشکلی اجرا شد و گفتش که دستگاه من LT3 نیست و LT2.5 هست ( احیانا اون pes2013 رو هم پچ کرده بودن که اجرا میشد ) ولی من تا حالا LT2.5 نشنیده بودم کسی میدونه جریانش چی هست ؟ most wanted رو ازش خریدم چون 2 تا دیسک داشت ازش حالا می خوام اگه بشه Assassins creed 3 رو خودم پچ کنم و برایتم . اگه کسی راهنمایی در این خصوص داره خوشحال میشم بشنوم .
مرسی .

سلام
دوستان من مشکل رو فهمیدم از کجاست دستگاه رو بردم پیش طرف که دیسک ها رو ازش گرفته بودم ( خوشبختانه واسم مقدور بود ) خودش هم بازی Assassins creed 3 و most wanted رو داشت(آخه گیم نت داره) گذاشت رو دستگاه بدون هیچ مشکلی اجرا شد و گفتش که دستگاه من LT3 نیست و LT2.5 هست ( احیانا اون pes2013 رو هم پچ کرده بودن که اجرا میشد ) ولی من تا حالا LT2.5 نشنیده بودم کسی میدونه جریانش چی هست ؟ most wanted رو ازش خریدم چون 2 تا دیسک داشت ازش حالا می خوام اگه بشه Assassins creed 3 رو خودم پچ کنم و برایتم . اگه کسی راهنمایی در این خصوص داره خوشحال میشم بشنوم .
مرسی .
به نظرم شما به جای اینکه این مه دردسر پچ کردن رو به خودت بدی یه دقه کنسول و بزن زیر بغلت ببر دوباره LT+3 واست بریزن خیال خودتو راحت کن، با این وضع DVD بخوایی خودت بزنی نهایتا 2،3تا DVD هم بسوزونی همون پول آپدیت کردن در میاد واست.

سلام
مرسی .

دوست عزیز حرف رفیق DjEblis گوش کنین بنده خدا خوب راهنمایی کردنتون . الان 12 تومن میگیرن براتون lt3 میکنن تو لباف .

مرسی دوستان از راهنمایی ولی فکر میکنم LT3 هم به آخرای عمرش رسیده و به همین زودی ها باید منتظر LT جدید باشیم آخه LT3 هم مشکلات مربوط به خودشو داره .راستی توی پاساژ لباف کدوم مغازه کارش بهتره و باانصافتر ؟ و این که کسی LT2.5 شنیده بوده ؟؟ فعلا که با most wanted مشغولم . باز هم مرسی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or