Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
ظاهرا اسکوئر امسال برنامه های زیادی برای kh داره طبق عکس توی تریلر علاوه بر remind که منتشر شد و دوتا بازی که قراره عرضه بشه احتمالا دو بازی دیگه هم منتشر بشه

توی عکس ، زیر هر عنوان جای خالی هست که معلوم نیست چیه

یکیش به احتمال زیاد همون انیمه cg بازی که شایعه شده بود
البته من احساس میکنم یکی از این دوتا شایدم هر دو مال امسال نباشن مخصوصا اینکه اگه یکی از اون دو تا پروژه تیم اوساکا باشه

حالا به غیر اینا اون 2nd PHASE جالبه کم کم داریم مارول میشیم
فکر کنم بعد این همه بازی و اسپین اف تازه داریم وارد 2nd PHASE میشیم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یکیش به احتمال زیاد همون انیمه cg بازی که شایعه شده بود
البته من احساس میکنم یکی از این دوتا شایدم هر دو مال امسال نباشن مخصوصا اینکه اگه یکی از اون دو تا پروژه تیم اوساکا باشه

حالا به غیر اینا اون 2nd PHASE جالبه کم کم داریم مارول میشیم
فکر کنم بعد این همه بازی و اسپین اف تازه داریم وارد 2nd PHASE میشیم :D
بعد از 17 سال تازه Phase اول تموم شده=)) خدا رحم کنه:D
ولی چیزی که هست، همین الانش خود بازی خیلی شلوغه از نظر تعدد کاراکتر... سری جدید هم باز حتما یه عالمه کاراکتر اضافه میشه... چه مثبت و چه منفی ، و تقریبا مطمئنم هیچکی حذف نمیشه:-" یه وضعیت شلوغی میشه ... و احتمالا هیچکی راضی نخواهد شد چون کاراکترهای محبوبشون پوشش داده نشدن اونجوری که میخواستن:-"

---
@dizzy
آره اینا که ترکوندن با مجبور کردن ملت حتی به بازی موبایل!!!
ولی موزیکال...اونم چیزی که 90%ش رسما قراره یه آنچه گذشت از سری باشه... زیاد جالب نیست!
و کاش حداقل مثل دنیای پری دریایی بود...با تریلر اونقدرا حال نکردم یه جوری بود واقعا! (ترجیح میدم برم پرسونا دنس بگیرم مثلا:| )

در مورد کایری مخالفم ... من دوستش دارم هنوز! و به نظرم ملت انتظار زیادی ازش داشتن!
طرف تو عمرش مبارزه نکرده و تازه چند روزه کلید به دست شده، انتظار زیادی ازش داشتن ملت... و از اونطرف تو ReMind به نظرم ترکوندن باهاش:-"
به چیزی باید اعتراض بشه، اکسل هست که با اینکه مبارزه ولی نقشش در حد کایری بود تقریبا :( و تو ریمایند هم فرصت خاصی بهش داده نشد:(

• Like
Reactions: Witch of Ashes

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
جدا از اینکه من گول خوردم و منتظر Melody of Memory هستم!(اگر اکانتیش گیر بیاد البته:-" )
خواستم بگم که اطلاعات کاملی از گیم پلی و Modeها و لیست آهنگ های تایید شده رو دادن :

Kingdom Hearts: Melody of Memory details gameplay, modes, stage variations, more - Gematsu

بازی هزارتا Mode و درجه سختی داره، آنلاین و آفلاین و Co Op و حتی چندتا مود خفن انحصاری سوییچ:D

کلا به به! :x
ولی هنوزم به نظرم حرکت بی خودیه بازی ریتمیک ساختن:)) این همه سبک آخه...این؟ درسته موزیک یکی از نقاط قوت سری هست، ولی بازم.... :D
---

بگذریم!
مصاحبه نمودن با نومورا، گفتن : حاجی، درسته آرک Dark Seeker تموم شد، ولی هزار و یک مسئله نا تموم داریم ما هنوز!

نومورا گفته : میدونید که 2022 سالگرد بیست سالگیه بازی هست؟

طرف هم گفته بلی...

نومورا هم ادامه داده: سخت مشغول آماده شدن برای سالگرد 20 سالگیم>:) (عمرا SE هیچوقت رو برنامه پیش بره:)) انشاالله سالگرد 22 سالگی:| )

دیگه اینکه گفتن میخواستیم کالکشن و ... رو برای سوییچ بیاریم، ولی به خاطر مشکلات تکنیکی سخت بوده...
از اونطرف چون نومورا دوست داشته رو سوییچ بازی بده، MOM هم براش میاد...
البته به این معنا هم نیست که سوییچ دیگه KHی نداشته باشه

---

در کل اینکه امیدوارم بازی بعدی 2022 بیاد واقعا، و تازه معرفیش نیفته برای 2022 :|
ولی ما این وسط FF XVI و FF VII R P2 رو هم خواهیم داشت، چون KH هم یکجورایی عنوان بزرگی براشون محسوب میشه، بعید میدونم از این سه بازی، دوتاشون تو یک سال بیان... و فکر میکنم FF VII P2 هم زودتر KH IV بیاد:-"

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
دیگه اینکه گفتن میخواستیم کالکشن و ... رو برای سوییچ بیاریم، ولی به خاطر مشکلات تکنیکی سخت بوده...

به جای اینکه اول بیان روی pc بدن بعد تلاش کنن روی switch هم بدن ( شنیده بودم switch با UE4 مشکل داره ولی فکر نمیکنم نشدنی باشه doom و wolfenstein و witcher روی switch اجرا میشن تازه فکر کنم 2تای اول 60 فریم ) امدن بازی را روی آخرین پلتفرمی که

باید نشر میدادن منتشر کردن که اکثر فنهاش اصلا وجود این سری بازی و امثالش خیلی براشون مهم نیست :| ( حداقل نه با اندازه 2 پلتفرم دیگه ) . من نمیتوانم این تصمیم square و disney را به غیر از اینکه پای پول وسط بوده هضم کنم

• Like
Reactions: New Shredder

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
من جدا فکر نمیکنم بازی بعدی اوساکا kh4 باشه
نومورا دوست داره کلا بازیهای اصلی راجب سورا باشه بخاطر همین به شخصیت های دیگه اصولا تو اسپین اف ها میپردازه و من فکر میکنم یه بازی به غیر کایری که قراره داشته باشیم راجب یوزورا و ریکو هم باید بازی داشته باشیم
من kh4 رو همون 2024 به بعد میدونم شایدم من اشتباه کنم ولی با توجه به جوری که نومورا داره kh رو پیش میبره فعلا نظرم اینه

نکته دیگه این شخصیت هاست به احتمال زیاد تو kh 4 خبری از شخصیت های مثل راکسیس نیست (یا حداقل نقش مهمی ندارن) موندم برنامشون واسه اینا چیه مثلا به نظر من یه ریمستر یا چه بهتر ریمیک از 358/2 Days بدن بیرون خیلی خوب میشه الان ریسمتر/ریمیک 358/2 Days چیزیه که یه عمره فن ها پیگیرشن و میتونه فن ها رو راضی کنه

در کل به نظر من قبل kh 4 اسپین اف های بیشتری میبینیم (البته میگم شایدم من اشتباه میکنم و نومورا تغییر رویه داده باشه)

• Like
Reactions: Akiba

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
این سری رو تا حالا بازی نکردم!
تو ردیت میگفتن داستانش به قبلیا وصله و حداقل نسخه اصلیارو باید بازی کرد تا بشه با داستان ۳ ارتباط برقرار کرد!
سوالی که هست اینه که اگه خلاصه وقایع قبلیارو از یوتوب و اینا دنبال کنم بازم به مشکل میخورم سر ۳؟
الان برا تجربه این نسخه ۳ باید چیکار کرد؟ قبلیا طولانین؟اجباریه؟:D

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
این سری رو تا حالا بازی نکردم!
تو ردیت میگفتن داستانش به قبلیا وصله و حداقل نسخه اصلیارو باید بازی کرد تا بشه با داستان ۳ ارتباط برقرار کرد!
سوالی که هست اینه که اگه خلاصه وقایع قبلیارو از یوتوب و اینا دنبال کنم بازم به مشکل میخورم سر ۳؟
الان برا تجربه این نسخه ۳ باید چیکار کرد؟ قبلیا طولانین؟اجباریه؟:D
نه فقط نسخه های اصلی بلکه حتما باید تمام نسخه ها را بازی ها کنی تا بفهمی چی به چیه یا حداقل داستان و شخصیت ها را کامل بشناسی حتی نسخه موبایل هم به شدت مهمه.

ویدیوهایyoutube میتوانند کمک کنند که داستان را بفهمی . اگر طرفدار jrpg (تو این مورد میشه گفت action-jrpg ) هستی حتما بازی کن چون گیم پلی خیلی خوبی داره (اگر هم

نیستی بازی کن شایدخوشت امد :D ) فقط شاید سر دو نسخه اول ( 1و com) اذیت بشی که برای من به شخصه خیلی خوب بودن ولی خیلی ها به نسبت نسخه های جدیدتر دوستشان

نداشتن . اگر میخوای بخری کالکشن کامل رویps store شامل همه نسخه ها به جز remind که dlc نسخه سومه شده 30 دلار

• Like
Reactions: Beorn

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
نه فقط نسخه های اصلی بلکه حتما باید تمام نسخه ها را بازی ها کنی تا بفهمی چی به چیه یا حداقل داستان و شخصیت ها را کامل بشناسی حتی نسخه موبایل هم به شدت مهمه.

ویدیوهایyoutube میتوانند کمک کنند که داستان را بفهمی . اگر طرفدار jrpg (تو این مورد میشه گفت action-jrpg ) هستی حتما بازی کن چون گیم پلی خیلی خوبی داره (اگر هم

نیستی بازی کن شایدخوشت امد :D ) فقط شاید سر دو نسخه اول ( 1و com) اذیت بشی که برای من به شخصه خیلی خوب بودن ولی خیلی ها به نسبت نسخه های جدیدتر دوستشان

نداشتن . اگر میخوای بخری کالکشن کامل رویps store شامل همه نسخه ها به جز remind که dlc نسخه سومه شده 30 دلار
من هم داستان برام بشدت مهمه و هم عاشق این سبکام :Dفرصتم نمیکردم رو این سری وقت بزارم وگرنه خیلی وقت بود دنبالشون بودم!
پس از همون شماره اول کالکشن باید شروع کنم!مدتها بود تیکه تیکه عکس و ویدیوهای بازیو میدیدم حسرت میخوردم دیگه وقتش بود غرق دنیاش شم:D

• Like
Reactions: dizzy

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من هم داستان برام بشدت مهمه و هم عاشق این سبکام :Dفرصتم نمیکردم رو این سری وقت بزارم وگرنه خیلی وقت بود دنبالشون بودم!
پس از همون شماره اول کالکشن باید شروع کنم!مدتها بود تیکه تیکه عکس و ویدیوهای بازیو میدیدم حسرت میخوردم دیگه وقتش بود غرق دنیاش شم:D
همینطور که دوستمون گفت حتما قبل از سه همه شماره ها رو بزن! شدیدا داستان به هم متصله! و واقعیتش اگر شماره های قبل رو نزنی به نظرم داستان نسخه سوم برات mehی بیش نخواهد بود:-"

ویدیو اینا هم...راستش ملتی که بازی میکنند هم سر خیلی چیزاش هنگ میکنند:D وای به حال خلاصه ویدیو:-"
ولی حالا وه راغبی، پس بزن و غرق شو>:)

• Like
Reactions: Beorn

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
180256
خب خبر خوب آلبوم ساندترک های اورجینال بازی های kh3 kh2.8 unchained x و union x یه چند روزیه تو ژاپن منتشر شده و ما هم تونستیم با کیفیت Flac پیداشون کنیم که کاملا اورجینالن و فشرده نشدن اگه خواستید دانلودشون کنید بیاید به این کانال چون فکر نکنم بشه تو سایت آپلودش کنم چون ۸ تا دیسک حجمش خیلی بالاست

? SQUARE ENIX MUSIC ? اینم کانالمون

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
مصاحبه ی جدید تتسویا نومورا

"احتمالات برای بخش بعدی کینگدام هارتس"

دنگکی آنلاین مصاحبه‌ی جدیدی با کارگردان سری کینگدام هارتس، تتسویا نومورا، برای بزرگ داشت عرضه‌ی Kingdom Hearts: Melody of Memory منتشر کرده است. در این مصاحبه، نومورا بینش‌های جدیدی در مورد این سری را به اشتراک گذاشته و حتی حرف‌هایی در مورد ارائه‌ی بخش جدیدی برای این بازی برای کنسول‌های PS5 و XBOX Series X زده.

داستان در KH3 به پایانی رسید، اما هنوز هم معماهای حل نشده و کاراکترهای مرموزی وجود دارن.

"قصد دارم بخش‌های نیمه کاره‌ی داستان رو تکمیل کنم اما هم زمان میخوام حالتش رو یکم تغییر بدم. میخوام شدیدا دنیای بازی رو تغییر بدم و داستانی جدید تعریف کنم، اما هم زمان تمامی بخش‌های نیمه کاره رو تکمیل میکنم."

"فکر نکنم دیگه شرایطی پیش بیاد که با زیهانورت به عنوان کاراکتر بد داستان رو به رو بشین. البته آثاری که او روی داستان اصلی داشت همچنان باقی میمونن، و شما میتونید این رو در داستان KH: MoM ببینید."

چقدر از داستان رو جلوتر برنامه ریزی میکنین؟ به عنوان مثال، آیا ایده‌ی روکساس زمانی که KH1 در حال ساخت بود رو در سر میپروراندین؟

"معمولا یک بازی جلوتر از بازیی که در زمان حال در دست ساخت هست رو برنامه ریزی میکنم. زمانی که روی KH1 کار میکردم، داشتم به KH: Chain of Memories فکر میکردم. برای KH2 و روکساس، داشتم به ساخت بازیی جدید با کاراکتر اصلی جدید فکر میکردم، ولی هنوز نظر قطعیی درموردش نداشتم."

دلم میخواد بدونم کینگدام هارتس عرضه شده برای کنسول‌های نسل بعد چطور بازیی میشه...

"اگه کینگدام هارتسی برای کنسول‌های نسل بعد بسازیم، پس از اینکه بسیاری از کمپانی‌های دیگه بازی‌های خودشون رو عرضه کردن عرضه میشه، پس فکر کنم باید بازیی بسازیم که بتونه با اونا رقابت کنه. البته، این فقط یک نظریه هست چون هنوز اعلام نکردیم که آیا قراره بخش جدیدی برای PS5 و یا XBOX Series X ساخته بشه یا نه. (میخندد.)"

"سال ۲۰۲۲، ۲۰امین سالگرد کینگدام هارتسه. در تلاشیم تا خبرهای خوبی براتون داشته باشیم، پس امیدوارم تا اون موقع با ما همراه باشید."

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
195143
? پیام جدید تهیه کننده ایچیرو هازاما در رابطه با انحصاری بودن سری کینگدام هرتس بر روی Pc: همکاری سری Kingdom Hearts با Epic games یه همکاری طولانی مدت خواهد بود.

? بر اساس این پیام می توان انتظار داشت که تا مدت ها این سری بر روی استیم عرضه نشود و بازی های بعدی این سری نیز بر روی Epic games منتشر شود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر