Limbo | PC

wv2lkzp2jy745f0uv1.jpg

بلاخره بعد از مدتها این عنوان که در انحصار کنسول xbox 360 قرار داشت برای پلتفرم PC تایید و PC gamer ها میتونن از طریق Steam این عنوان فوق العاده رو که در سبک 2d platformer هست رو تجربه کنن.هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه مشخص نشده است.

ناشر: playdead
سبک : 2d platformer
ESRB : Teen
تاریخ انتشار : 2 august

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
تا اخرش که بری می فهمی هست هر وقت تونستی با همچین ابزاری همیچین بازیه بسازی هایپش نکن
ببخشید با کدوم ابزار؟منظورت از ابزار چیه دقیقا؟ Limbo یه بازی 2D Platformer قرار بود بشه که شد!
اصولا زیاد عادت ندرام بدون اینکه بازیی رو تموم کرده باشم راجع بهش نظر کلی بدم!
به نظر بنده هم درسته طراحی هنری و استفاده از صدا در محیطها کم نظیره. در کل اوایل تا اواسط بازی خیلی جذابه ولی متاسفانه چپترهای آخر کسل کننده میشه.

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
آقا من توی کپچر 11 گیر کردم. چیکار کنم.توی اونجایی که دو نفر از دستت در میرن بعدش یکم جلوتر یه عنکبوت میاد.با اون عنکبوته نمیدونم باید چیکار کرد.بکشمش؟ در برم؟ چیکار کنم؟
البته ببخشید جای سوالم اینجا نبود ولی توی بخش مشکلات بازی بازی لیمبو پیدا نکردم.|-)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آقا من توی کپچر 11 گیر کردم. چیکار کنم.توی اونجایی که دو نفر از دستت در میرن بعدش یکم جلوتر یه عنکبوت میاد.با اون عنکبوته نمیدونم باید چیکار کرد.بکشمش؟ در برم؟ چیکار کنم؟
البته ببخشید جای سوالم اینجا نبود ولی توی بخش مشکلات بازی بازی لیمبو پیدا نکردم.|-)
چپتــر .... :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اون عنکبوت تا نکشتیش همینطوری میاد،اگه اونجاشو میگی‌ که جلوت آبه عنکبوت اون ۲ نفرو میکش میاد دنبال تو! باید از دستش فرار کنی‌، یه کم که رفتی‌ میمیره

گیر نده حالا :d

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
ای وای اشتباه نوشتم.:"> عیبی نداره حالا|-) یه لحظه رفتم روی مود مجید دلبندم.:d
آقا کوروش حالا گیرنده سرم بند بود همینطوری نوشتم دقت نکردم.بازم از اشکال گیریت و راهنماییم ممنون. به قول کاوه که گیر نده حالا.:d:)

• Like
Reactions: Destruction

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
چپتر 4 اونجایی که یه جعبه چوبی روی آبه ، من هر کاری می کنم نمی تونم رد شم و برسم اونور آب چیکار کنم ؟ :(

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چپتر 4 اونجایی که یه جعبه چوبی روی آبه ، من هر کاری می کنم نمی تونم رد شم و برسم اونور آب چیکار کنم ؟ :(
جعبه رو بکش عقب جلو شاخه ۱ درخت، بعدا بپر روش از درخت‌ها برو بالا! اون بالای بالاش یه درخت هست هلش بده پایین،بعدا از راهی‌ که امدی برگرد، جعبه رو بکش کنار رود خونه،بپر روش، بدن بپر رو درخت ازش مثل ٔپل استفاده کن بپر انور.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا من توی کپچر(شوخی):d چپتر 24 اونجایی که یه بالابر هستش باید چیکار کرد؟
هرکار میکنم نمیشه.:-/
تو اون چپتر ۳ تا بالابر هست. دقیقاً کدومشو میگی‌؟ یه عکس بذاری بهتر راهنمایت می‌کنم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر