Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
به به سرطان واقعی رو شروع کردی.
بین همین سری هم بدترین بازی همون اولیه....حتی بازیه کارتی بعد از این بازی بهتریه :-":))
وای که چقدر باس اخرش مزخرفه:|
خدایی اون کارتیه من هیچ جوره تو کتم نرفت..چندبار تلاش کردم برم نشد..

Stephen Dedalus

کاربر سایت
Mar 18, 2020
82
Remind رو الان تموم کردم، یک دزدی تمام عیار بود. تو این بیست و اندی سال که از عمر گیمریم میگذره تا الان کلاه برداری به این شکل ندیده بودم! دو ساعت آخر بازی رو با یه سری کاتسین جدید 30 دلار دوباره فروختن به ملت در صورتی که 3 دلار هم محتوا نداره و نمی ارزه. هرکسی که نخریده اصلا سمتش هم نره و فقط یوتوب خورش کنه.

و منباب کلاهبرداری SE و تیم سازنده هم باید عرض شود که برای گول زدن بیشتر فن ها یه سیکرت اندینگ به شدت پوپولیستی گذاشتن تو بازی تا با بازی با احساسات فن ها و علاقه مندان به اون بازی خاص، اینطور بهشون القا کنن که عجب DLC خفنی بود. ایکاش میشد از SE بابت این کلاهبرداری شکایت کرد.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
Remind رو الان تموم کردم، یک دزدی تمام عیار بود. تو این بیست و اندی سال که از عمر گیمریم میگذره تا الان کلاه برداری به این شکل ندیده بودم! دو ساعت آخر بازی رو با یه سری کاتسین جدید 30 دلار دوباره فروختن به ملت در صورتی که 3 دلار هم محتوا نداره و نمی ارزه. هرکسی که نخریده اصلا سمتش هم نره و فقط یوتوب خورش کنه.

و منباب کلاهبرداری SE و تیم سازنده هم باید عرض شود که برای گول زدن بیشتر فن ها یه سیکرت اندینگ به شدت پوپولیستی گذاشتن تو بازی تا با بازی با احساسات فن ها و علاقه مندان به اون بازی خاص، اینطور بهشون القا کنن که عجب DLC خفنی بود. ایکاش میشد از SE بابت این کلاهبرداری شکایت کرد.
کاملا موافقم فقط اون قسمت های جدیدش باز خوب بودن.
ماشالا باس ها هم تا فی خالدون سخت کرده بودن تا این سکرت اندینگ گرفتنش تا ابدیت طول بکشه:D
من امیدی به اون جریانه هم ندارم فقط میخوام ببینم با کرکتر های اصلی میخوان چه غلطی کنن.

• Like
Reactions: Stephen Dedalus

Stephen Dedalus

کاربر سایت
Mar 18, 2020
82
کاملا موافقم فقط اون قسمت های جدیدش باز خوب بودن.
ماشالا باس ها هم تا فی خالدون سخت کرده بودن تا این سکرت اندینگ گرفتنش تا ابدیت طول بکشه:D
من امیدی به اون جریانه هم ندارم فقط میخوام ببینم با کرکتر های اصلی میخوان چه غلطی کنن.

نمیدونم چقدر اخبار KH رو دنبال میکنی، البته من خودم که اصلا دنبال نمیکنم، اما یه خبری قبل عرضه KHIII امد که چون برام جالب بود پیش رو گرفتم، گفتن کارگردان بازی مجبور شده یه سری موارد رو حذف کنه و سر اینکه زود بدن بیرون یجورایی ته بازی رو تفمال کردن رفته. این خبر فرم رسمی نداشت و بر اساس چیزی بود که یکی از اعضای سازنده که نمیخواد اسمش فاش بشه گفته و ... خلاصه از این مدل خبرا. اما این DLC نشون داد کامل خبر موثقی بوده. چون این آشغالی که خریدیم در واقع پایان اصلی بازی بود و جا داشت واقعا مجانی بدنش بیرون یا همون 3 دلار که گفتم. 30 دلار نامردی محض بود.

اون بخش مبارزه با باس ها هم ورای فاجعه است چون الکی یه چیز فوق سخت ساختن که من با لول 99 هم دهنم صاف شد تا بتونم یکیشون رو بزنم. و بعد بیخیال شدم. وقت تلف کردنه. من کامل انتظار محتوای جدید داشتم، مرحله جدید، کارکتر پلی ایبل درست حسابی و ... 30 دلار نصف قیمت یه بازی کامله! کمترین انتظار این بود تازه!

در مورد اون کارکترهم باز به نظر من یه موج سواری دیگه رو علاقه فن ها به اون بازی مذکوره. در نهایت تبدیل میشه به چیزی برای چاپیدن بیشتر. وگرنه پرونده اوشون برای همیشه بسته شده و دیگه واقعا جا نداره اون پروژه رو دوباره ببینیم. البته منظورم با همون شخصیت ها و همون فضا و
گیم پلیه. فقط دارن موج سواری میکنن و کارشون نامردیه. تو پشت صحنه FFVII هم کارگردان پروژه با همون ژست معروف نشسته و دیدم تو همین فروم هم یکی از بچه ها عکسش رو گذاشته. همه فرض کردن داره کد میده برای اون بازی.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
یه چند مورد بگم، هم بیستر بخوره تو ذوقتون هم کمتر:-"

یکی اینکه اون بخش پایان بازی اصلی فکر میکنم همگانیه و DLC هم نمیخریدید بهش دسترسی داشتید:-"

30$ برای اون منو گیم پلی ها و باس ها و اون پایان مخفیه:-" (و چندتا کومبو جدید:-" )
ولی چند مورد، این آپدیت زیاد فرقی با Final Mixه 60دلاریه نسخه های قبل نداشته

اونا هم پایان مخفیی که اشاره به نسخه ی بعد داره + چندتا باس آپشنال و یکی دوتا کی بلید جدید اضافه میکردن

و محتویات Remind رو هم قبل از باز شدن پیش خرید کامل گفته بودن:-"
من میدونستم محتویاتش چیه...و ازش ناراضی هم نیستم:-" هنوزم 2تا باس مونده بزنم و پایان مخفی رو ندیدم:))
در مورد سخت بودن، هست... خیلی هم هست! ( NiOh سخته؟ در مقابل KH جوکه:D ) ، ولی به نظرم از همین محتوا نسبت به KH II راحت تره!!! من اونجا با LVL98~99 زورم به هیچکدوم نرسید:| ولی اینجا 12تاشون رو تا حالا زدم، یکی دوتاشون بار اول(به زووووور!) ولی اکثرش بار ده هزارم:| انسم و شیوم تا حالا بیشتر از همه اذیتم کردن:|
ولی کلا خواستم بگم، این محتوا رو دقیقا برای کسایی دادن که دنبال اون چالش باس آپشنال های قبل بودن:-"

• Like
Reactions: Arima Kishou

Stephen Dedalus

کاربر سایت
Mar 18, 2020
82
من نمیدونستم متاسفانه. وگرنه عمرا نمیخریدم این آشغال رو. به هر صورت چه گفته بودن چه نه 30 دلار که عملا نصف قیمت یه بازی کامله برای یه سری مبارزه تکراری با باس های فوق سخت به شدت نامعقوله. بالاخره هرکی KH رو دوست داشته باشه وسوسه میشه بخره و سرش کلاه میره. این سوء استفاده محض از فن های یه بازیه. قابل دفاعم نیست.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
من نمیدونستم متاسفانه. وگرنه عمرا نمیخریدم این آشغال رو. به هر صورت چه گفته بودن چه نه 30 دلار که عملا نصف قیمت یه بازی کامله برای یه سری مبارزه تکراری با باس های فوق سخت به شدت نامعقوله. بالاخره هرکی KH رو دوست داشته باشه وسوسه میشه بخره و سرش کلاه میره. این سوء استفاده محض از فن های یه بازیه. قابل دفاعم نیست.
امممم...تکراری؟ :-"
حالا سرت کلاه رفت و قیمتش زیاده و ... درست، ولی مبارزات هر چیزی هست جز تکراری!

بشین پاشون میبینی کلا سیستم باس ها فرق داره

Stephen Dedalus

کاربر سایت
Mar 18, 2020
82
امممم...تکراری؟ :-"
حالا سرت کلاه رفت و قیمتش زیاده و ... درست، ولی مبارزات هر چیزی هست جز تکراری!

بشین پاشون میبینی کلا سیستم باس ها فرق داره

سیستم منظورم نیست، خود باس هارو میگم. به هر صورت جدای از اینکه شما حال کردی با مبارزات یا نه DLC بسیار کم محتوا و شر و وری بود. البته من خودمم بی فکری کردم بدون تحقیق خریدمش. فکر کردم چیز بدرد بخوریه که نبود. مثلا انتظار من این بود که وقتی 30 دلار میدم حداقل یه دنیای جدید برام بسازن بازی کنم، یا مثلا بریم دنبال داستان ملفیسنت و اون جعبه یا بریم تو دنیای یوزورا. یه سری باس که انیمیشن هاشون رو تغییر دادن و بسیار سختن که... بیخیال. دیگه هرچقدر غر بزنم این 25 پوندی که دادم برنمیگرده.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
تاپتیکو بکشیم بالا

خبر راجب kh 3 نیست (شایدم باشه فعلا معلوم نیست) ولی چون جایه بهترین پیدا نکردم اینجا میگم

تو وب سایت KH Dark Road (بازی موبایل جدید) مثل اینکه این لوگو پیدا شده:

148011
که روش نوشته KINGDOM HEARTS Melody of Memory

بخاطر همین فکر کنم به زودی اسپین اف چیزی معرفی بشه

چند نکته:
-بازی به احتمال زیاد موبایل نیست چون همین چند وقت پیش بود KH Dark Road معرفی شد
-لوگو به احتمال خیلی خیلی زیاد مال کنسرت kh هم نیست چون هر وقت کنسرتی برگزار میشه کنسرت روش نوشته میشه مثل پایینی:
148012
-بازی به احتمال زیاد شخصیت اصلی سورا نیست چون ملت کشف کردن هر وقت حروف K و S کشیده میشه بازی راجب سورا نیست
-توی قایل هایی که ملت پیدا کردن بازی به کنسول ربط داده شده و استیم و سوییچ هم دیده میشه

و اینگه لوگو بعد مدتی از سایت بازی پاک شده بخاطر همین باید صبر کنیم واسه معرفی شدن رسمی

--------------------------------------------------------------

نومورا خیلی وقت پیش گفته بود که چهار تا تیم دارن رو بازیهای مختلف از KH کار میکنن

تیم OSAKA که تیم اصلی هست به احتمال زیاد دارن رو یه پروژه خیلی بزرگتر کار میکنن

تیم KHUX هم درگیره هم خود KHUX هستن هم رو DARK ROAD کار میکنن

تیم سوم - چند وقت پیش هم شایعه شده که قراره CG از KH بسازن و من احتمال میدم تیم سوم دارن رو این کار میکنن

میمونه یه تیم چهارم که به احتمال زیاد همین ان که رو Melody of Memory دارن کار میکنن

این اسپین اف داره بهم حس 358/2 days و BSB رو میده مخصوصا اینکه شاید سورا شخصیت اصلی نباشه

بریم سراغ فانتزی ها:

salt trio داخل بازی باشن
بازی راجب کایری باشه
نبود یوزورا
نبود ریکو

فضا و داستان بازی بیشتر شبیه 358/2 days و bsb باشه تا com و ddd

و اینکه نه باز موبایل باشه نه rhythm جدا نمیتونم تحمل کنم بعد این همه هایپ بودن

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
تاپتیکو بکشیم بالا

خبر راجب kh 3 نیست (شایدم باشه فعلا معلوم نیست) ولی چون جایه بهترین پیدا نکردم اینجا میگم

تو وب سایت KH Dark Road (بازی موبایل جدید) مثل اینکه این لوگو پیدا شده:

View attachment 148011
که روش نوشته KINGDOM HEARTS Melody of Memory

بخاطر همین فکر کنم به زودی اسپین اف چیزی معرفی بشه

چند نکته:
-بازی به احتمال زیاد موبایل نیست چون همین چند وقت پیش بود KH Dark Road معرفی شد
-لوگو به احتمال خیلی خیلی زیاد مال کنسرت kh هم نیست چون هر وقت کنسرتی برگزار میشه کنسرت روش نوشته میشه مثل پایینی:
View attachment 148012
-بازی به احتمال زیاد شخصیت اصلی سورا نیست چون ملت کشف کردن هر وقت حروف K و S کشیده میشه بازی راجب سورا نیست
-توی قایل هایی که ملت پیدا کردن بازی به کنسول ربط داده شده و استیم و سوییچ هم دیده میشه

و اینگه لوگو بعد مدتی از سایت بازی پاک شده بخاطر همین باید صبر کنیم واسه معرفی شدن رسمی

نومورا خیلی وقت پیش گفته بود که چهار تا تیم دارن رو بازیهای مختلف از KH کار میکنن

تیم OSAKA که تیم اصلی هست به احتمال زیاد دارن رو یه پروژه خیلی بزرگتر کار میکنن

تیم KHUX هم درگیره هم خود KHUX هستن هم رو DARK ROAD کار میکنن

تیم سوم - چند وقت پیش هم شایعه شده که قراره CG از KH بسازن و من احتمال میدم تیم سوم دارن رو این کار میکنن

میمونه یه تیم چهارم که به احتمال زیاد همین ان که رو Melody of Memory دارن کار میکنن

این اسپین اف داره بهم حس 358/2 days و BSB رو میده مخصوصا اینکه شاید سورا شخصیت اصلی نباشه

بریم سراغ فانتزی ها:

salt trio داخل بازی باشن
بازی راجب کایری باشه
نبود یوزورا
نبود ریکو

فضا و داستان بازی بیشتر شبیه 358/2 days و bsb باشه تا com و ddd

و اینکه نه باز موبایل باشه نه rhythm جدا نمیتونم تحمل کنم بعد این همه هایپ بودن
موبایل که...سه تا بازی موبایل خیلی حرکت بیخودیه، و انشاالله نیست!

فضا و داستان اون دوتا که گفتی خوب بود، ولی روایت چند شخصیتی مثل DDD باشه بهتر از BBSهه! یکم ظلم بود بازی رو سه بار بری که 90% بخش هاش یکیه... باز تا جایی که یادم میاد DDD متنوع تر بود!
گیم پلی که به نظر من 3 پرفکته:-" ، ولی بدم نمیاد اون حالت ساخت اسکیل و آپگرید و گرفتن اسکیل های جدید BBS رو داشته باشیم...برای طرفدارهای RPG هم...RPGتر حساب میشه(بر اساس پلی استایل،اسکیل های جدید باز میشد،ولی شدیدا میزان فارم رو برای گرفتن این چیزا کم کنند!

از همه مهم تر‌... بازی انحصاری سوییچ نباشه و برای PS4/PS5 هم بیاد! بگو اصلا بازی دو بعدی:|

دنس و ... هم شاید به اسمش بیاد، ولی فکر نکنم، درسته KH همه جور سبکی تو شماره های فرعی بازی میده، یا حتی بخشای اینجوری تو شماره های قبل داشتیم(و البته من خیلی دوست داشتم:-" ) ولی لز اونطرف بهش نمیخوره با چنین چیزی داستان جلو بره...در صورتی که اینا شماره های فرعیشون بیشتر از اصلی داستان داره:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
616
ظاهرا اسکوئر امسال برنامه های زیادی برای kh داره طبق عکس توی تریلر علاوه بر remind که منتشر شد و دوتا بازی که قراره عرضه بشه احتمالا دو بازی دیگه هم منتشر بشه

توی عکس ، زیر هر عنوان جای خالی هست که معلوم نیست چیه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
تریلر بازی
ولی همینمون کم مونده بود به خاطر این بخش های جدید داستانی ، بازی موزیکال بگیریم! :-"
تریلر هم شاید جز بخش آخرش(باس فایت زمنس) بقیش جذاب به نظر نمیومد:-"

• Like
Reactions: Witch of Ashes

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
616
ولی همینمون کم مونده بود به خاطر این بخش های جدید داستانی ، بازی موزیکال بگیریم! :-"
تریلر هم شاید جز بخش آخرش(باس فایت زمنس) بقیش جذاب به نظر نمیومد:-"
یکی از مشکلات kh همینه قسمتهای مهم داستانی را تو بازی های فرعی میچپونه که مجبور بشی بازیو بخری یا حتما داستانش را بفهمی مثل بازی های موبایل

پ.ن : امیدوارم حالا که تمرکز روی کایریه نومورا روی شخصیت پردازیش خوب کار کنه با اینکه هرچقدر که سری جلوتر رفت علاقم به شخصیت کایری کم و کمتر شد و نسبت سرنوشتش

بی تفاوت شدم ولی میخوام که بهش بیشتر توجه بشه حتی با اینکه ازش بدم میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر