Multi Platform Lies of P

سازنده
Round 8 Studio
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Neowiz Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
thumb-1920-1186444.jpg

Lies of P

ناشر: NEOWIZ
سازنده: NEOWIZ
پلتفرم:Xbox Series X/S, Playstation 5, Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One
ژانر: Action RPG
تاریخ عرضه: 2023
Lies of P یک بازی اکشن نقش آفرینی سولزلایک است که با الهام از داستان کلاسیک معروف پینوکیو ساخته شده است و در جهانی بسیار شبیه به عصر طلایی اروپا ( نیمه دوم قرن نوزدهم تا پایان دهه دوم قرن بیستم) روایت خواهد شد.

- شما در نقش پینوکیو باید به دنبال خالق خود یعنی پدر ژپتو بگردید.
- دروغ هایی که به ان پی سی‌های بازی می‌گویید در پیشبرد داستان و پایان آن تاثیر خواهند داشت.
- ساکنان شهر از انسان نبودن شما آگاه نیستند.

این بازی در روز عرضه بر روی ایکس باکس گیم‌پس نیز قابل تجربه خواهد بود

:Screenshots
205085.jpg 205083.jpg

آخرین ویرایش:

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
بازی نیمه اول خیلی خوبه و عالی پیش میره. اتفاقا میخواستم بعد تموم کردن نیمه اول یه پست بنویسم از بازی تعریف کنم ولی خب گذشت تا الان که رسیدم به نیملس. داستان بازی و گیمپلیش لذت بخشن. به نظرم با وجود الگو برداری از بازی های میازاکی، خوب تونستن با مکانیزم های جدید کاری کنن که بازی یه کپی از سولزبورن به نظر نیاد و همچنان هویت خودش رو داشته باشه. داستان هم خوب بود‌، پلات توئیست های جالبی داشت.
اما بازی نیمه دوم بدجور خراب میکنه. بعد شکست کینگ چنتا مورد هست که رو اعصابن. مهمترینش پیسینگ بازیه که به شدت کند و رو اعصاب میشه مخصوصا چپتر آخر که به طرز غیر منطقی طولانیه. چیزی که این قضیه پیسینگ رو غیر تحمل تر میکنه اینه که مناطق و باس های نیمه دوم حتی چیز خاصی ندارن. ویکتور و اون یارو سبزه تو swamp خیلی بیخود بودن. کلی هم باس فرعی الکی هم هست که باز نه خلاقیتی دارن نه چالشی. نمیخوام برم سر مقایسه ولی تو همون بلادبورن و دارک سولز باس های فرعی خیلی شاخ بودن. تو دو مورد هم باس های نیمه اول دوباره استفاده کرده بودن که زیادی چیپ بود دیگه‌.
اینا باعث میشن هم سطح بازی بیاد پایین هم نقاط قوتش کمتر به چشم بیان‌. بازی تراژدی و پلات توییست زیاد داره و وقتی آخرش همه چیزو کنار هم میذاری میبینی خیلی خوب چیدن اتفاقات رو که حیفه همش اینطوری سر این مشکلات جوری که باید لذت بخش نباشن. امیدوارم تو دی ال سی و نسخه بعدی این اشتباهات رو نکنن. همین الانش هم نشون دادن پتانسیل خوبی دارن. نباید هدر بره.
بازی برای من از ۸ ۹ رسید به ۶ ۷ بعد نیمه دوم.
این پاپت بی ناموس(nameless puppet) رو هم هنوز نزدم. لعنتی فاز دوم انقد سریعه که نمیشه throwing object هم درست سمتش پرت کرد :D

• Like
Reactions: jdepp

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
581
IMG_20231129_115056_483.jpg
IMG_20231129_115058_207.jpg

برای من بهترین بازی سال بود. هر چیزی که دوست دارم و ازش لذت میبرم رو این بازی داشت و حسابی درگیرم کرد. دقیقا همین حس رو پارسال نسبت به Plague 2 داشتم. شهر Krat خیلی برام جذاب بود و به اندازه رپچر بایوشاک دوستش داشتم ولی حیف که محیط ها بسته تر هستند و نمیشه ول چرخید. بازی هایی که با تم دارک فانتزی ساخته میشند اگه اون تیم بلد باشه که کار رو دربیاره فوق العاده جذاب و زیبا میشند مثل همین بازی یا نمونه کامل ترش که میشه بلادبورن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوروتی رو گذاشتن دی ال سی یا نسخه دوم؟
دقیقا باید دید چیکار میکنن.
با ایشون ادامه میدن یا برمیگردن با اوشون :D

بعد از تجربه Krat ، بنظرم تجربه OZ با دست پخت این استودیو باید خیلی جذاب باشه.
فقط بنظرم حیف میشه برای DLC و تجربه کوتاه.

ولی به نظرم برای DLC با همین پینوکیو برمیگردن به Krat .
خیلی جای کار بیشتری داره.
اوشون رو هم بزارن برای نسخه دوم که با اون دنیای بزرگترش بشه در بهترین حالت تجربش کنیم.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
ممنون موند دور دوم
یه سوال دیگه، یه سیب گرفتم از فروشنده، به کی باید بدمش، نمیدونم چیکار کنم؟
و
من پایان rise of p رو رفتم (کلا دروغ گفتم و اخر سر قلب رو ندادم به ژپتو و با عروسک بی نام جنگیدم) ، حالا برا دوتا پایان بعدی اینطوری باید برم؟
1، یه بار دیگه برم و کلا دروغ بگم (مثل قبل) و اخر سر قلب رو به ژپتو بدم
و
2، یه بار هم کلا راست بگم و (اخر سر قلب رو ندم یا بدم به ژپتو)
درسته!!
اگه اشتباه میگم ته توضیح بدین در مورد پایان های دیگه
باید بدیش به آدلینا طبقه دوم اوپرا house

برای من 83 ساعت طول کشید تموم کنم :D
بازی رو رسما جویدم
بعد یه وقفه میرم برای 100 درصد کردنش

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دو تا پایان رو دیدم. و شروع برا پایان سوم, لول 210 هستم و یه تروفی (یکی از پایان ها) مونده و یه دیسک موزیک هم مونده ( مال bella)
اینا رو برم تموم و پلات میشه بازی
تا اینجا با یه سولزبورن تر و تمیر و ساده تر شده طرف هستیم
ساده تر = مبارزات و 80 درصد باس ها نسبت به اثار دیگه ساده تر ( تو کل بازی اندازه ی فریبا تو بلادبورن نمردم)
ساده تر = پیچیدگی خیلی کمی داره و بازی ایتم های محدودی داره (مثل nioh نیست که 60 میلیون تا ایتم داشته باشه
ساده تر = مپ ها و لوکیشن های بازی خیلی راحت هستن و ادم قشنگ میفهمه کدوم ور بره و کجا به کجا میرسه ( من DS3 رو 4 بار تموم کردم ولی باز تو همون دور 4 هم قاطی میکردم کدوم راه به کجا میرسه)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

applemakintaj

کاربر سایت
Mar 31, 2010
29
دوستان من تو یک کلیپ دیدم یدونه سپر دفاعی دستش بود و پرفکت بلاک هم نمیگرفت؛،ولی هرچی میخورد اندازه اپسیلون از جونش کم میشد،من چیکار کن؟ اسفال شدم هر باس رو باید 60 بار بزنم تا بتونم رد کنم با دعا صلوات،
الانم سر باس

Fallen Archbishop Andreus

گیر کردم،میشه نگاه کنید پروفایل و سلاح های منو ببینید موردی نیست؟ چیزی هست بتونم ازش استفاده کنم و نکردم؟ یا کاری جونی چیزی؟؟؟؟؟من خیلی داره سخت واسم میگذره داغون شدم اصلا

Attachments

• 20231204_090934 (Medium).jpg
    20231204_090934 (Medium).jpg
    263.1 KB · مشاهده: 13
  • 20231204_090950 (Medium).jpg
    20231204_090950 (Medium).jpg
    286.4 KB · مشاهده: 14
  • 20231204_090955 (Medium).jpg
    20231204_090955 (Medium).jpg
    235.7 KB · مشاهده: 11
  • 20231204_090958 (Medium).jpg
    20231204_090958 (Medium).jpg
    256.9 KB · مشاهده: 11
  • 20231204_091003 (Medium).jpg
    20231204_091003 (Medium).jpg
    271.7 KB · مشاهده: 11
  • 20231204_091005 (Medium).jpg
    20231204_091005 (Medium).jpg
    270.1 KB · مشاهده: 12
  • 20231204_091012 (Medium).jpg
    20231204_091012 (Medium).jpg
    193.7 KB · مشاهده: 12
  • 20231204_091016 (Medium).jpg
    20231204_091016 (Medium).jpg
    239.2 KB · مشاهده: 13
  • 20231204_091122 (Medium).jpg
    20231204_091122 (Medium).jpg
    286 KB · مشاهده: 15
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان من تو یک کلیپ دیدم یدونه سپر دفاعی دستش بود و پرفکت بلاک هم نمیگرفت؛،ولی هرچی میخورد اندازه اپسیلون از جونش کم میشد،من چیکار کن؟ اسفال شدم هر باس رو باید 60 بار بزنم تا بتونم رد کنم با دعا صلوات،
الانم سر باس

Fallen Archbishop Andreus

گیر کردم،میشه نگاه کنید پروفایل و سلاح های منو ببینید موردی نیست؟ چیزی هست بتونم ازش استفاده کنم و نکردم؟ یا کاری جونی چیزی؟؟؟؟؟من خیلی داره سخت واسم میگذره داغون شدم اصلا
سلام و درود
دوست من شما بزرگترین مشکلت اینه که وزن تجهیزاتت خیلی سنگینه، اینطوری کرکترت خیلی کند میشه و نمیشه بازی کرد (عکس اخرت بالا سمت راست، 71 درصد، مال من اون رو طوری چیدم که تو سبکترین حالت هست و خیلی سریع داج میرم و اکثر باس ها رو بار اول زدم
مورد دوم اینکه شما لول آپت درست نیست، تو این سبک از بازیا قرار نیست همه چی رو با هم ابدیت کنی، من الان لول 230 هستم و یکی از state هام 5 هست ولی یکی دیگه 100 (مال شما همشون تو یه رنج هستن و این باعص میشه تو هیچ زمینه ای قوی نباشی
من الان motivityم 5 هست ولی technique حدودا 60، چرا چون سلاح هایی که استفاده میکنم بر مبنای تکنیک هست و اتربیوت technique یکی A و یکی S هست
اینطوری هر بار که یه لول تکنیک رو آپ میکنم به جای اینکه مثلا یک واحد به دمیج صلاح اضافه بشه، 3 واحد اضافه میشه، کلا ابدیت هات رو باید بر اساس سلاح و بیلدی که داری ارتقاع بدی

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
IMG_۲۰۲۳۱۲۰۴_۱۲۲۱۵۱.jpg IMG_۲۰۲۳۱۲۰۴_۱۲۲۰۴۷.jpg
دوست عزیز اپل مکینتاژ
علامت سبز رو ببین من وزنم تو سبکترین حالت هست و در نتیجه تو سریع ترین حالت هستم و راحت میتونم داج بزنم برا همه ی ضربات و انرژی کمتری هم مصرف میشه
علامت زرد رو ببین، دقیقا ابدیت هام بر طبق سلاح هایی هست که ورمیدارمه، من الان اگه موتیویتی رو هم 100 میکردم هیچ تاثیری نداشت تو قوی شدنم ولی الان تکنیک رو که بالا میبرم هردفعه کلی قوی تر میشم
حالا این دور سومم هست کهبازی میکنم، تو دور اول اولویتم فقط ویگور و تکنیک بود و گه گاهی هم ویتالیتی ( یعنی فقد قدرت شمشیر و نفسم رو ارتقا میدادم و بعضا جونم رو زیاد میکردم) چون این بازی طوریه که بهترین دفاع همون حملست
یه پیشنهاد، اگه نمیتونی دداج بزنی یا پرفکت گارد بگیری،. بهتره تو لژیون آرم ها (دست مصنوعیش) همون سپر رو برداری و تا اخر ابدیت کنی و به عنوان سپر استفاده کنی
بعد تو این بازی باید به امولت ها هم دقت کنی،
مهمتر از اون همون درخت مهارت هاست که فوقالعاده اورپاورت میکنه، مپلا من یکیش رو فعال کردم تو فاز هفتم، ( باید دوبار تموم کنی تا باز بشه) که درصد سبک بودن وزن رو از 20 درصد میکنه 60 درصد، یعنی انقلاب میکنه تو بازی
(قبلا باید زیر 20درصد بودی تا ligth میشد، الان زیر 60 درصد ligth میشه، یعنی میتونی 40 درصد بیشتر وسایل سنگین برداری)

• Like
Reactions: applemakintaj

applemakintaj

کاربر سایت
Mar 31, 2010
29
View attachment 320610View attachment 320611
دوست عزیز اپل مکینتاژ
علامت سبز رو ببین من وزنم تو سبکترین حالت هست و در نتیجه تو سریع ترین حالت هستم و راحت میتونم داج بزنم برا همه ی ضربات و انرژی کمتری هم مصرف میشه
علامت زرد رو ببین، دقیقا ابدیت هام بر طبق سلاح هایی هست که ورمیدارمه، من الان اگه موتیویتی رو هم 100 میکردم هیچ تاثیری نداشت تو قوی شدنم ولی الان تکنیک رو که بالا میبرم هردفعه کلی قوی تر میشم
حالا این دور سومم هست کهبازی میکنم، تو دور اول اولویتم فقط ویگور و تکنیک بود و گه گاهی هم ویتالیتی ( یعنی فقد قدرت شمشیر و نفسم رو ارتقا میدادم و بعضا جونم رو زیاد میکردم) چون این بازی طوریه که بهترین دفاع همون حملست
یه پیشنهاد، اگه نمیتونی دداج بزنی یا پرفکت گارد بگیری،. بهتره تو لژیون آرم ها (دست مصنوعیش) همون سپر رو برداری و تا اخر ابدیت کنی و به عنوان سپر استفاده کنی
بعد تو این بازی باید به امولت ها هم دقت کنی،
مهمتر از اون همون درخت مهارت هاست که فوقالعاده اورپاورت میکنه، مپلا من یکیش رو فعال کردم تو فاز هفتم، ( باید دوبار تموم کنی تا باز بشه) که درصد سبک بودن وزن رو از 20 درصد میکنه 60 درصد، یعنی انقلاب میکنه تو بازی
(قبلا باید زیر 20درصد بودی تا ligth میشد، الان زیر 60 درصد ligth میشه، یعنی میتونی 40 درصد بیشتر وسایل سنگین برداری)
داداش یک دنیا تشکر مرسی از وقت و پاسخی که دادی،فقط سوال اینکه اون سپر که میگی داخل لجیون آرم برارم،ندارمش،از کسی باید میگرفتم که نگرفتم؟ جا انداختم؟کسیو باید میکشتم ازش میگرفتم؟ چون من تو این مرحله ای که دیدی ندارمش هنوز

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
داداش یک دنیا تشکر مرسی از وقت و پاسخی که دادی،فقط سوال اینکه اون سپر که میگی داخل لجیون آرم برارم،ندارمش،از کسی باید میگرفتم که نگرفتم؟ جا انداختم؟کسیو باید میکشتم ازش میگرفتم؟ چون من تو این مرحله ای که دیدی ندارمش هنوز
اسم شیلد Aegis.
باید بعد اینکه ونینی رو فرستادی به هتل بری پیشش و با اون ماشین کرفتینگش Aegis رو آنلاک کنی.

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
باید یه ایتم به نام legion plug پیدا کنی که تو هر دور بازی فکر کنم 5شش تا پیدا میکنی
و بعد اون دختره عینکی هست شمشیر ابدیت میکنه (یوجین)، رو به روی اون و کنار (وِنینی، مردی که ریش سیاه و کلاه داره) یه دستگاه هست که میتونی دست مصنوعیت رو ابدیت کنی یا یکی جدید بسازی، (تو این دستگاه اولین دستی که میسازی اون سپر رو بساز)
حالا نمیدونم کجای بازی هستی، اگه مراحل رو خوب بگردی legion plug رو میتونی پیدا کنی تو صندق ها

• Like

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
انقدر توی دور اول سر np اذیت شدم و مجبور شدم تک تک حرکاتش رو حفظ کنم و پرفکت گارد کنم که تو NG+ فرست ترای زدمش :D:)) ولی این تروفی هاش خیلی خیلی مسخرست عملا باید گاید رو باز کنی بذاری جلوت و مو به مو از روش اجرا کنی وگرنه خیلی راحت از دست میرن :| من الان این سری هم همش دروغ گفتم ولی نمیدونم چرا آخرش موهام سفید نشد و اندینگ RoP رو نداد :|

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
انقدر توی دور اول سر np اذیت شدم و مجبور شدم تک تک حرکاتش رو حفظ کنم و پرفکت گارد کنم که تو NG+ فرست ترای زدمش :D:)) ولی این تروفی هاش خیلی خیلی مسخرست عملا باید گاید رو باز کنی بذاری جلوت و مو به مو از روش اجرا کنی وگرنه خیلی راحت از دست میرن :| من الان این سری هم همش دروغ گفتم ولی نمیدونم چرا آخرش موهام سفید نشد و اندینگ RoP رو نداد :|
سلام و درود، من همین دیشب پلات کردم
3 تا اندینگ داره
با یکیش باید با گاید بری و فقط دروغ بگی
برا دوتا بعدی هر مدل بری میشه

• Like
Reactions: S0lid Snake

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر