Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
اگه کسی فکر میکنه بازی آسونه خیلی راحت میتونه ازون Ability که باعث میشه xp نگیری استفاده کنی و روی درجه سختی هارد هم بره جلو. تا آخر بازی با لول ۱ بره :D
کدوم ability هست؟
من رسیدم به باس اخر لولم ۱۸ هست هیچ رقمه حریفش نمی شم
جالبه لول هم اپدیت نمی شه

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
چطور بوده بازی؟
به نظرم عالی بوده نزدیک به شاهکار
من تا حالا این سری از بازی ها رو انجام نداده بودم.از زمان پلی استشین 2 عاشق این بازی بوم ولی هیچوقت فرصت نشد بازیشون کنم.
1-طراحی شخصیتها بی نظیره
2-گرافیک به خصوص تو بخش انیمیشن های دیزنی شاهکاره دقیقا حس این رو داری که تو خود انیمیشن هستی
3-موسیقی شاهکاره
4-گیم پلی بازی هم مثل یه اقیانوس عظیمه لامصب هر چی بیشتر پیش می ره بهتر و کاملتر می شه و همیشه یه نکته جذاب برای کشف کردن تو گیم پلی وجود داره.مکانیزم مبارزات به شدت سرعتیه و باید سریعا تصمیم گیری کنی.خوشبختانه به قدری آیتم تهاجمی تو بازی وجود داره که آدم سرگیجه می گیره از کدوم استفاده کنه.البته دشمنان به خصوص باسها هم بیشتر مواقع با سرعتشون غافلگیرت می کنن.
5-هماهنگی بین شخصیتهای دیزنی و شخصیتهای اسکوئر(فاینال و شخصیتهای جدید) فوق العاده است
تنها نکته منفی به نظرم تا حدودی هوش مصنوعی همراه هاست لحظات خیلی زیادی هستن که شخصیتهای همراهت گیج می زنن
کلا تجربه ناب و جذابیه

دوستان یه سوال دیگه هم دارم:
چرا تو بعضی مراحل Battlegate ها وجود ندارن؟
من تو دو تا دنیا Battlegate ها رو دارم تو بقیه نیستن:-??:-??
الان یه هفته است دارم تلاش می کنم باس نهائی رو شکست بدم نمی شه که نمی شه

دوستان OST های بازی امده؟

موسیقی متن بازی Kingdom Hearts 3

آخرین ویرایش:
  • Love
  • Like
Reactions: Milad_HW and Destro

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
فقط ای کاش میزاشتن جای 3 دکمه :Circle::X::Square: رو با هم عوض کنیم
فک کنم تنها راهش این باشه که تنظیمات کنسول رو عوض کنیم .... واقعا ضد حاله .....

درجه سختی رو گذاشتم رو هارد ( همونی که بین استاندارد و کریتیکال هست) فک کنم کم باشه درسته ؟
فعلا 40 ثانیه بازی کردم :|:D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
بازی را گرفتم میخام شروع کنم. هیچ نسخه قبلی بازی نکردم. اصلا هم اهل تماشای انیمیشن های دیزنی نبودم. نصحیتی؟ پیشنهادی ؟ :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,370
نام
محمد
بازی را گرفتم میخام شروع کنم. هیچ نسخه قبلی بازی نکردم. اصلا هم اهل تماشای انیمیشن های دیزنی نبودم. نصحیتی؟ پیشنهادی ؟ :D
بیخیال فهمیدن داستانش شو!
چون بخوای هم بعیده چیزی متوجه نمیشی:D
حالا انیمیشن های دیزنی معمولا مراحلشون خلاصه هموناست پس داستان اونا شاید برات جذابیتی داشته باشه.
میتونی به گیمپلی و لول دیزاین و اینا بچسبی:-"

• Like
Reactions: Soheil

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
615
پیشنهادم این هستش که حتما همه نسخه ها را بازی کنید . اگر به هر دلیلی نمیخواید این کار را بکنید حداقل ویدیو های خلاصه داستان در youtube را تماشا کنید چون به نظرم حیفه که داستانش را از دست بدید . و اینکه اماده تجربه یکی از شگفت انگیزترین و بهترین بازی های دوران

گیمینگتون باشید ( حداقل برای من ، با وجود اینکه kh3 را بازی نکردم ، برای بقیه نسخه ها که اینطوری بود )

• Like
Reactions: Akiba and Soheil

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
حالا شروع میکنم به بازی کردن ولی باید حتما خلاصه داستان را از یوتیوب نگاه کنم چون نسخه های قبلی را ندارم و بعلاوه خیلی تو حس بازی کردن نسخه قبلی نیستم. :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
حالا شروع میکنم به بازی کردن ولی باید حتما خلاصه داستان را از یوتیوب نگاه کنم چون نسخه های قبلی را ندارم و بعلاوه خیلی تو حس بازی کردن نسخه قبلی نیستم. :D
منظور از نسخه های قبل... همه ی نسخه های قبل هستا! فقط به KH I و KH II اکتفا نکن که انگار هیچ کاری نکردی:D

حتی!!! تا جایی که میتونی از Lore و داستان بازی موبایلش هم اطلاعات بگیر! اون یدونه فیلم بازی موبایلم حتما ببین(فیلمه دیگه...حداقل دیدن فیلم که جذابه:D )
یه سری موارد داستانی خفن،یه سری نکات ریز، و یکی از ست پیس های خفن بازی مربوط به بازی موبایلن:D

کلا اینکه هر آنچه اسم KH خورده بهش شخم بزن:D

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
منظور از نسخه های قبل... همه ی نسخه های قبل هستا! فقط به KH I و KH II اکتفا نکن که انگار هیچ کاری نکردی:D

حتی!!! تا جایی که میتونی از Lore و داستان بازی موبایلش هم اطلاعات بگیر! اون یدونه فیلم بازی موبایلم حتما ببین(فیلمه دیگه...حداقل دیدن فیلم که جذابه:D )
یه سری موارد داستانی خفن،یه سری نکات ریز، و یکی از ست پیس های خفن بازی مربوط به بازی موبایلن:D

کلا اینکه هر آنچه اسم KH خورده بهش شخم بزن

فعلا یک ویدیو پیدا کردم حدود 50 دقیقه در مورد داستان و شخصیتها و غیره بحث میکنه. نصفش را دیدم واقعا پیچیده است. تنها چیزی که بهش فکر نمیکردم پیچیدگی داستان توی KH بود.

چقدر تبدیل کاراکتر کردن. این از اون درمیاد اون از این.:D

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
فعلا یک ویدیو پیدا کردم حدود 50 دقیقه در مورد داستان و شخصیتها و غیره بحث میکنه. نصفش را دیدم واقعا پیچیده است. تنها چیزی که بهش فکر نمیکردم پیچیدگی داستان توی KH بود.

چقدر تبدیل کاراکتر کردن. این از اون درمیاد اون از این.:D
برو سایت dbazi کل داستان نسخه اصلی و فرعی کامل توضیح داده

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
من كه ازين ويديو هاي خلاصه و بدتر از اون مقاله هاي نوشته شده هيچي نفميدم :| ترجيحا كه بازي كنين :D ولي اگه وقت و مشكلاتي از اين دست دارين بشينين از بيخ كات سينا و فيلماي مربوطه رو ببينين :D اگه بيشتر از اين مشكل وقت دارين خلاصه ها رو ببينين ولي اونموقع در مورد داستان يكم شل بگيرين بيشتر به بقيه جنبه هاي بازي بچسبين :Whistling:

• Like
Reactions: Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر