Lair

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سونی خیلی روی این بازی مانور داده بود، حتی برای تبلیغ کارایی sixAxis از این بازی استفاده می کرد!!!!!

واقعا جای تاسف داره ، ایده اولیه بازی خیلی خوب به نظر می رسید ولی مثل اینکه... :(

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
چند و 9؟:eek:
از اولم زیادحساب باز نکرده بودم رو این بازی و لی دیگه فکر نمیکردم 4.9 بگیره....
واقعا یعنی کنترلش انقدر بده که اینا رو گفته؟؟

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
380
نام
Ali
از قدیم العییام این دو website IGN o GameSpot طرف 360 را میگیرفتن و اصولا اصلا از Ps3 تعریف نمیکنن و گمان کنم اگه خوبم بگردید امتیاز 1.25 هم برای KILLZONE2 پیدا کنیدlol ...
EuroGamer.net باز بهتر از ایناست ...
خیلی بازیها رو میتونید در Gamespot ببینید که Score خوبی نگرفتن اما USer Score بالایی دارند

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خیلی بازیها رو میتونید در Gamespot ببینید که Score خوبی نگرفتن اما USer Score بالایی دارند
به خاطر اینکه اکثر user score ها رو fan ها تشکیل می دن که به بازی کاملا الکی و از روی علاقه نمره می دن. user score ها اصلا امتیازت معتبری نیستن تو هیچ سایتی!

چطور موقعی که gsمیاد به blue dragon نمره ضعیف 6 رو می ده اون موقع کسی نمی گه که gs پارتی بازی می کنه؟ ولی هر وفت بازی های ps3 نمره پایین می گیرن یعنی پارتی بازی شده.

بازی ای که 4.9 می گیره یعنی یه بازی خیلی ضعیفه. حرف هایی هم مثل چه 1 بگیره چه 10 فرقی نداره و از این جور چیزا فقط مال دسته fan ها هست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
Lair از سایت IGN امتیاز بسیار پایین 4.9 رو گرفت!
به به :laughing: ببین GS چی بهش بده ( منفی نخوره خیلیه:biggrin1: ).
از قدیم العییام این دو website IGN o GameSpot طرف 360 را میگیرفتن و اصولا اصلا از Ps3 تعریف نمیکنن و گمان کنم اگه خوبم بگردید امتیاز 1.25 هم برای KILLZONE2 پیدا کنید
خب خب خب. حالا اگه یه جواب درست حسابی بدم بهت احتمال داره کارت سایه و سفید بگیرم ولی از قدیم گفتن کولوخ انداز را جواب سنگ است. اگه این طور بود GS به یکی از بازی های انحصاری Xbox360 امتیاز 6 رو نمیداد. منظورم Blue Dragon هست. تازه این بازی چنان تبلیغاتی براش نکرده بودن و کسی روش مانور نمیداد + کسی نمیگفت اگه Xenon و Xenus نباشه این بازی عمرا اجرا نمیشه و ما به کمک DVD 9 بود که تونستیم این بازی رو بسازیم :lol: ( چمیدونم از همین حرفها بانمکی که سونی سر هم میکنه دیگه).
ولی از این طرف lair ( این هم نقطه هاش.... :biggrin1:) از روز اول انتظارها رو بالا برد با اون تبلیغات عجیب و غریبی که سونی براش میکرد از جمله:
این بازی اینقدر به Cell وابسته ست که رو هیچ سیستمی تو دنیا اجرا نمیشه.
گرافیک و میحطهای عظیم بازی باعث شده حجم اطلاعات بره بالا و اگر فرمت B-R نبود ما هرگز نمیتونستیم این بازی رو خلق کنیم ( همین حرفها رو هم سازنده Heavenly Sowrd میزد :biggrin1:. انگار از قبل به همشون دیکته کرده بودن:laughing:).
بازی 1080 Full HD اجرا میشه.
پشتیبانی کامل از Sixaxis که باعث میشه قدرت واقعی در دستان شما باشه.
و.......
حاصل چی شد، از با انصاف ترین سایت دنیا 4.9 بگیره:mad: ( یعنی این بازی از Gundam mobile suit هم کمتره:( ).
خلاصه اون از Heavenly Sword که 2 سال انتظار من رو بدون جواب گذاشت، این هم از lair که اعصابم رو خورد کرد:mad:. جالبه خود سونی برای استفاده بهینه از Cell به تمام شرکتها داره یاری میرسونه یعنی یه جورائی بازی داره زیر نظر خودش ساخته میشه ولی هیچ فایده ای نداره.
موندم چرا گیم پلیش اینقدر ضعیفه. یه سال خودشون رو از بازار عقب انداختن به خاطر درایو های بلو ری و تکمیل Sixaxis، ولی..... این هم نتیجش.

نکته: به عنوان یکی از طرفدارن دل شکسته این بازی، نفرت خودم رو نسبت به سونی علام میکنم.

پ.ن. تا همین جاش هم با اون کارهای جالبی که سونی کرده ابرو براش نمیونده ( تقلید از کنترل Wii و تقلید، ببخشید کپی برداری از Second life ) این هم از امتیازهای بازی های انحصاریش. خدا به داد Uncharted برسه:(( .

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
812
نام
مهدی
میشه یکی از دوستان توضیح بدن که آیا واقعا مشکل از کنتلر خود PS3 که باعث شده امتیاز این بازی (و همچنین hs)این قدر در ضمینه کنترل پایین باشه یا دلیل دیگه ای داره؟

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
380
نام
Ali
sharmande English e bare akhar ;) ;) !
Ke sony taghlid Kard az WII , yani baraye shoma farghy nemikone technologye SIXAXIS ba controllere Wii ? yani az lahaze shoma hardo yekian ? chetore begym chon dogme gozashte roo dastash oonam taghlid karde ? LOL
sanian , kodoom sherkat hastesh ke 1~4 mah moonde be Release shodane Daastgash betoone YEHOOOOO yechyzy ezafe kone behesh ...
Salesan , dar morede GameSpot Va IGN am chyze tazeiy nist, vaghty mian migan az lahaze sakht afzary Xbox360 ghavytar z Ps3 e shoma ta akhare khatto booro...
Felan XboX jan fekri be hale RED RING ( 3 Red Light ) eshoon bokonan behtare ... :D

Ps : Harmoghe bazy kardim bazyyro , badan nazar midim darbarash
USerSCore , ham male FanBoy a nist , male User e , ke shayad chandta dastgaham dashte bashano nazareshoono began bedoone taaasoby, ke MOTABAR tarin ham begomanam bashe , .
Demoye Heavenly Sword ham bazy kardam , besyar jaleb bood .

آخرین ویرایش:

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
من گفته اين دوستمون که انگليسي نوشته رو نخوندم اخه خيلي طول مي کشه.
در مورد سيکاکيس هم بگم که به بهترين نحو تو بازي از سنسورهاش استفاده شده.

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
واقعا این nintendo سیاست داره :cheesygri:cheesygri اون از rare که فروخت به microsoft وتا حالا بازی پرفروش وشاهکار نداده:-":-" واین از factor5 که فروخت به sony :((:((

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
به به :laughing: ببین GS چی بهش بده ( منفی نخوره خیلیه:biggrin1: ).

خب خب خب. حالا اگه یه جواب درست حسابی بدم بهت احتمال داره کارت سایه و سفید بگیرم ولی از قدیم گفتن کولوخ انداز را جواب سنگ است. اگه این طور بود GS به یکی از بازی های انحصاری Xbox360 امتیاز 6 رو نمیداد. منظورم Blue Dragon هست. تازه این بازی چنان تبلیغاتی براش نکرده بودن و کسی روش مانور نمیداد + کسی نمیگفت اگه Xenon و Xenus نباشه این بازی عمرا اجرا نمیشه و ما به کمک DVD 9 بود که تونستیم این بازی رو بسازیم :lol: ( چمیدونم از همین حرفها بانمکی که سونی سر هم میکنه دیگه).
ولی از این طرف lair ( این هم نقطه هاش.... :biggrin1:) از روز اول انتظارها رو بالا برد با اون تبلیغات عجیب و غریبی که سونی براش میکرد از جمله:
این بازی اینقدر به Cell وابسته ست که رو هیچ سیستمی تو دنیا اجرا نمیشه.
گرافیک و میحطهای عظیم بازی باعث شده حجم اطلاعات بره بالا و اگر فرمت B-R نبود ما هرگز نمیتونستیم این بازی رو خلق کنیم ( همین حرفها رو هم سازنده Heavenly Sowrd میزد :biggrin1:. انگار از قبل به همشون دیکته کرده بودن:laughing:).
بازی 1080 Full HD اجرا میشه.
پشتیبانی کامل از Sixaxis که باعث میشه قدرت واقعی در دستان شما باشه.
و.......
حاصل چی شد، از با انصاف ترین سایت دنیا 4.9 بگیره:mad: ( یعنی این بازی از Gundam mobile suit هم کمتره:( ).
خلاصه اون از Heavenly Sword که 2 سال انتظار من رو بدون جواب گذاشت، این هم از lair که اعصابم رو خورد کرد:mad:. جالبه خود سونی برای استفاده بهینه از Cell به تمام شرکتها داره یاری میرسونه یعنی یه جورائی بازی داره زیر نظر خودش ساخته میشه ولی هیچ فایده ای نداره.
موندم چرا گیم پلیش اینقدر ضعیفه. یه سال خودشون رو از بازار عقب انداختن به خاطر درایو های بلو ری و تکمیل Sixaxis، ولی..... این هم نتیجش.

نکته: به عنوان یکی از طرفدارن دل شکسته این بازی، نفرت خودم رو نسبت به سونی علام میکنم.

پ.ن. تا همین جاش هم با اون کارهای جالبی که سونی کرده ابرو براش نمیونده ( تقلید از کنترل Wii و تقلید، ببخشید کپی برداری از Second life ) این هم از امتیازهای بازی های انحصاریش. خدا به داد Uncharted برسه:(( .
بابا شما که توی همین صفحه قبل پست دادی که دلیل خریدت واسه پی اس 3 این بازی بوده و چقدرم ازش تعریف کردی حالا تا دیدی ign این امتیازو بهش داده همه چیز 180 درجه فرق کرد که :biggrin1: به خدا اگه همین بازیو با همین مشخصات مثلا ign از سونی پول میگرفت بهش میداد 9.6 ( فرض میگیریم ) شما میگفتی بلاخره سونیم داره یه تکونی میخوره ولی عیب نداره خوب گرز اف وار خوب بود این به اون در :biggrin1: ( قضیه ی نمایشگاه یادته میگفته امسال به پارسال در ) در اخر هم میگفتی مردم اینقدر دستگام خاک خورد بلاخره کم کم باید از خاک بیارمش بیرون . :laughing: ولی حالا با دیدن این امتیاز همه چیز فرق کرد . در مورد این امتیاز هم باید بگم خودمم داشتم 2 ساعت میخندیدم :laughing: چیز جالبی بود ;) اشکان من میتونم نام کاربریمو تغییر بدم:biggrin1::hide::biggrin1:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
کم بگید امتیاز امتیاز بازی بابا هر کی میگه بده از رو حسودیه بابا مگه سونی چه کارتون کرده;)بگید شاید مشکل تو رفع کردیم:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر