LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

سلام ب رفقا
من 3تا دیسک گرفتم میخوام ببینم برنر مکس هستن یانه
چجوری از پی سی چک کنم این مساله رو؟
راحت ترین راه اینه که کپی کنی رو کامپیوتر یا ازش ایمیج بگیری اگه حجمش 7.9 بود 97% و اگه 8.1 بود برنرمکسه
با برنامه ABGX هم میتونی چک کنی

من دیسک bo 2 بدون مشکل 9 ساعت پشت سر هم single رو راحت اجرا کرد ولی تو بخش مولتی یهو وسط بازی failed disk میده کنسول خاموش میشه کسی نمیدونه؟چرا؟

من دیسک bo 2 بدون مشکل 9 ساعت پشت سر هم single رو راحت اجرا کرد ولی تو بخش مولتی یهو وسط بازی failed disk میده کنسول خاموش میشه کسی نمیدونه؟چرا؟

من نمیدونم مشکل كجاس ولی اولا اینکه اگه دیسکت ورباتيم بود این مشکل رو نداشتی ،
دوما اينكه شما از رو هارد پاك کن بازيو از رو دیسک بازی کن فک میکنم مشکلت حل شه ،
باز امتحان کن اگه باز مشکلی بود بگو

سلام.دوستان یه سوال داشتم اینکه این بازیهای قدیمی مثل Dead Island یا GTA IV و امثال این بازیها که قدیمی هستن روی کنسولی که داشبورد lt3 دارن اجرا میشه؟

سلام.دوستان یه سوال داشتم اینکه این بازیهای قدیمی مثل Dead Island یا GTA IV و امثال این بازیها که قدیمی هستن روی کنسولی که داشبورد lt3 دارن اجرا میشه؟

نه داداش قديميا اجرا نيمشه اگه خیلی علاقه داری بهشون باید بري پچ lt3 شونو بخری یا اینکه خودت تبدیل کنی مه تينو من بلد نیستم میتونی توو تاپيكاي راهنمایی یاد بگيري

نه داداش قديميا اجرا نيمشه اگه خیلی علاقه داری بهشون باید بري پچ lt3 شونو بخری یا اینکه خودت تبدیل کنی مه تينو من بلد نیستم میتونی توو تاپيكاي راهنمایی یاد بگيري
ولی من خیلی وقته که daed island دارم !! راحت بازی میکنم!!
LT3 ام

آقا چرا اطلاعات غلط میدی ؟؟؟

gta iv عین هلو اجرا میشه رو lt3 :d
کلا بازیهای قدیمی اجرا میشن . بازیهای یه سال پیش این حدودا اجرا نمیشن

دوستان ، شماهايي که این بازیا رو دارین بازی میکنین بعد از lt3 این بازیا رو خريدين برا همین با پچ جدید زدن براتون ، من خودم GTA iv رو دارم ولی تازه فريمور ابديت کردم اجرا نميشه

---------- نوشته در 11:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:17 PM ارسال شده بود ----------

Mw3هم اجرا نمیشه شمايي که میگي ربطی نداره بازياي من چرا اجرا نمیشه؟؟ شما که اطلاعاتت درسته بگو

دوستان ، شماهايي که این بازیا رو دارین بازی میکنین بعد از lt3 این بازیا رو خريدين برا همین با پچ جدید زدن براتون ، من خودم GTA iv رو دارم ولی تازه فريمور ابديت کردم اجرا نميشه

---------- نوشته در 11:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:17 PM ارسال شده بود ----------

Mw3هم اجرا نمیشه شمايي که میگي ربطی نداره بازياي من چرا اجرا نمیشه؟؟ شما که اطلاعاتت درسته بگو
اون MW3 XGD2 هستش که شما دارید و فقط رو LT2 کار میکنه ولی این dead island ه ixtreme 1.9 یعنی قبل LT2ه !!
شاید شما حتما این نسخشو دارید dead island game of the year edition!!

دوست عزیز gta iv من همونیه که 3 4 سال پیش خریدم . اجرا میشه راحت
اونموقع اصلا داستان lt و این چیزا نبود
اگه اشتباه نکنم بازیهای قبل از lt 2 اجرا میشن رو lt3

دوستان این روش پخش موزیک دقیق چطوریه باید ام پی 3 رو از روی دی وی دی رو هارد بریزم و اجرا کنم و بعد بازی اجراشه؟ ممنون میشم توضیح بدید
اول یه CD Audio یا فلش کانفیگ با کنسول که روش آهنگه (ترجیحا CD راحتتره) میذاری تو کنسول بعد Rip میکنی رو کنسولت، بازی رو نصب کن و قبل از اینکه بری تو بازی یه آهنگ پخش کن و بعد بازی رو اجرا کن وقتی رفت داخل بازی چند دقیقه بعد میتونی آهنگ رو قطع کنی.

من نمیدونم مشکل كجاس ولی اولا اینکه اگه دیسکت ورباتيم بود این مشکل رو نداشتی ،
دوما اينكه شما از رو هارد پاك کن بازيو از رو دیسک بازی کن فک میکنم مشکلت حل شه ،
باز امتحان کن اگه باز مشکلی بود بگو[/QUOT
رو هارد نصب نکردم که!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or