Limbo | PC

wv2lkzp2jy745f0uv1.jpg

بلاخره بعد از مدتها این عنوان که در انحصار کنسول xbox 360 قرار داشت برای پلتفرم PC تایید و PC gamer ها میتونن از طریق Steam این عنوان فوق العاده رو که در سبک 2d platformer هست رو تجربه کنن.هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه مشخص نشده است.

ناشر: playdead
سبک : 2d platformer
ESRB : Teen
تاریخ انتشار : 2 august

آخرین ویرایش:

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
اون بالابرو بالا نگه دار بعد خودت بالا وایستا بعد دکمه ی ctrl رو بزن وقتی بالا بر داره میره پایین قبل از این که رد بشه بکش طرف خودت

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
دوستان بازی برای pc اومده ؟
لینک دانلود ـشو ممنون میشم.
========
ویرایش : خوب دارم از این لینک دانلود میکنم ، بعد از دانلود میام و نظرم رو درباره ـش میگم .

آخرین ویرایش:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
3 4 تا مونده به اخریش مغز ادم هنگ میکنه:d. چطوری تو 4 ساعت رفتین ؟:d
ولی جاذبش چیزه باحالی بود. اهنگ های تو بازی هم خیلی خوب بود.
یه تیکه تو بازی بود 2 راهی بود که یک جاش راع اصلی بود یه جا فرعی ، تو فرعی میرفتی جلو بعد کلا همش تاریک بود یه جارو میپریدی بعد میرسیدی به به جای نسیتا روشن جلوش یه در بود به نظرم. کسی رفته ؟ دری باز میشد اصلا ؟!!
یه خورده یاد lbp افتادم.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
3 4 تا مونده به اخریش مغز ادم هنگ میکنه:d. چطوری تو 4 ساعت رفتین ؟:dولی جاذبش چیزه باحالی بود. اهنگ های تو بازی هم خیلی خوب بود.
یه تیکه تو بازی بود 2 راهی بود که یک جاش راع اصلی بود یه جا فرعی ، تو فرعی میرفتی جلو بعد کلا همش تاریک بود یه جارو میپریدی بعد میرسیدی به به جای نسیتا روشن جلوش یه در بود به نظرم. کسی رفته ؟ دری باز میشد اصلا ؟!!
یه خورده یاد lbp افتادم.
اگه منظورت همون جایی هست که راه اصلیش یه آسان سوره و فرعیش یه تونله تو 360 که میرفتی تا آخر این تونل بعدش یه چیز سفیدی که نمیدونم چی بود رو له میکردی و یه آچیومنت رو انلوک میکردی بعدشم باید برمیگشتی.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا روم به ديوار ......
من اوايل بازي گير كردم
يه جعبه هست روي اب و مثل اينكه بايد به كمك اون جعبه بري اونور ..
چطوري؟ :d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
من تازه دانلود کردم.

انقدر ما به گیم های 3D و گرافیک بالا عادت کردیم که این یه خورده غیرعادیه برامون، ولی واقعا چه محیط ساده و دلنشین و چه کاراکتر جالبی داره.
o9yixf2ub5cv8r8mz0k5.gif

فعلا هم توی نیم ساعت اول که هیچ جاش گیر نکردم! :mrgreen:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
اقا روم به ديوار ......
کوروش اینو بخون :
خوب اون جعبه رو باید بکشی عقب ، عقب ـت یه تتاب هست که از درخت آویزونه باید جعبه رو بذاری زیرش تا بتونی از تناب بری بالا ، برو بالا تا به یه کنده درخت برسی بعد اونو هل میدی پایین ، میافته تو آب ، خودتم از راهی که اومدی برگرد و رد شو ...
=======
دوستان منم اینجا گیر کردم :
بعد از مرحله ای که برای کوروش بالا توضیح دادم یه جایی هست که یه عنکبوت میافته دنبالت باید فرار کنی اما من یه جاش گیر میکنم اونجایی که یه کنده مثل یه الاکلنگ عمل میکنه ، نمیدونم چیکار کنم برم بالا ، پرش ـش نمیرسه ، چیکار باید بکنم که منو نکشه ؟:d

• Like
Reactions: koorosh sh

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اقا روم به ديوار ......
من اوايل بازي گير كردم
يه جعبه هست روي اب و مثل اينكه بايد به كمك اون جعبه بري اونور ..
چطوري؟ :d
جعبه رو بکش عقب جلو شاخه ۱ درخت، بعدا بپر روش از درخت‌ها برو بالا! اون بالای بالاش یه درخت هست هلش بده پایین،بعدا از راهی‌ که امدی برگرد، جعبه رو بکش کنار رود خونه،بپر روش، بدن بپر رو درخت ازش مثل ٔپل استفاده کن بپر انور.
------------------------------

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا

کوروش اینو بخون :
خوب اون جعبه رو باید بکشی عقب ، عقب ـت یه تتاب هست که از درخت آویزونه باید جعبه رو بذاری زیرش تا بتونی از تناب بری بالا ، برو بالا تا به یه کنده درخت برسی بعد اونو هل میدی پایین ، میافته تو آب ، خودتم از راهی که اومدی برگرد و رد شو ...
=======
دوستان منم اینجا گیر کردم :
بعد از مرحله ای که برای کوروش بالا توضیح دادم یه جایی هست که یه عنکبوت میافته دنبالت باید فرار کنی اما من یه جاش گیر میکنم اونجایی که یه کنده مثل یه الاکلنگ عمل میکنه ، نمیدونم چیکار کنم برم بالا ، پرش ـش نمیرسه ، چیکار باید بکنم که منو نکشه ؟:d

دوست عزیز جواب شما :
شما طرف راست کنده وایستا و منتظر باش تا عنکبوت پاشو بزاره رو طرف چپ اون تا پرت شی بالا و بری ....

منم اینجا گیر کردم :
Chapter 17 اونجایی که یک چیزی مثل چرخ هستش و دسته ای داره که هیچ کار نمیکنه و جلوترش هم یک لوله هستش که ازش یک زنجیر آویزونه و وقتی اونو بکشی به لوله بعدی موقتی وصل میشه ...
ممنون میشم منو کمک کنید .....

آخرین ویرایش:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
دوست عزیز جواب شما :
شما طرف راست کنده وایستا و منتظر باش تا عنکبوت پاشو بزاره رو طرف چپ اون تا پرت شی بالا و بری ....

منم اینجا گیر کردم :
Chapter 17 اونجایی که یک چیزی مثل چرخ هستش و دسته ای داره که هیچ کار نمیکنه و جلوترش هم یک لوله هستش که ازش یک زنجیر آویزونه و وقتی اونو بکشی به لوله بعدی موقتی وصل میشه ...
ممنون میشم منو کمک کنید .....
عزیز اگه این قدر راحت بود که رد میکرد ف صدبار ایطوری امتحان کردم نمیرسه ، اینم عکس که ضمیمه کردم :

Attachments

• limbo 2011-08-05 13-46-32-77.jpg
    limbo 2011-08-05 13-46-32-77.jpg
    46.1 KB · مشاهده: 11

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
عزیز اگه این قدر راحت بود که رد میکرد ف صدبار ایطوری امتحان کردم نمیرسه ، اینم عکس که ضمیمه کردم :

من دوباره هم اینجارو الان رفتم رفیق و وقتی که پاشو گذاشت مثه همین عکس بپر میرسی به اون لبه .... به همین راحتی ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر