LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

لطفا هر چه زودتر جواب بديد
ساده ترین راه اینه که یک رایتر Lite on سری خاصی رو پیدا ککنی و اون رو پچ کنی تا بتونی بازیها رو خیلی آسون برنرمکس رایت کنی!

---------- نوشته در 10:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:04 AM ارسال شده بود ----------

اگر نخوایم کلا لایو بازی کنیم میشه از دیسک 97% استفاده کرد؟
میخوام روی هارد نصب کنم و بازی کنم ولی حتما از روی هارد اجرا بشه
قبلا یه راهی بود که موسیقی پخش کنی هنوزم میشه؟
هنوز هم میشه با آهنگ این کار رو کرد اما بعضی از بازیها مثل فیفا 13 رو نمیشه کاریش کرد!

---------- نوشته در 10:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:05 AM ارسال شده بود ----------

سئوال:
یکی یه راهی به من بده که بازیایی مثل بتل 3 و دارک سولز کههمون موقع که تازه منتشر شدنو بشه رو lt3 بازی کرد ( بدون اینکه دوباره برای 3 بخرمش یا نسخه برن مکسو بخرم )
متوجه اید که همون بازیی که دارمو میخوام یه حرکتی روش بزنم که اجرا بشه
------------------
کسی که جواب نداد از یکی دیگه پرسیدم
نمیشه باید حتما دی وی دی خام بگیرم :|
نمیشه!

---------- نوشته در 10:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:05 AM ارسال شده بود ----------

نسخه 97 درصد RE6 مشكل نداره؟

روي هارد با روش موزيك نصب و اجرا مي شه؟
بله نسخه 97 میتونی استفاده کنی مشکلی نداره

---------- نوشته در 10:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:06 AM ارسال شده بود ----------

چان من یکی جواب مارو بده!!
بله میتونی آنلاین بازی کنی

---------- نوشته در 10:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:06 AM ارسال شده بود ----------

میشه خواهشا یه نفر توضیح بده این روش موزیک چطوری که با اون مشه بازیهای 97٪ رو از رو هارد اجرا کرد؟ و رو چه بازیهایی جواب میده و مشکلی واسه کنسول پیش نمیاد؟
بازی رو میریزی تو هاردت، بعد با استفاده از یک فلش یه آهنگ باز میکنی و بعد میری بازیتو انجام میدی. البته این عمل برای تعداد محدودی از بازیها جواب نمیده مثل فیفا 13، فورزا، و ...

دوستان من fifa 13 رو دانلود کردم یه آپدیت هم داشت که کردم ولی اررور This disc is unreadable رو میده زمانی که باید منو بازی رو بیاره (بعد از انتخاب زبان) !
آخرین بازی هایی رو هم که کردم Sleeping Dogs و LEGO Batman 2 بود !
97% رایت کردم مثل بازی های دیگه !! و ورژن کنسول هم الان شده : 2.0.15574.0
ببرم برا آپدیت ؟ fifa 10 رو تست کردم که اجرا شد !
دوستان کسی هست راهنمایی کنه که من باید چیکار کنم ؟ :دی

شما اولا باید نسخه برنر مکس رو داشته باشی وگرنه آخر هر بازی میندازه بیرون. بعدشم فک کنم ال تی 3 نداری درسته؟ باید ال تی 3 بزنی رو کنسولت!
LT3 رو دارم چون چندتا بازی مثل BF3 و ... رو مجبور شدم پچ کنم تا کنسول اجرا کنه !
این آخرین بازی هایی که بازی کردم که مثل این که بیشترشون LT3 هستن !
Sleeping Dogs
Spec Ops The Line
LEGO Batman 2 DC Super Heroes
Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Max Payne 3
Prototype 2
Kinect Star Wars
والا این اصلا تو بازی نمی ره که منو بعد از بازی بندازه بیرون !
الان Complex برنرمکس بازی تو بازار موجود هست ؟
Complex که دیگه مشکلی نداره ؟ چون شنیدم اینا مشکل دارن !

سلام واسه منم فیفا 13 this disc unreadable میزنه میگه تمیز کن و فلان میندازه بیرون

xbox fat بدون هارد LT2 داشبوردم هم 15574 هستش و آخرین بازی که رایت زدم با روش چک با ABGX360 و پچ با توپولژی و رایت با سرعت 2.4
با آخرین نسخه IMAGE BURN sleeping dog بوده که راحت کار میکنه .

البته ناگفته نمونه از سیب دانلود کردم و موقع اکسترکت یه خطا واسه پارت 1 میده اما رایت کامل میشه ؟ راستی رایترم سامسونگه جون

مادرتون نگین باید Lt3 کنم

اقا بازی برنر مکس کمی گرونتر از معمولیاس
دلیلش اینه که برنر مکس رو میشه انلاینم پلی کرد ولی اونارو نمیشه درسته؟؟
بعد این اهنگ اجرا کردنه چیه جریانش نشنیده بودم تازه مد شده؟

اقا بازی برنر مکس کمی گرونتر از معمولیاس
دلیلش اینه که برنر مکس رو میشه انلاینم پلی کرد ولی اونارو نمیشه درسته؟؟
بعد این اهنگ اجرا کردنه چیه جریانش نشنیده بودم تازه مد شده؟
دوست عزیز دیسک برنر مکس به خاطر این گرونه از همه لحاظ خیالت راحت چه عمر لنز چه دیسک وچه انلاینم امن کاملی
این آهنگ اجراکردن ام چند پست قبلی دوستان توضیح کوچیکی دادن البته تاپیک داره خودش توی بخش آموزشها

---------- نوشته در 08:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:13 PM ارسال شده بود ----------

سلام واسه منم فیفا 13 this disc unreadable میزنه میگه تمیز کن و فلان میندازه بیرون

xbox fat بدون هارد LT2 داشبوردم هم 15574 هستش و آخرین بازی که رایت زدم با روش چک با ABGX360 و پچ با توپولژی و رایت با سرعت 2.4
با آخرین نسخه IMAGE BURN sleeping dog بوده که راحت کار میکنه .

البته ناگفته نمونه از سیب دانلود کردم و موقع اکسترکت یه خطا واسه پارت 1 میده اما رایت کامل میشه ؟ راستی رایترم سامسونگه جون

مادرتون نگین باید Lt3 کنم
بله عزیزم متاسفانه باید بگم فقط LT3 و دیسک برنر مکس

سلام
من pes و re6 رو دانلود کردم ولی موقع رایت روی 40% ~ 50% دی وی دی میسوزه !
قبلا sleeping dogs و darksiders رو همین روش رایت کردم و با پخش موزیک از رو هارد اجرا کردم
ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام،خسته نباشید
دوستان یه سوال داشتم،من فیفا 13 رو برنرمکس گرفتم، تو هارد که میخوام بریزم ارور clean میده،ولی تو بازی که میرم مشکلی نداره از بازی هم بیرون نمیپره،میخواستم بدونم دی وی دی برنر مکس نیس یا مشکل از لنز دستگاس.
دستتون درد نکنه.

بنظرم این مشکل از نسخه بازیه که پخش شده بهترین نسخه کدومه من از سیب دانلود گرفتم جواب نداد حالا دارم از میهن گیمز دارم میگیرم

ببینم چی میشه تو خود سایت ادعا کرده بود که نسخش بدون مشکل جواب میده و نمیپره

من بعد 4 روز fifa 13 و slepping dogs ّبه دستم رسیده ولی هنوز قبل بازی unrecoginzed disk میده .burner max هم گرفتم چرا اجرا نمیشه ؟؟؟؟؟

از سایت 360shop.ir خریدم:((

سلام
من pes و re6 رو دانلود کردم ولی موقع رایت روی 40% ~ 50% دی وی دی میسوزه !
قبلا sleeping dogs و darksiders رو همین روش رایت کردم و با پخش موزیک از رو هارد اجرا کردم
ممنون میشم راهنمایی کنین
شما از بازیتون با برنامه abg اخرین ورژنش یه پچ درست کنین و بعد رایت کنین همین دیگه نمیسوزه . البته اینجور که شما رایت میکنین معمولیه ها اینم بگم . چون برنرمکس نیاز به رایتر مخصوص داره .
سلام،خسته نباشید
دوستان یه سوال داشتم،من فیفا 13 رو برنرمکس گرفتم، تو هارد که میخوام بریزم ارور clean میده،ولی تو بازی که میرم مشکلی نداره از بازی هم بیرون نمیپره،میخواستم بدونم دی وی دی برنر مکس نیس یا مشکل از لنز دستگاس.
دستتون درد نکنه.

دوست عزیز این مشکل همه گیره . به نظر من یا ورژن یا خود بازی مشکل داره یا اینکه نه کلا برنرمکس نیست بازیتون خریدین .

بنظرم این مشکل از نسخه بازیه که پخش شده بهترین نسخه کدومه من از سیب دانلود گرفتم جواب نداد حالا دارم از میهن گیمز دارم میگیرم

ببینم چی میشه تو خود سایت ادعا کرده بود که نسخش بدون مشکل جواب میده و نمیپره

منم با شما هم عقیده هستم . ولی یه نسخه برنرمکس که با abg کامل تست شده و کامل بوده همه قسمتاش یه تست کنین با abg و بعد بزارین تو دستگاتون چک کنین نباید به همچین مشکلی بخورین اگه جدا برنرمکس باشه .

من بعد 4 روز fifa 13 و slepping dogs ّبه دستم رسیده ولی هنوز قبل بازی unrecoginzed disk میده .burner max هم گرفتم چرا اجرا نمیشه ؟؟؟؟؟

از سایت 360shop.ir خریدم:((

باز من رو حرفای بالام تاکید میکنم باز .

شما از بازیتون با برنامه abg اخرین ورژنش یه پچ درست کنین و بعد رایت کنین همین دیگه نمیسوزه . البته اینجور که شما رایت میکنین معمولیه ها اینم بگم . چون برنرمکس نیاز به رایتر مخصوص داره .

دوست عزیز این مشکل همه گیره . به نظر من یا ورژن یا خود بازی مشکل داره یا اینکه نه کلا برنرمکس نیست بازیتون خریدین .

منم با شما هم عقیده هستم . ولی یه نسخه برنرمکس که با abg کامل تست شده و کامل بوده همه قسمتاش یه تست کنین با abg و بعد بزارین تو دستگاتون چک کنین نباید به همچین مشکلی بخورین اگه جدا برنرمکس باشه .

باز من رو حرفای بالام تاکید میکنم باز .

آخه من2 تا بازی گرفتم ازشون هر 2 تاش گفته burner max هست ولی 2 تاش که همون open try میده (fifa 13-slepping dog . این سایت 360shop هم که گرفتم میگن جای معتبریه نمیدونم چرا اینجور شده

آخه من2 تا بازی گرفتم ازشون هر 2 تاش گفته burner max هست ولی 2 تاش که همون open try میده (fifa 13-slepping dog . این سایت 360shop هم که گرفتم میگن جای معتبریه نمیدونم چرا اینجور شده

دو تا از بچه های ما هم خریدن به گفته یارو برنرمکسه ولی بازم ایراد داره . اصلا از من میشنوین این نسحه مشکل داره حالا چه نسخه ای

که بعضی ها دارن خدا میدونه این سایتها اکثرا همینجورین یکی شون فک کنم 7 ..س ..گ بود واسه یه بازی فیفا 13 برنر مکس زده بود 8000 تومان
دی وی دی خام فوقش 2000 تومان چاپ و قاب و عکسشم 1000 تومان یعنی باید 5000 تومان بکنن تو پاچه مردم بخاطر اینکه بعضی ها

دست رسی به اینترنت پرسرعت و پرینت ایبل دی وی دی خام و پرینتر و رایتر لایت اون ندارند اگه به من بود خدایش همون 3000 تومان در

میومد همون 3000 تومان به بچه های ایران زمین میدادم ما تو این زمونه خودمونیم و خودمون نباید اینجوری از نیاز دیگران حروم خوری و

سواستفاده کنیم و باید پشت هم وایسیم و هوای همدیگر و داشته باشیم همین کارا رو کردیم چار تا عرب تازه به دوران رسیده خلیج

2500 ساله فارس و میبرن زیر عرب . پول اینقدرا هم ارزش نداره که واسه رسیدن بهش پا رو انسانیت و انصاف بزاریم .

سام

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or