Lair

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز از جوابت ممنون راستش مطمئن بودم چون همیشه همینطوری بوده .
دوستان فرق این سایت با سایتای خارجی اینه : تو سایتای خارجی برای نظر دادن راجب بازی اینطوری کار می کنن :
اول بازی می کنن بعد نظر میدن .
اما توی این سایت اول نظر میدن بعد بازی می کنن.
البته خیلیا مطمئنن میان و در جواب من می گن لازم نیست حتماَ بازی کنیم میریم از کسانیکه بازی کردن می پرسیم که باید بگم هیچ سایتی امتیازشو از روی سایت دیگه مستقیماَ نمیده .
با تشکر از همه ایشالا از این به بعد باهم دیگه سر مسائل بیخودی کل کل نکنیم .تا سایت بهتری بسازیم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
دوستان فرق این سایت با سایتای خارجی اینه : تو سایتای خارجی برای نظر دادن راجب بازی اینطوری کار می کنن :
البته خیلیا مطمئنن میان و در جواب من می گن لازم نیست حتماَ بازی کنیم میریم از کسانیکه بازی کردن می پرسیم که باید بگم هیچ سایتی امتیازشو از روی سایت دیگه مستقیماَ نمیده .
با تشکر از همه ایشالا از این به بعد باهم دیگه سر مسائل بیخودی کل کل نکنیم .تا سایت بهتری بسازیم
ببین همیشه برای اینکه بفهمی یه بازی خوبه یا بده نباید حتما بازیش کنی همین امتیازهای سایتهای مختلف میشه یه ملاک خوب باشه یا همین طور نظرات کاربران!

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
یه سوال داشتم :

یعنی کنترلش انقدر بد هست که اصلا نشه بازی کرد ؟

به غیر از کنترل که ایراد دیگه ای نداره ؟
شما چندتا پست قبلیت رو بخون:
تقریبا برای همه روشن شده که یه زمانی طرفدار Sony بودم و بیشتر از اون طرفداری می کردم ولی حالا با فروش کنسول هام.چشم هام هم بیشتر باز شده.
باید قبول کنید که Lair جز پر مشکل ترین بازی های Ps3 است.
نمونه ای از مشکلاتش:
همه دوستان که به این مورد اشاره کردند:استفاده نکردن از پتانسیل motion control که باعث به وجود آمدن کنترل بد بازی شده.

سیستم قفل کردن بازی که دچار پر مشکل ترین سیستم های قفل بر روی هدف است.برای مثال در یکی از مراحل بازی شما باید از یارانتان که در یک زندان محبوس شدند در برابر سنگ های پرتاب شده به طرف آنها محافظت کنید که تنها کاری که می توانید بکنید قفل کردن بر روی این تخته سنگ ها است ولی وقتی تعداد هدف ها زیاد می شود بازی گیج شده و به جای قفل کردن بر روی این تخته سنگ های به چه بزرگی که در نزدیکی شما قرار دارند بر روی یک اژدها در دوردست که اصلا کاری به شما ندارد قفل می کند.مشکل این بخش اینجا به پایان نمی رسد:در همین هنگام بازی وارد مرحله Boss شده و شما چاره ای جز جنگیدن با او ندارید و وقتی با اون می جنگید سنگ ها به زندان بر خورد کرده و به راحتی یارانتان می میرند و مجبور می شوید که بازی را دوباره انجام دهید.

دیگر مشکل بازی هنگامی است که بازی را دوباره شروع می کنید که مجبور هستید دوباره تمام صحنه های سینماتیک طولانی را تماشا کنید(فقط زمانی می توانید آنها را Skip کنید که مرحله را یک بار تمام کرده باشید!)

دیگر مشکل بازی دوربین آن است که هنگامی که شما با استفاده از قفل کردن برروی یک دشمن و سپس پریدن بر روی او با استفاده از چنگک,دوربین بازی با اشکال مواجه شده و همین طور دور دشمنتان می چرخد که باعث گیج شدن و خرد شدن اعصاب شما می شود.

فکر کنم برای گیم پلی یک بازی با این همه تبلیغ واقعا شرم آور است.
دوستان بیخیال کل کل الکی درباره چهارتا عبارت بشن دیگه حالا این بازی این قدر مهم هست که این قدر روش تعصب دارید؟!

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
دوست عزیز اصولا کسایی که در سایت های خارجی درباره بازی ها مطلب می نویسند هم کارشناس هستند هم بازی را انجام دادند.
پس دلیل نداره که حتما بازی رو انجام بدیم تا دربارش نظر بدیم.اگر هم سایتی مطلب اشتباه منتشر کنه باهاش برخورد میشه.پس وقتی کل دنیا داره میگه بازی مشکل داره شما نمیتونی با انجام بازی بگی که نه مشکل نداره.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان چند تا پست از کسانیکه خودشون بازی کردن این بازی دیدم گفتم بد نیست شما هم ببینید بهتر حرف منو بفهمید
http://www.tehgamr.com/2007/09/08/lair-ign-and-sonys-sixaxis/
اینا حرف کسانیه که خیلی ساده نشستن پای بازی .اگه دقت کنید اونایی که با نینتدو wii بازی کردن می گن کنترلش خوبه اونایم که بازی نکردن اکثراَ می گن بده . البته آدم تا بازی نکنه نمی فهمه واقعاَ چه جوری .بهر حال گفتم اگه دوست دارین نظر دیگرانو بخونید فقط امتیاز سایتها ملاک نیست از اونایی که بازی کردن بپرسید . در مورد این به اصطلاح کارشناسان سایتها هم بگم خیلی این کاره بودن چند تا رنکینگ جهانی از بازیا رو می کردن آدم بدونه طرف یکم گیمر.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
دوستان چند تا پست از کسانیکه خودشون بازی کردن این بازی دیدم گفتم بد نیست شما هم ببینید بهتر حرف منو بفهمید
http://www.tehgamr.com/2007/09/08/lair-ign-and-sonys-sixaxis/
اینا حرف کسانیه که خیلی ساده نشستن پای بازی .اگه دقت کنید اونایی که با نینتدو wii بازی کردن می گن کنترلش خوبه اونایم که بازی نکردن اکثراَ می گن بده . البته آدم تا بازی نکنه نمی فهمه واقعاَ چه جوری .بهر حال گفتم اگه دوست دارین نظر دیگرانو بخونید فقط امتیاز سایتها ملاک نیست از اونایی که بازی کردن بپرسید . در مورد این به اصطلاح کارشناسان سایتها هم بگم خیلی این کاره بودن چند تا رنکینگ جهانی از بازیا رو می کردن آدم بدونه طرف یکم گیمر.

کسی نمیره امتیاز و نظر سایتهای معتبر رو ول کنهه و حرف 4 تا آدم معلوم‌الحال که احتمالا همشون هم Fanboy هستن (لابد چون اول کامنت نوشتن Fanboy نیستیم شمام فکر کردی واقعا نیستن؟‌ :laughing:) رو گوش بده

من نمیدونم این تلاش برای بزرگ جلوه دادن Lair رو چرا نمیزارید کنار؟

و همچنین نمیدونم این حرف احمقانه که ریویو کننده‌های سایتها بلد نبودن بازی رو کنترل کنن از کجا اومده!!؟؟

Factor 5 قبل از اینکه Lair ریلیز بشه فکر می‌کرد خدای شرکتهای بازیسازیه و بازی‌ای که داره میسازه یه چیزی فرای سایر بازیهاس ... حالا که بازی اینجوری در اومده داره تلاش میکنه تا وضعیت رو به کمک برادران Fanboy کمی بهتر کنه ... ولی Lair is a SHIT ... FACT
در مورد این به اصطلاح کارشناسان سایتها هم بگم خیلی این کاره بودن چند تا رنکینگ جهانی از بازیا رو می کردن آدم بدونه طرف یکم گیمر

این جمله رو لطفا یه خورده برای ما باز کنید. کارشناسهای سایتا چنتا رنگینگ جهانی از بازیا رو می‌کردن دقیقا چه مفهومی رو میرسونه!؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خیلی جالبه چون دو این دو صفحه ، یه عده دارن Lair رو بزرگ نشون میدن و امتیاز های سایت های معتبر رو زیر سوال می برن و یه عده دیگه هم از این بازی مثل چماق استفاده می کنن و هی اینو می کوبن تو سر سونی...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
حقیقت اینه : Lair نتونست انتظارات رو برآورده کنه؛ سونی برای معرفی sixAxis همش از این بازی استفاده می کرد. همه تیزر های sixAxis توش پر بود از تصاویر کنترل اژدها تو بازی Lair. اما حالا این بازی بد از آب در اومده و مسئولش نه سونی هست نه sixAxis نه PS3. بلکه فقط و فقط شرکت سازنده بازی.( Factor 5)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن فقط اونهایی که از این بازی طرفداری می کنن Fanboy نیستن ؛ بلکه اونهایی که از طرف دیگه با تعصب زیاد، بازی رو توی یه فوروم Shit خطاب می کنن و بقیه رو احمق می دونن هم ّFanboy هستن........

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
چه حقيقتی! حالا دوست من بخش اول صحبت هات فقط جالب بود اما بقيش اصلاً
ميشه به من بگی وقتی يه Studio داره يه بازی Exclusive برای يه Company توليد ميکنه ، اين از کجا نشعت ميگيره ؟
اين همه تبليغاتی که ميگيد سونی کرده به چه دليل بوده ؟ مگه سونی در جريان ساخت بازی نبوده ؟ مگه تحليل گراش نبودن ؟ مگه نميدونست قبل از ريليز بازی اين بازی مورد توجه قرار نميگيره
پس حتماً حواسش به همه چيز بوده و Factor 5 همه کاراش زير نظر Sony هست ، پس وقتی يه همچين اتفاقی ميفته علاوه بر اينکه Factor 5 بازی رو بد ساخته Sony هم ايراد داره کارش که اين بازی رو زيادی بزرگ کرد!
اينم ايراد از توی حرف های خودتون

حقیقت اینه : Lair نتونست انتظارات رو برآورده کنه؛ سونی برای معرفی sixAxis همش از این بازی استفاده می کرد. همه تیزر های sixAxis توش پر بود از تصاویر کنترل اژدها تو بازی Lair. اما حالا این بازی بد از آب در اومده و مسئولش نه سونی هست نه sixAxis نه PS3. بلکه فقط و فقط شرکت سازنده بازی.( Factor 5)

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان فکر کنم یعنی مطمئنم به عنوان صفحه ای که براتون گذاشتم توجه نکردید حتماَ دقت کنید .
اما در مورد رنکینگ جهانی هر کس یه بار بایهای آنلاینو بازی کرده باشه مطمئنن می بینه این رنکینگارو . اینو دیگه نباید توضیح داد .
اما در مورد این بحث که کاملاَ بی مورد تا بازشو کسی بازی نکرده . آقا هر کی تونست و دوست داشت بازی کنه هرکیم دوست نداشت بازی نکنه وسلام . در کل بی خیالش .

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز من این بازیو می خوام لطفاَ شماره بده .
ممنون. دوست دارم خودم تست کنم راستش چون با wii هم بازی کردم وهم اینکه بازیهایی که کنترلشون با دسته باشه رو تو ps3 زیاد رفتم پس اگه نتونم کنترلش کنم . مطمئنن حق با شماست . لطفاَ تلفن بدید.

sonsofliberty

کاربر سایت
Feb 25, 2006
43
نام
REZA
سلام دوستان
من نمیدونم باور میکنین یا نه
اما واقا این اتیاز رو هم شاید به گرافیکش دادن
آخه این چه کنترلیه
مثلا خواستن نو اوری کنن

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز اگه میشه تو پیغام خصوصی یه راه تماس به من بده من این بازیو آشغالو ازت می خرم .
راستی یه سوال شما چرا زیر آواتارت آیکن ps3 نداری :-"

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
راستی یه سوال شما چرا زیر آواتارت آیکن ps3 نداری :-"

یعنی هر کی پلتفرمش مشخص نشده باشه یعنی اون پلتفرم رو نداره؟!
ایشون حتی pc هم تو پلتفرمش نیست و مشخصه که تازه وارده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر