LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

اقا اینکه بعضیا بازی میریزن تو هارد دستگاه بعد تو بازی همون ابتدای پلی کردن با ارور انرکو... رو به رو میشن باید بگم منم این مشکلو داشتم
چون ریخته شده تو هارد این ارور رو میده از هارد پاک کنن مشکلشون حل میشه
ولی جدا بازی برنر مکس بگیریم میشه لایو بازی کرد بن هم نشیم
من یه عمره 100 تا بازی رو کپی بازی کردم
کلی اچیومنت گرفتم حالا بنم نکنن یهویی؟

سلام من فیفا 13 برنر مکس گرفتم البته نمیدونم complex هست یا نه . 2 نسخه گرفتم تا حالا اما هر دوتاش بعضی مواقع وسط بازی ارور failed to authorize disc میده و بعد زدن ok کنسول ریستارت میشه. مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگفتن از این مشکلا نداره برنرمکس؟؟تورو خدا یکی کمک کنه.
در ضمن من روی دستگاهم lt3 آپدیت شده.

سلام من فیفا 13 برنر مکس گرفتم البته نمیدونم complex هست یا نه . 2 نسخه گرفتم تا حالا اما هر دوتاش بعضی مواقع وسط بازی ارور failed to authorize disc میده و بعد زدن ok کنسول ریستارت میشه. مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگفتن از این مشکلا نداره برنرمکس؟؟تورو خدا یکی کمک کنه.
در ضمن من روی دستگاهم lt3 آپدیت شده.

من تا الان 3ومی یا 4ومین فیفا 13 که میگریم تو چند تا سایتهای خارجی خوندم بنده خدا 20 پوند داده بود که اولین سریش بدستش برسه

بازی اصلی میگفت مشکل داره میپره بیرون دوستان خوبم فعلا با همین نسخه ناقص باید بسازیم تا بعد زیاد تو منوها نچرخین زود برین

توبازی کمتر میپره بیرون مشکل نه از LT هست چون من LT2 هستم میپره نه از برنر مکسه که مال شما و خیلی از بچه های دیگه هم

میپره بیرون از خود بازی بعضیها میگن نسخه برنر مکس با روش آهنگ میشه بدون ارور بازی کرد من امتحان نکردم بنظر من خودتونو اذیت

نکنین

---------- نوشته در 04:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:42 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها من تازه دستگاهمو خریدم از کجا بفهمم ابدیت میخواد یانه؟؟؟؟؟

هر کاری میکنی با آپدیت روی سی دی آپدیت نکن اونوقت حتما باید LT3 کنی اگه نیست از خود سایت مایکروسافت دانلود کن usb فلشت رو فرمت 32 کن بریز آپدیت رو رو فلش بزن به دستگاه و بزار تا آخر آپدیت بشه احتمالا اول ریستارت میشه بعدا شروع میکنه به آپدیت واسه بازیهای جدید نیاز به آپدیت 15574 هست ولی قبلش یکم تو فروم تحقیق کن

---------- نوشته در 05:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:47 PM ارسال شده بود ----------

اقا اینکه بعضیا بازی میریزن تو هارد دستگاه بعد تو بازی همون ابتدای پلی کردن با ارور انرکو... رو به رو میشن باید بگم منم این مشکلو داشتم
چون ریخته شده تو هارد این ارور رو میده از هارد پاک کنن مشکلشون حل میشه
ولی جدا بازی برنر مکس بگیریم میشه لایو بازی کرد بن هم نشیم
من یه عمره 100 تا بازی رو کپی بازی کردم
کلی اچیومنت گرفتم حالا بنم نکنن یهویی؟

خودت که عاقلی نرو لایو چه کاریه با خیال راحت بشین تا ابد حاش رو ببر

من تا الان 3ومی یا 4ومین فیفا 13 که میگریم تو چند تا سایتهای خارجی خوندم بنده خدا 20 پوند داده بود که اولین سریش بدستش برسه

بازی اصلی میگفت مشکل داره میپره بیرون دوستان خوبم فعلا با همین نسخه ناقص باید بسازیم تا بعد زیاد تو منوها نچرخین زود برین

توبازی کمتر میپره بیرون مشکل نه از LT هست چون من LT2 هستم میپره نه از برنر مکسه که مال شما و خیلی از بچه های دیگه هم

میپره بیرون از خود بازی بعضیها میگن نسخه برنر مکس با روش آهنگ میشه بدون ارور بازی کرد من امتحان نکردم بنظر من خودتونو اذیت

نکنین

---------- نوشته در 04:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:42 PM ارسال شده بود ----------

هر کاری میکنی با آپدیت روی سی دی آپدیت نکن اونوقت حتما باید LT3 کنی اگه نیست از خود سایت مایکروسافت دانلود کن usb فلشت رو فرمت 32 کن بریز آپدیت رو رو فلش بزن به دستگاه و بزار تا آخر آپدیت بشه احتمالا اول ریستارت میشه بعدا شروع میکنه به آپدیت واسه بازیهای جدید نیاز به آپدیت 15574 هست ولی قبلش یکم تو فروم تحقیق کن

---------- نوشته در 05:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:47 PM ارسال شده بود ----------

خودت که عاقلی نرو لایو چه کاریه با خیال راحت بشین تا ابد حاش رو ببر
اگه بخوام از طرق اینترنت لبدیت کنم چی؟

بهترین روش ایمیج از بازی که برنر مکس رایت شده

سلام

میگم بهترین راه که از یه بازی که بصورت برنر مکس رایت شده چیه چون من با ایمیج برن ایمیج میگیرم حجمش کمتر از اون چیزی میشه که

باید باشه وقتی هم میخوام با XBOX backup creator ایمیج بگیرم اصلا tab read تب خوندنش اصلا گزینه start فعال نمیشه ؟ چکار کنم

فوری فوری اورژانسی 4 تا بازی اوردم میخوام امتحان کنم نمیشه

taken

pes 13

fifa 13

brave

سلام

میگم بهترین راه که از یه بازی که بصورت برنر مکس رایت شده چیه چون من با ایمیج برن ایمیج میگیرم حجمش کمتر از اون چیزی میشه که

باید باشه وقتی هم میخوام با XBOX backup creator ایمیج بگیرم اصلا tab read تب خوندنش اصلا گزینه start فعال نمیشه ؟ چکار کنم

فوری فوری اورژانسی 4 تا بازی اوردم میخوام امتحان کنم نمیشه

taken

pes 13

fifa 13

brave

خوب وقتی حجمش کم میشه حتما درایو PC مخصوص رایت برا بازی های برنرمکس نیست یعنی لایتوان سری B نیستش رایتر PC همین .

دوستان یکی جوابه مارو بده لطفا!!!من fifa 13 burner max خریدم اومدم خونه با xbcام چک کردم که مطمعن شم 100% اما مشکل اینه که رو هارد نصب نمیشه!!!میگه سی دیو تمیز کنو از این حرفا!!!مشکل چیه؟:|تازه وقتی میرم تو بازی تو carrer mode ارور میده میگه دیسکو تمیز کن!!چیکار کنم؟فیفایه خونم اومده پایین!!!:|

دوستان یکی جوابه مارو بده لطفا!!!من fifa 13 burner max خریدم اومدم خونه با xbcام چک کردم که مطمعن شم 100% اما مشکل اینه که رو هارد نصب نمیشه!!!میگه سی دیو تمیز کنو از این حرفا!!!مشکل چیه؟:|تازه وقتی میرم تو بازی تو carrer mode ارور میده میگه دیسکو تمیز کن!!چیکار کنم؟فیفایه خونم اومده پایین!!!:|

دوست عزیز این نسخه مشکل داره کار به هیچی هم نداره حالا اگه هارد داری نصبش کن رو هاردت بعد از طریق یو اس بی یه آهنگ پخش کن و بعد برو تو بازی

گمونم دیگه ارور نده البته من هارد ندارم اینطور که خوندم

---------- نوشته در 11:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:28 AM ارسال شده بود ----------

میخوام ایمیج بگیرم از بازی های برنر مکس رایت شده باید لایت آن بگیرم ؟

کدوم سریش بهتره ؟

قیمتش چنده ؟

---------- نوشته در 11:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 AM ارسال شده بود ----------

میخوام ایمیج بگیرم از بازی های برنر مکس رایت شده باید لایت آن بگیرم ؟

کدوم سریش بهتره ؟

قیمتش چنده ؟

سلام دوستان گلم سوال فوری داشتم
pes2013 گرفتم برنر مکس هستش و از وقتی گرفتم هنوز رنگ منو بازیو ندیدم ازهمون اول قبل ازاینکه کونامی بنویسه ارور کلین دیسک میده روی هارد هم نصب نمیشه.
حالا از کجا بفهمم برنر مکس هستش یانه؟

سلام دوستان گلم سوال فوری داشتم
pes2013 گرفتم برنر مکس هستش و از وقتی گرفتم هنوز رنگ منو بازیو ندیدم ازهمون اول قبل ازاینکه کونامی بنویسه ارور کلین دیسک میده روی هارد هم نصب نمیشه.
حالا از کجا بفهمم برنر مکس هستش یانه؟

عزیز مهم نیست که هست یا نیست الان مهم این هست که دیسکتون خراب هست پس باید تعویض بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or