League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
دوستان دو روزه نمی شه بازی کرد،می خواستم بپرسم شما هم مشکل لگ و هر از چندی دی سی شدن رو دارین ؟
لطفا شهر و سرویستون رو هم بگین!

--------------------
آقا جمال کاملا درست می گن.همه ی هیرو ها تا حدودی تو یه حد قرار دارن و همه ی این نرفها و بافها واسه بالانس نگه داشتن هیرو هاست.
امیر آقا دیفیکیلتیه هیرو هیچ ربطی به ضعیف یا قوی بودنش نیست و فرد مبتدی بهتره هیرو با دیفیکیلتیه پایین رو بازی کنه.ویین چمیونیه که نیاز به تمرین زیاد داره و اصلا واسه فرد مبتدی توصیه نمیشه!
من خودم تا حالا جرات نکردم این هیرو رو بازی کنم(جدا از اینکه اصلا با استیلش حال نمی کنم!!)

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام چمپیونها :d باو این بنده خدا amir_snake سعی داره پلی کردن با هیرو رو یاد بده، آخرشم نظرشو میگه درباره اون هیرو دیگه! پسر به این خوبی :d
این وین با اسکین Dragonslayer (یا همچین چیزی) همون روز اولی که داشتم هیروها رو تو سایتش بررسی میکردم بدجور چش منو گرفت، اما خب بنظر هیروی سختیه (نه سر سخت :d ) و البته بدست آوردنش هم سخته :d
خب amir_snake میخوای بری سراغ هیروی بعد؟ بازم من بگم؟ :d SONA یا یه هیرو که جزو هیروهای تخصصیه خودته
@ behi09 راستش من EUW پلی میدم، و الان 3 روز هست که اصلا بدون وی پـی ان نمیتونم کانت بشم به سرور! وقتیم که کانکت میشم پینگم میره رو 700 :( من تهرانم و مخابرات دارم (روم به دیوار :d)

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
از امروز با شما هستم با لحظه به لحظه با Season 3 Championships

در حال حاضر در road to the world و بازی های Playoff هستیم

تیم های Qualify شده تا به امروز:

در منطقه SEA:
Team Mineski
Team Mineski با برد در مقابل XGAME, باخت در مقابل Singapore Sentinels به Lower Bracket سقوط کرد و در شانس مجدد در مقابل Kuala lumpur hunters و Saigon Jokers به پیروزی رسید، در فینال که به صورت BO3 برگزار می شد مجددا به دیدار Singapore Sentinels با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید و اولین تیم صعود کننه به S3 Championships بود، بازی ها به صورت BO1 برگزار می شدند

در رقابت های International Wildcard:
GamindGear.eu
این تیم با پیروزی در مقابل Dark Passage و باخت در مقابل PAIN Gaming و برد در مقابل LYON Gaming, Team Immunity در نهایت در فینال دوباره به دیدار PAIN Gaming رفت و با نتیجه 2-0 موفق به صعود به S3 Championships شد، فینال به صورت BO3 برگزار شد و رقابت ها به صورت BO1

در رقابت های Europe:
Lemondogs,Fnatic,Gambit Gaming
این رقابت ها که امروز تموم شد، در راند اول با پیروزی Gambit Gaming در مقابل Ninjas In Pyjamas با نتیجه 2-0 همراه بود، همچنین Evil Geniuses با نتیجه 2-1 در مقابل Team Alternate به پیروزی رسید، در راند بعدی Lemondogs با برتری 2-0 در مقابل Gambit Gaming و Fnatic با برتری 2-0 مقابل Evil Geniuses به فینال راه یافتند و به S3 Championships صعود کردند، Gambit Gaming و Evil Geniuses برای رقابت جایگاه سوم و صعود به S3 Championships امروز به رقابت پرداختند، در راند آخر Gambit Gaming با پیروزی 2-1 مقابل Evil Geniuses موفق شد به برتری دستیابد و در نتیجه تیم صعود کننده بود، در بازی آخر که نه برای صعود بلکه برای جایزه 50 هزار دلاری و جایگاه اولی انجام شد تیم Fnatic با برتری 3-0 مقابل Lemondogs توانست جایگاه اول و جایزه را به دست بیاورد، بازی های این گروه به صورت BO3 و فینال به صورت BO5 بود

در حال حاضر 5 تیم به S3 Championships راه یافتند اما هنوز رقابت در مناطق دیگر برای صعود به این رقابت ها ادامه دارد، در ادامه مسابقات Taiwan/HongKong/Macau رو داریم و بعد از اون رقابت North America که یکی از بزرگترین Fan Base ها برای تیم های این ناحیه هستند و بعد از اون مسابقات Korea و در نهایت China رو داریم که تیم های شرکت کننده در این دو مسابقات آخر جزو قوی ترین تیم های حال حاضر جهان هستند

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
آقا امیر، به نظرم منظورتو درست نرسوندی!:d ashe اگه فول آیتم هم باشه و جکس 3تا آیتم داشته باشه!بازم جکس میزنه! کاملا مشخصه!:dچون جکس 3تا اسپلشو بزنه ashe میپوکه!:d نه فقط ashe بلکه هر adc ! اینم فقط به خاطر فایتر بودن جکس نیست بلکه کلا فایتریه که به خاطره اسپل E ایش برای 2 یا 3 ثانیه همه ی اتک بیسا رو dodge میده خب معلومه که کلا adc یا رو بد میزنه!:d
یا اینکه اصلا نمیدونم چرا میگی با ashe و master yi بازی نکنن! مستر که کلا بعد از این remake ش همش تو ranked ها بن میشه! که واقعا هم حق دارن ملت! حتی من این نرف آخرشو هم قبول ندارم! فقظ Q شو تو تیم فایت از دست داده و گرنه true damage اش همچنان وحشتناکه!
ولی کلا حرکت خیلی قشنگی دار یمیکنی که چمپیون ها رو معرفی به صورت خلاصه معرفی میکنی!:d باعث میشه کسایی که تازه میخوان بیان بازی کنن دچار سردرگمیه اولیه نشن و سریعتر بازی رو یاد بگیرن! دستت هم درد نکنه!:d
آرتاس جان! برادر !:d vayne یکی از سختتترین adc هاست چون اول بازی نسبت به بقیه adc ها خیلی نرمتره! ولی اینم درنظر بگیر که max health میزنه و هر اتک سومی که میده true damage میزنه! که باعث میشه تانک ها رو خیلی سریع غیب کنه !:d
sona هم چمپیونه فوقالعاده ایه! ulti یه بینظیری داره که میتونه team fight ها رو از این رو به اون رو بکنه!:d
نقش های بازی 5تا هستن : solo top و solo mid و adc و support و jungler اینا رو هم فعلا جدی نگیر :d توی level های پایین هیچ کس رعایت نمیکنه! تو هم فقط چمپیونتو بیار و بازی با چمپیونتو یاد بگیر! مثلا تا level 30 نشی اصلا کسی جنگل نمیره و نمیتونه هم بره در واقع چون runes و masteries نداره که باعث میشه اول بازی ضعیف باشه و نتونه minion های جنگل رو بزنه!
برای راهنمایی های بیشتر هم به سایت mobafire.com برو! در مورد هر چمپیونی که بخوای نقد هست و میتونی استفاده کنی ! مثلا برای همین سونا میبینی اکثر نقدهاش در باره نقش support ش هست ولی چند تا تقد هم درباره full ap بستنش میتونی ببینی و اینکه نقدهاش هم متفاوته!
یه پیشنهاد هم دارم که مثلا اگه میخوای بازی کردن با سونا یا هر چمپیونه دیگه ای رو یاد بگیری میتونی وقتی وارد lol شدی ! روی همون صفحه ی اصلی ، بالا سمت راست ،بازیایی که در حال برگذاریه رو spect (تماشا ) کنی! این بازیا بازیای بازیکنهای دسته های بالای ranked مثل diamond و platinum و اینا هستش که با دیدن بازی یه نفر مثلا با سونا میتونی نحوه بازی کردن و level up درون بازی و همچنین آیتم بستن رو یاد بگیری! البته فعلا برداشتنش و احتمالا با تموم شدن نمایشگاه gamescom دوباره میاد!:d

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
یه پیشنهاد هم دارم که مثلا اگه میخوای بازی کردن با سونا یا هر چمپیونه دیگه ای رو یاد بگیری میتونی وقتی وارد lol شدی ! روی همون صفحه ی اصلی ، بالا سمت راست ،بازیایی که در حال برگذاریه رو spect (تماشا ) کنی!
sry
بالا سمت چپ میشه !:d گفتم بگم که نگید بیسواده!:d البته فعلا که بستست!:d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
@ amir-b ممنون بابت گزارش، کاملا 3D بود و واضح! اما زیاد از حرفای مخفف استفاده کردیا، مثلا من الان تو کفم بدونم این BO3 BO5 BO1 اینا چین /:):d
@ Uchiha Itachi باو این yi فک کنم باگه اصن! یه ذره شعور نداره! همینطوری بی مقدمه میبینی اوومده روت داره به تیکه های مساوی تقسیم ت میکنه :d البته ما MMها همینیم دیگه... ملت چشه دیدنمون رو ندارن :d ممنون بابت تمومیه پیشنهاداتت. قبلا هم بهم گفته بودی و ما هم اطاعت کردیم. همینکه Sona فیری شد، سریع رفتم رو همون سایت یه چیزایی فهمیدم دربارش. حالا چرا بین این فیریا تصمیم گرفتم با Sona پلی کنم؟ چون قبلا مسابقه هاش رو دیده بودم از همون قسمت که نشون میده ;) اما کماکان باهاش در حد یه نوب پلی میکنم (چون باز 1 هفته بن شدم :d) این قسمت از حرفتم نفهمیدم، حسش بود شفاف سازی کن :d
مستر که کلا بعد از این remake ش همش تو ranked ها بن میشه!
چجوري مي تونم از صفحه ي بازي عكس بگيرم ؟ :d
Alt + Print بعد میری تو برنامه Paint (همون نقاشی ویندوز) Paste میکنی بعد هم save میکنیش

- - -ویرایش - - -

به زودی از بین xin , jax ,tryndamir یکی رو براتون شرح می دم .....هر سه نقش فابتر دارن و جزو هیرو های جیگر دار
Hell Yeah
بی صبرانه منتظریم ;)
پ.ن: دقت کردی این tryndamir چقدر شبیه اسم خودته؟ trynd و amir ولی تو Loreش هیچ ربطی پیدا نمیکنی، مثه همون داریوش :d

آخرین ویرایش:

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
BO = Best Of
BO1 = Best Of One = 1 Win
BO3 - Best Of Three = 2 Wins
BO5 = Best Of Five - 3 Wins

yi توی low elo زیاد بن می شد نه در high elo و در پچ 3.10a هم nerf شده دیگه توی low elo هم بن نمی شه
yi پیک خوبی برای high elo نیست چون برای jungler بودن cc نداره و gankerخوبی هم نیست top laner های بهتری هم جای yi هستن برای همین توی high elo اصلا پیک نمی شه

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
BO = Best Of
BO1 = Best Of One = 1 Win
BO3 - Best Of Three = 2 Wins
BO5 = Best Of Five - 3 Wins

yi توی low elo زیاد بن می شد نه در high elo و در پچ 3.10a هم nerf شده دیگه توی low elo هم بن نمی شه
yi پیک خوبی برای high elo نیست چون برای jungler بودن cc نداره و gankerخوبی هم نیست top laner های بهتری هم جای yi هستن برای همین توی high elo اصلا پیک نمی شه
خب، ممنون ما رو از خماری در آوردی واسه BOها ;)
نمیدونم... بقیه پستت هم با من بودی؟ من که هیچی نفهمیدم؛ ولی اگه فحش دادی، خودتی! :d

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
ببین هر چند وقت یه بار riot (اسم شرکت سازنده بازی) میاد یکی از چمپیونهای قدیمی رو remake میکنه! حالا این ریمیک یا فقط شامل visual upgrade میشه که فقط گرافیک ظاهریه و گرافیک اسپل زدنا و اتک دادناش بهتر میشه! و یا ماهیت اسپلهاشو هم تغییر میدن!و یا هردو با هم!:d مثلا الان این master yi هم visual upgrade شده و هم ماهیت اسپلهاش عوض شده!

مثلا الان E رو که بزنه true damage میزنه! در حال که قبلا فقط به attack damage اش اضافه میشد و یا قبلا ها Q ش با ap قوی میشد ولی الان با attack damage قوی میشه!
قبل از این ریمیک هم اکثرا به صورت full ap میبستنش که وحشتناک هم میشد!:d ولی بعد از ریمیک کلا ap رو دیگه از روش برداشتن (به جز W ش که اونم دیگه فایده نداره براش ap ببندی) ولی واقعا تو این همه مدتی که دارم lol بازی میکنم ندیده بودم یه چمپیون اینقدر قوی باشه!:| به طرز مسخره ای همه رو میزد! خود riot هم اینقدر تو فروماش بهش فحش دادن:d و اعتراض کردن که بلافاصله تو پچ بعدی یکم nerfش کرد ولی به نظر من هنوز هم باید nerf بشه! فقط کافیه که وقتی که 3 یا 4 تا آیتم داره E ش رو فعال کنه! یه حساب سرانگشتیه!:d true damage ش رو حساب کنید تا بفهمید چه خبره! تازه دقت کنید که دارم میگم فقط true damage ش یعنی به غیر از attack base هاش که با infinty edge یه critical 250% به حریف تقدیم میکنه! :d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
پسر چقدر تایپ کردی، شرمنده :d
بعد منظورت از اینکه میگی تو مسابقه Rank بن هست، یعنی تو Rank match نمیتونی انتخابش کنی؟
=======
راستی، این مسابقه های رسمی که انجام میشه و امیر گزارش کرد، اینا از کدوم نوعن؟ rift؟ ARAM؟ و...
پ.ن: نگید اول برو لول 30 شو بعد از این سوالا بپرسا :p:d

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
خواستم مدیونم بشی!:d
داخل مسابقات ranked هر تیمی میتونه سه تا چمپیون بن کنه! از دائم البن ها میشه به برادران ارزشی shen و amumu و malphite اشاره کرد!:dالبته نه اینکه حتما اینا بن میشن! ولی اکثرا بن میشن!:d و البته blitz ! :D
این مسابقه های رسمی هم همشون summuner rift هستن!

M

!_Meshki_!

@ amir-b ممنون بابت گزارش، کاملا 3D بود و واضح! اما زیاد از حرفای مخفف استفاده کردیا، مثلا من الان تو کفم بدونم این BO3 BO5 BO1 اینا چین /:):d
@ Uchiha Itachi باو این yi فک کنم باگه اصن! یه ذره شعور نداره! همینطوری بی مقدمه میبینی اوومده روت داره به تیکه های مساوی تقسیم ت میکنه :d البته ما MMها همینیم دیگه... ملت چشه دیدنمون رو ندارن :d ممنون بابت تمومیه پیشنهاداتت. قبلا هم بهم گفته بودی و ما هم اطاعت کردیم. همینکه Sona فیری شد، سریع رفتم رو همون سایت یه چیزایی فهمیدم دربارش. حالا چرا بین این فیریا تصمیم گرفتم با Sona پلی کنم؟ چون قبلا مسابقه هاش رو دیده بودم از همون قسمت که نشون میده ;) اما کماکان باهاش در حد یه نوب پلی میکنم (چون باز 1 هفته بن شدم :d) این قسمت از حرفتم نفهمیدم، حسش بود شفاف سازی کن :d
مستر که کلا بعد از این remake ش همش تو ranked ها بن میشه!

Alt + Print بعد میری تو برنامه Paint (همون نقاشی ویندوز) Paste میکنی بعد هم save میکنیش

- - -ویرایش - - -

Hell Yeah
بی صبرانه منتظریم ;)
پ.ن: دقت کردی این tryndamir چقدر شبیه اسم خودته؟ trynd و amir ولی تو Loreش هیچ ربطی پیدا نمیکنی، مثه همون داریوش :d

ممنون داداش :d
من آمريكا ي شمالي بازي مي كنم خواستيد ادد كنيد . 8-|
gavazn vahshi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر