League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
خواستم مدیونم بشی!:d
داخل مسابقات ranked هر تیمی میتونه سه تا چمپیون بن کنه! از دائم البن ها میشه به برادران ارزشی shen و amumu و malphite اشاره کرد!:dالبته نه اینکه حتما اینا بن میشن! ولی اکثرا بن میشن!:d و البته blitz ! :D
این مسابقه های رسمی هم همشون summuner rift هستن!
عه... بزار فک کنم ببینم شدم یا نع :p:d
چه حرکت جالبی! این برادران ارزشی هم فقط با amumu آشنا هستم. فک کنم این shen هم بشناسم، همونیه که مثه فر فره دوره خودش میچرخه؟
پس با این تفاسیر بهترین تیم، تیمیه که Anti مشترک داشته باشن... درست گفتم؟ :-/
========
فک نکنم اینجا با کسی تو یه سرور باشیم، بهرحال منم EUW بازی میکنم => Arthas man و البته بسی نوب و خوراکمم بن شدنه :d

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
خواستم مدیونم بشی!:d
داخل مسابقات ranked هر تیمی میتونه سه تا چمپیون بن کنه! از دائم البن ها میشه به برادران ارزشی shen و amumu و malphite اشاره کرد!:dالبته نه اینکه حتما اینا بن میشن! ولی اکثرا بن میشن!:d و البته blitz ! :D
این مسابقه های رسمی هم همشون summuner rift هستن!

amumu, malphite توی low elo بن می شن نه high elo در واقع bronze bans
shen توی high elo هم بن می شه، blitz هم بگیر نگیر داره اما champion های بهتری هست برای بن کردن جای blitz

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
عه... بزار فک کنم ببینم شدم یا نع :p:d
چه حرکت جالبی! این برادران ارزشی هم فقط با amumu آشنا هستم. فک کنم این shen هم بشناسم، همونیه که مثه فر فره دوره خودش میچرخه؟
پس با این تفاسیر بهترین تیم، تیمیه که Anti مشترک داشته باشن... درست گفتم؟ :-/
========
فک نکنم اینجا با کسی تو یه سرور باشیم، بهرحال منم EUW بازی میکنم => Arthas man و البته بسی نوب و خوراکمم بن شدنه :d
u did! believe me :d

مثل فرفره دور خودش میچرخه؟!!! کیو میگی؟:-?کم نیستن این فرفره ها تو بازی!:d ولی قطعا shen نیست!:d شن همون نینجای آبی رنگه! تانک میشه!

هر وقت که on شدم تو لول ! ادت میکنم! ولی کلا تا level ت 30 نشه نمیتونیم با هم بازی کنیم! چون تو matchmaking جوری تنظیم شده که تیم ها رو بالانس میکنه! یعنی اگه من اینوایتت کنم تو تیم حریف 4تا level 30 میفته که باعث دردسر میشه برات! ولی نترس زود level 30 میشی!:d
یه چیزی هم بهت بگم بیخودی چمپیون نخر! به فکر runes هم باید باشی که با همین ip خریداری میشه! بعد میبینی level 30 شدی ولی IP نداری که runes بخری!فقط اونایی که احساس میکنی میتونی باهاشون درست بازی کنی رو بخر تا اغلب win بیاری و زودتر هم به level 30 برسی و هم ip بیشتری جمع کنی!
مثلا من یه رفیق داشتم کل بازیهاش رو تا به level 30 برسه فقط با master yi بازی میکرد! گهگاهی با بقیه هم یه دست میزد!:d
البته این نظر منه ها! وگرنه مختاری !:d آخه یه رفیق دیگه هم داشتم که این تا level 30 برسه همش چمپیون میخرید! همشون هم برای solo top بودن! تا اینکه الان ip نداره که برای مثلا adc یا apc رونس بخره! از طرفی هم چون نمیتونه جایی یر از solo top بره به مشکل خورده! به خاطر اینکه وقتی میره تو چمپیون سلکت ممکنه 2 نفر دیگه هم بخوان برن top وهر کی زودتر بگه هم اغلب میره! اینم این وسط گیر میکنه!
یه صفحه runes هم کم کم طرفای 9000 تا به بالا ip خرج میداره! وقتی هم که level 30 شدی حداقل دوتا صفحه میخوای که دورو بر 20000 تا خرج داره! پس از level 20 به بعد سعی کن ip جمع کنی! کلا level 20 به بعد میتونی runes بخری!

amir_snake

کاربر سایت
Nov 19, 2011
62
tryndamere.png

آشنایی با tryndamere
کسی که تا آخرین قطره خون می ایستد می جنگد و.....نمی میرد
tryndamere با یک شمشیر سنگین که رو زمین کشیده می شود با آن طنز تلخ انیمیشن کله مرغ روی سر دشمن و یا انجام حرکت شنا سوئدی می تواند تا دل دشمنان نفوذ کند بجنگد نعره بزند کند کند شفا یابد و نمیرد

images

شمشیرکشی روی زمین

tryndamere یک فایتر به معنی کلمه است نقش اصلی آن شروع درگیری دنبال کردن حریف کشتن هر جادو زن و یا carry تیم مقابل است
نقاط قوت : توانایی فرار و دنبال کردن دشمن -------------توانایی شفا دادن خود که اوایل بازی در لاین بازی کردن بسیار به کمکتان می آید-----اعصاب خورد کننده ترین ult بازی را داراست
نقاط ضعف : نسبت به cc ها بسیار ضربه پذیر است ------ignite کاملا دشمن شماست

معرفی قابلیت ها :
tryndamere-battle-fury.png
Battle Fury : این قابلیت passive به اضای هر fury که دارید 0.35% میزان شانس criticall را افزایش می دهد یعنی اگه میزان fury 100 باشد شما شانس criticall خود را 35% افزایش می دهد

tryndamere-bloodlust.png
Bloodlust : به ازای هر 1% از میزان HP که از شما کم شده مقداری به میزان damage شما افزوده می شود و اگر آن را فعال کنید کل fury شما صفر می شود ولی مقداری شفا میابید

tryndamere-mocking-shout.png
mocking shout : برای 4 ثانیه میزان قابل توجهی از سرعت کسی که دارد از دستش فرار می کند را کم می کند و اگر حین مبارزه بزند مقداری از damage حریف کم می کند

tryndamere-spinning-slash.png
Spinning Slash : یک چرخش و در طول مسیر به تمام دشمنان damage میدهد و به ازای هر criticall دو ثانیه از cooldown آن کم می شود

tryndamere-undying-rage.png
Unding Rage : یکی از بهترین ult های بازی ---هنگام فعال شدن tryndamere مدت 5 ثانیه نمیمیرد و بعد از آن 25 یا 50 یا 100 تا fury در یافت می کند

آیتم ها به ترتیب

berserkers-greaves.gif
اضافه کردن 20 تا attack speed و 45 تا به سرعت می افزاید

vampiric-scepter.gif
10 تا attack و 10% life steal

statikk-shiv.gif
40 attack speed .........و 20% criticall .......و 6 تا به سرعت می افزاید ....شمشیر شارژ می شود و وقتی 100 تا شارژ شد 100 تا به damage اضافه می کند و به 4 نفر می خورد همچنین امکان critical شدن را دارد

last-whisper.gif
40 تا attack damage....و میزان 35% افزایش نفوذ در زره

blade-of-the-ruined-king.gif
40 تا attack speed ....و 25 تا attack damage و در هر ضربه میزان 5% از کل جان دشمن را می گیرد ....در صورت فعال کردن 15% جان دشمن را می گیرد و مقدار 30% از سرعت دشمن را می دزدد به مدت 3 ثانیه

infinity-edge.gif

70 تا attack damage .....و افزایش 25% شانس critical .....و افزایش میزان خسارت criticall به اندازه 50%

guardian-angel.gif
50 armor.........و 40 magic resist...............وقتی مردی 2باره زنده می شی اما با 30% میزان ماکسیموم جان مقدار cool down 5 دقیقه

zephyr.gif
25 attack damage......و 50 تا attack speed .....و 10 % کم کردن cool down قابلیت ها .....10 تا افزایش سرعت ....و مقدار هرگونه fear ...stun...slowو غیره را مقدار 35% کم می کند

آخرین ویرایش:

Ezreal

کاربر سایت
May 7, 2013
45
نام
امیر
Garen و شاید میگه /:)

- - -ویرایش - - -

Idit رو بگو تا ادد کنم :bighug:

- - -ویرایش - - -

u did! believe me :d

مثل فرفره دور خودش میچرخه؟!!! کیو میگی؟:-?کم نیستن این فرفره ها تو بازی!:d ولی قطعا shen نیست!:d شن همون نینجای آبی رنگه! تانک میشه!

هر وقت که on شدم تو لول ! ادت میکنم! ولی کلا تا level ت 30 نشه نمیتونیم با هم بازی کنیم! چون تو matchmaking جوری تنظیم شده که تیم ها رو بالانس میکنه! یعنی اگه من اینوایتت کنم تو تیم حریف 4تا level 30 میفته که باعث دردسر میشه برات! ولی نترس زود level 30 میشی!:d
یه چیزی هم بهت بگم بیخودی چمپیون نخر! به فکر runes هم باید باشی که با همین ip خریداری میشه! بعد میبینی level 30 شدی ولی IP نداری که runes بخری!فقط اونایی که احساس میکنی میتونی باهاشون درست بازی کنی رو بخر تا اغلب win بیاری و زودتر هم به level 30 برسی و هم ip بیشتری جمع کنی!
مثلا من یه رفیق داشتم کل بازیهاش رو تا به level 30 برسه فقط با master yi بازی میکرد! گهگاهی با بقیه هم یه دست میزد!:d
البته این نظر منه ها! وگرنه مختاری !:d آخه یه رفیق دیگه هم داشتم که این تا level 30 برسه همش چمپیون میخرید! همشون هم برای solo top بودن! تا اینکه الان ip نداره که برای مثلا adc یا apc رونس بخره! از طرفی هم چون نمیتونه جایی یر از solo top بره به مشکل خورده! به خاطر اینکه وقتی میره تو چمپیون سلکت ممکنه 2 نفر دیگه هم بخوان برن top وهر کی زودتر بگه هم اغلب میره! اینم این وسط گیر میکنه!
یه صفحه runes هم کم کم طرفای 9000 تا به بالا ip خرج میداره! وقتی هم که level 30 شدی حداقل دوتا صفحه میخوای که دورو بر 20000 تا خرج داره! پس از level 20 به بعد سعی کن ip جمع کنی! کلا level 20 به بعد میتونی runes بخری!
Idit رو بگو تا ادد کنم

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320

- - -ویرایش - - -

Idit رو بگو تا ادد کنم :bighug:

- - -ویرایش - - -

Idit رو بگو تا ادد کنم
اوه اوه ! garen! :| یه بار یه گارنی بود با یه دوران شیلد رفته بود بالا تا دقیقه 25 بلانسبت مثل گاوی ایستاده بود!:|:d فقط فارم میکرد! دیگه خودت میتونی حدس بزنی وقتی که رفت base با چه آیتمایی برگشت!:d
uchiha itachi 17 ادد کن!:d

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
من تو west خواستید اد کنید
بیام معمولا رانک البته فعلا 2 هفته دست کشیدم
وضعیت S3 خراب اون اوایل فقط 30 بازی afk باعث lose بنده شده و MMR خراب کرده

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
جدیدا هر چی پست می زارم پاک میشه موندم دلیل پاک شدن چی هست .این روز ها هم بازی شده کلا afk leaver feeder هر بازی که انجام میدم یکی از اینا باید تو تیم من باشه. حالا باز afk leaver رو میشه کاریش کرد ولی اون یکی رو دیگه هیچ کاری نمیشه کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر