Lair

• Thread starter Thread starter borna
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
درسته نخوردیم "Pizza Hut" , اما دیدیم دسته مردم ...

http://www.youtube.com/watch?v=fxPKXfRRNAY
شما تا حالا خودتون بازی رو انجام ندادید پس چه جوری می فرمایید که این سایت ها از جمله GSو بقیه سایت ها که بعد از انجام بازی توسط خود فردی که review رو انجام داده می فرماییداون ها اشتباه کردن ولی من و امثال من درست میگن.البته نمی گم که شما اشتباه می کنید چون گیم همون طور که گفتید سلیقه ای یکی ممکنه خوشش بیاد یکی بدش بیاد.
اگه فقط دسته مردم دیددن کافیه برا شما خوب نویسنده های gamespotو دیگر سایت ها(منظورم سایت هایی که به بازی نمره کمی دادن) هم جزو مردمن دیگه.

آخرین ویرایش:
درود به همه بچه های بازیسنتر. من 360 دار نهps3 و فقط از سر کنجکاوی این گفتگو را خواندم . ولی خوب به شدت از نوشته شما ناراحت شدم. دلیلی نداره که وقتی کسی چیزی را نمیدونه اینطور بهش پست بدی.:mad: حالا یا از gs خوشش بیاد یا بدش بیاد به من و شما ربطی نداره و اون بیچاره هم فقط نظرش را نوشته بود. اگه هم فکر میکنی چون مدیر سایتی هیچکس جوابتو نمیده سخت در اشتباهی. اینجا همه با هم مثل برادر میمونیم:love: و هرکس به برادر من توهین کنه من یکی که جوابش را میدهم. اتفاقا چند وقت پیش همین اتفاق برای lich king افتاد که اون با قضیه کاملا منطقی برخورد کرد و حتی معذرت خواهی هم کرد پس بیا یه شعوری از خودت نشون بده و معذرت خواهی کن و از این به بعد برای شخصیت تک تک افراد سایت احترام قایل شو. وسعی کن افرادی مثل lich king را سرمشق خودت قرار بدی.
این موضوع به شما ربطی نداره و بهتره دخالت نکنی
اینجا هم کسی با کسی برادر نیست پس لازم نیست احساسات نوستالوژیک در بقیه به وجود بیاری

اگر حرف خاصی برای گفتن نداری لزومی نداره اصلا پست بزنی

نظر دادن با چرت و پرت نوشتن فرق میکنه
اگه اینجوریه منم پس‌فردا میام میگم PS2 سخت‌افزارش از PS3‌ قوی‌تره و این نظر شخصیه منه !
چیزی که ایشون نوشتن هرگز وجود نداشته و نداره ... حالا ایشون مدعی هستن که توی صفحاتی که با اکانت پرمیوم میبینن گیم‌اسپات قبل از ریلیز بازیها بهشون امتیازهای پایین داده و این حرف در صورتی که اثبات نشده منجر به اخراج اون کاربر میشه

گیم سلیقه ای ست و شمایی که برای نظر کاربرای سایت ارزش و احترام قائل نیستی و تهدیدات عجق وجق میفرمایید , نمیدونم چطور Moderator شدی اصلا !!!! اگر واقعا احساس میکنید که چیز عظیمی را با BAN شدن از دست میدم و با این کار به آرامش روحی میرسید حتما این کار را بکنید .
شما که انقدر از کلمات قلمبه‌ی انگلیسی توی پستات استفاده میکنی و فکر می‌کنی با نوشتن این کلمات بقیه فکر می‌کنن سرشار از اطلاعاتی بهتره اول بری فرق Moderator‌ و Admin رو یاد بگیری بعد متوجه میشی که من چرا Admin هستم !

سلام..باید بگم که شما پست من رو درست نخوندی.:eek:منظور من قبل از اومدن بازیه.نه موقعی که بازی release میشه.در ضمن احترامه خودتو نگه دار.نمیدونم چند سال از من بزرگتری یا کوچیکتری.به حر حال من ادم با تربیتی هستم
یه Acount از gamespot بخری بد نیست.چون من نمی تونم صفحه های خودمو برت بزارم
Gamespot فقط و فقط به هر بازی 1 بار امتیاز میده و اون امتیاز هم بعد از انجام دادن بازی به صورت کامله
و این چیزایی که شما نوشتی چیزی جز Bullshit‌ نیست

در هر صورت همونطور که گفتم شما در صورتی که نتونی حرفت رو ثابت کنی از سایت بن میشی

شما تا حالا خودتون بازی رو انجام ندادید پس چه جوری می فرمایید که این سایت ها از جمله GSو بقیه سایت ها که بعد از انجام بازی توسط خود فردی که review رو انجام داده می فرماییداون ها اشتباه کردن ولی من و امثال من درست میگن.البته نمی گم که شما اشتباه می کنید چون گیم همون طور که گفتید سلیقه ای یکی ممکنه خوشش بیاد یکی بدش بیاد.
اگه فقط دسته مردم دیددن کافیه برا شما خوب نویسنده های gamespotو دیگر سایت ها(منظورم سایت هایی که به بازی نمره کمی دادن) هم جزو مردمن دیگه.

مگر اینهمه آدم که که نظر منفی داده بودن , بازی رو بازی کرده بودند ؟ اونها هم از روی Trailer یا حالا هر چیز دیگه ای نظری پیدا کردند و اعلام کردند ...

فکر نميکنم همه باهم برابر باشند و دقيقاً بعضی ها حق بيشتری دارند
مگه بهزاد Admin شدنش رو اينجا کيلويی خريده ؟ پس حتماً زحمت کشيده که الان Admin بهترين سايت ايرانی در حرفه خودش هست ديگه
و همينطور عنوان کنار آيديشه ، پس نميتونی بگی با بقيه فرق نميکنه!
کلاً من خودم مخالف يه جورايی صحبت هايی از ديد مديريتی هستم اما اينجوری نيست که بيای بگی واسم فرق نميکنه اين حرف مدير سايته يا يه کاربر ساده
و همينطور چون کاربر ساده ام اميدوارم متوجه اصل موضوع شده باشی;)
و از اين به بعد همه رو به يک چشم نبينی

اگه هم فکر میکنی چون مدیر سایتی هیچکس جوابتو نمیده سخت در اشتباهی. اینجا همه با هم مثل برادر میمونی

مگر اینهمه آدم که که نظر منفی داده بودن , بازی رو بازی کرده بودند ؟ اونها هم از روی Trailer یا حالا هر چیز دیگه ای نظری پیدا کردند و اعلام کردند ...

شما چرا متوجه نیستی که سایتایی که بازیا رو ریویو می‌کنن از روی دمو یا تریلر اینکارو انجام نمیدن؟
سایتهایی مثل IGN و Gamespot و GameSpy و 1UP و سایر سایتهایی که توی Gamerankings به عنوان یک سایت معتبر Index شدن و امتیازی که میدن توی میانگین کلی بازی تاثیر میزاره، انقدر اعتبار دارن که حتی قبل از انتشار بازی 1 نسخه‌ی کامل از شرکت سازنده دریافت کنن تا بازی رو ریویو کنن

حالا شما باز بیا بنویس از روی تریلر ریویو می‌کنن!!!

شما چرا متوجه نیستی که سایتایی که بازیا رو ریویو می‌کنن از روی دمو یا تریلر اینکارو انجام نمیدن؟
سایتهایی مثل IGN و Gamespot و GameSpy و 1UP و سایر سایتهایی که توی Gamerankings به عنوان یک سایت معتبر Index شدن و امتیازی که میدن توی میانگین کلی بازی تاثیر میزاره، انقدر اعتبار دارن که حتی قبل از انتشار بازی 1 نسخه‌ی کامل از شرکت سازنده دریافت کنن تا بازی رو ریویو کنن

حالا شما باز بیا بنویس از روی تریلر ریویو می‌کنن!!!

شما انقدر باهمه دعوا داری که کاربرارو قاطی کردی ...
اونی که Premium Account ه GS داره n3 &gamer و من منظورم کاربرای محترم سایت بودن در Post آخرم ...

این موضوع به شما ربطی نداره و بهتره دخالت نکنی
اینجا هم کسی با کسی برادر نیست پس لازم نیست احساسات نوستالوژیک در بقیه به وجود بیاری

اگر حرف خاصی برای گفتن نداری لزومی نداره اصلا پست بزنی

نظر دادن با چرت و پرت نوشتن فرق میکنه
اگه اینجوریه منم پس‌فردا میام میگم PS2 سخت‌افزارش از PS3‌ قوی‌تره و این نظر شخصیه منه !
چیزی که ایشون نوشتن هرگز وجود نداشته و نداره ... حالا ایشون مدعی هستن که توی صفحاتی که با اکانت پرمیوم میبینن گیم‌اسپات قبل از ریلیز بازیها بهشون امتیازهای پایین داده و این حرف در صورتی که اثبات نشده منجر به اخراج اون کاربر میشه

شما که انقدر از کلمات قلمبه‌ی انگلیسی توی پستات استفاده میکنی و فکر می‌کنی با نوشتن این کلمات بقیه فکر می‌کنن سرشار از اطلاعاتی بهتره اول بری فرق Moderator‌ و Admin رو یاد بگیری بعد متوجه میشی که من چرا Admin هستم !

Gamespot فقط و فقط به هر بازی 1 بار امتیاز میده و اون امتیاز هم بعد از انجام دادن بازی به صورت کامله
و این چیزایی که شما نوشتی چیزی جز Bullshit‌ نیست

در هر صورت همونطور که گفتم شما در صورتی که نتونی حرفت رو ثابت کنی از سایت بن میشی

خوب اگرم احساس میکنید که از منه کاربر , ای مدییییییییر, خیلی اطلاعاتتون بیشتر میباشد , و نظر بقیه همونطور که فرمودید "BullShit" میباشد ( نظر شخصیتون را دارم عنوان میکنم نه اینکه فکر کنید واقعیته ) ,خوب این خیلی عالی هستش و من شخصه آرزوی اینو دارم که اطلاعاتتون روز افزون باشه و ما شاهد این باشیم که شما هم کلمات غلمبه ی زبانهای بیگانه را به کار ببری .
دلیل "Admin" بودنتونم حدس میزنم که یکی از این گزینه باشه :
1- رفاقت با صاحبان این Forum و وبسایت
2-اطلاعات بالا و بی نظیر شما

که حتما و بی شک گزینه ی 2 میباشد

ای بابا چرا هی میاین حرف خودتونو میزنین ؟ اصلآ بازی با 120 فریم و گرافیک 35 برابر Crysis و صداگزاری فجیع , مشکلی که همه سرش دارن مینالن و امتیازها رو انقدر پایین آورده گیم پلی و کنترل بازی هست که اون طور که میگن جزو ضعیفترینهاست. حالا میخواد HD باشه یا نه.

اونی که Premium Account ه GS داره n3 &gamer و من منظورم کاربرای محترم سایت بودن در Post آخرم ...
شما فکر کردی مثلا اکانت GS چیزیه که فقط شما داری؟یا فکر کردی اکانت GS خیلی چیز خاصیه و اونایی که اینو دارن از یک سری اطلاعاتی بهره مندن که کسی دیگه ای به اون اطلاعات دسترسی ندارن؟!و احتمالا همه اون آدما توی یک قرنطینه نگه داری میشن تا یه وقت اون اطلاعات گهربارو در اختیار عموم قرار ندن؟!
اولا که کسی اگه از رو تریلر نظر بده هیچوقت از گیم پلی بازی ایراد نمیگیره!
دوما هم شما که اینقدر شخصیت برجسته ای هستی میتونی بری توی فروم هایی فعالیت کنی که حداقل اندکی از اطلاعات شما رو داشته باشن!

من اون لینکی که دوستمون داده بودند رو نگاه کردم.گیم پلی از روی فیلم باز هم تاکید می کنم از روی فیلم مشکلی نداشت.
فقط یه چیزی که خیلی realism بود(خیلی خیلی)اینکه یه اژدها 60 -70 کیلو آدم رو له و لورده میکنه.
اژدها هر چه قدر هم قوی باشه دیگه این قدر قوی نیست.

این اولین پست بنده تو این سایت هستش ! نتونستم این پست رو ندم .... من حق رو به آقا بهزاد میدم....این دوست ما میگن به bioshock گیم اسپات امتیاز 6 داده ؟!؟! در قوانین این سایت هم آمده که اطلاعات غلط = برخورد با کاربر...
در مورد دوستی هم که فرمودند اکانت gs رو ندارید باید بگم که خود بنده اکانت gamespot رو دارم...لازم به ذکر هستش که 1 امتیاز بیشتر به بازی داده نمیشه! چه در اکانت های پولی چه برای کاربر های معمولی....
با تشکر;)

از این پست به بعد هرکی بخواد از این حرفهای چرت بزنه و چیزی بگه که جز خنده نتیجه دیگه ای نداره , باهاش برخورد میشه.
در ضمن بعضی از دوستان به کلاس آموزشی برای فهمیدن تفاوت Admin و Moderator نیاز اساسی دارن.

این اولین پست بنده تو این سایت هستش ! نتونستم این پست رو ندم .... من حق رو به آقا بهزاد میدم....این دوست ما میگن به bioshock گیم اسپات امتیاز 6 داده ؟!؟! در قوانین این سایت هم آمده که اطلاعات غلط = برخورد با کاربر...
در مورد دوستی هم که فرمودند اکانت gs رو ندارید باید بگم که خود بنده اکانت gamespot رو دارم...لازم به ذکر هستش که 1 امتیاز بیشتر به بازی داده نمیشه! چه در اکانت های پولی چه برای کاربر های معمولی....
با تشکر;)
سلام .شما گفتین چنین چیزی نیست درسته.:confused:من چند تا سوال از شما داشتم.البته می بخشید.
1.چه نوع اکانتی دارین
2.هر چند وقت یکبار repair می کنین
3.از چه Levely میشه یک نفر رو Join کرد
4.در فروم Critic Score در چه نوع اکانتی وجود داره
:evil:
در ضمن باید بگم Gamespot اشغالترین سایت امتیاز دهی به بازیهایه PS3 هست
اون از کارشناساشون که قبل از اومدن بازی یه چیز میگن یک ماه بعد حرفه خودشونو می خورن
من قبل از اومدن بازیه lair از کارشناساشون امتیاز 9 رو دیدم.ام حالا دادن 5.8
قسمت Critic Score رو نگه کنید
http://www.gamespot.com/ps3/action/lair/review.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;reviews

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or