LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان من امروز رفتم بازیهMW3 و DAED island (game of year رو گرفتم:| بعد مرده گفت برنر مکسه!! و راحت آنلاین بازی میکنی!!! :|اومدم خونه با اون برنامه abgx360 تست کنم!! همش از دم قرموزو زرده ( MW3)
ولی اون dead islande اوایلش سبزه بعد یه جا میرسه که قرمز میشه!!!:|!میتونم daed island رو انلاین بزنم؟؟!
توروخداااااااااااا جواب بدید!!!
این عکسه dead island
710ef761bbb2.png

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:25 PM ارسال شده بود ----------

لطفا جوابه مارو بدید !!
مسئله مرگو زندگیه!!:d
باید بازی رو ببرم پیشش!!

اولا این بازی اصلا احتیاج به بنر مکس نداره و XGD2 هست
دوما این دیسک شما L! Video نداره کلا و به صورت 100% نا امنه برا لایو !

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
میخواستم Forza4 رو که قبلا واسه Lt+2 داشتم با روش تایتل آپدیت رویLT+3 اجرا کنم، دوستانی که این کار رو انجام دادن اول بگن که شدنی هست؟ دوم این که کدوم تایتل هست؟
من الان تمام تایتل هارو از سایت xbuc.net گرفتم

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوستان
دستگاه من lt2 هست
می خوام بازی nfs most wanted رو بازی کنم
دستگاه بن شده هست و اصلا لایو بازی نمی کنم
دیسک رو چطوری رایت کنم که با lt2 اجرا بشه
ممنون

bipeykar

کاربر سایت
Dec 17, 2009
8
سلام
دستگاه من آپدیت lt+3 هستش
و دیسک فیفا 13 هم بارنر مکس
و از وقتی که فیفا اومده تا الان باهاش بازی میکردم
اما الان که دیسک رو میزارم پیغام
unrecognized disc میده!!
ضمنا به لایو هم وصل نیستم!
مشکل چیه؟!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام
دستگاه من آپدیت lt+3 هستش
و دیسک فیفا 13 هم بارنر مکس
و از وقتی که فیفا اومده تا الان باهاش بازی میکردم
اما الان که دیسک رو میزارم پیغام
unrecognized disc میده!!
ضمنا به لایو هم وصل نیستم!
مشکل چیه؟!
مشکل خاصی نیست، یا دیسکت خراب شده یا لنزت ضعیف شده، اگه رو هارد نصبه پاکش کن شاید درست شه، اگرم رو هارد نصب نیست نصبش کن شاید درست شد:d
ترجیحا یه دیسک دیگه تهیه کن. من از این شرکتیا گرفتم مشکلم حل شد.

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
سلام .

مشکلی سر بازی halo 4 برام پیش اومده . روز اول بازی رو گذاشتم تو دستگاه و بدون مشکل اجرا شد و حدودا 5 دقیقه هم از مرحله اولش رو بازی کردم ولی چون عجله داشتم قبل از اینکه بخواد به چک پوینت یا سیو برسه از بازی خارج شدم و دستگاه رو خاموش کردم . روز بعد که بازی رو اجرا کردم قسمت اولیه بازی که یک فیلم 4 دقیقه هست که نمیشه skip هم کرد میاد ولی وقتی مرحله ی اول رو میخوام بیارم توی قسمت start campaign که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و مرحله رو نمیاره . و اون پایین نوشته ای زرد رنگ میاره که نوشته a player may missing content . این اتفاق روز اول نیوفتاد و راحت اجرا شد .

راهی نیست دوباره بشه اجرا کرد ؟ من از یه پروفایل دیگه هم از اول اجرا کردم و باز اجرا نشد

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان
دستگاه من lt2 هست
می خوام بازی nfs most wanted رو بازی کنم
دستگاه بن شده هست و اصلا لایو بازی نمی کنم
دیسک رو چطوری رایت کنم که با lt2 اجرا بشه
ممنون

دوست عزیز اونو باید تبدیل کرد به lt2 تو قسمت اموزشا روشش هست دوستان بنده گذاشتن . یه سرچ کوچیک کنین حله .

dvdforoosh1

کاربر سایت
May 26, 2012
187
نام
پیمان
سلام far cry 3 رو میشه 97% رایت کرد.. مشکلی نداره ؟ یا حتما باید burner max باشه ؟

اره 97% مشکلی نداره ولی ممکنه وسط بازی هنگ کنه یا بپره بیرون و از این مشکل های همیشگی. مگه اختلاف قیمت برنرمکس و معمولی چقدر هستش؟اون قدری با هم فرق ندارن به نظر من برنرمکس بخرین بدون هیچ مشکل و هنگی بازی کنید

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام far cry 3 رو میشه 97% رایت کرد.. مشکلی نداره ؟ یا حتما باید burner max باشه ؟
نه دوست عزیز 97% کاملا بدون اشکاله و با روش پخش موزیک بدون امکان فریز یا بیرون پریدن اجرا میشه، فقط اگه لایو میری برنر مکس بخر، پولت که اضافه نکرده بریزی تو جیب دی وی دی فروش
اره 97% مشکلی نداره ولی ممکنه وسط بازی هنگ کنه یا بپره بیرون و از این مشکل های همیشگی. مگه اختلاف قیمت برنرمکس و معمولی چقدر هستش؟اون قدری با هم فرق ندارن به نظر من برنرمکس بخرین بدون هیچ مشکل و هنگی بازی کنید
شما اگه کارت دی وی دی فروشی نبود بازم این حرفو میزدی؟ یه کاربر عادی هیچوقت پایین امضاش تبلیغ سایت فروش بازی نمیکرد که آخرشم بیاد بگه برو اونی رو بخر که گرونتره ولی همون کار رو انجام میده، لطفا اون راهی رو به دوستان نشون بدین که به نفعشونه نه اون راهی که به نفع شماست

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان دستگاه من يكي در ميان كه روشن ميكنم ديسك رو نميشناسه هر ديسكي...ميخواستم بدونم lt3 اپديت ميخواد..؟ چون خيلي وقت پيش lt3 شده...البته به لايو وصلم و مشكلي ندام...

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان دستگاه من يكي در ميان كه روشن ميكنم ديسك رو نميشناسه هر ديسكي...ميخواستم بدونم lt3 اپديت ميخواد..؟ چون خيلي وقت پيش lt3 شده...البته به لايو وصلم و مشكلي ندام...

يكي كمك كنه..من چه كنم؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

اقا علی یا لنزتون ضعیف شده یا بازیاتون بد رایت شده . شما بازیاتونو برنرمکس تهیه کنین ببینین باز همین مشکلاتو دارین منکه فکر نکنم داشته باشین . موفق باشین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر