Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
فردا بازی رو انجام میدم ، تا اومدن Sekiro وقت آزاد دارم براش ، بازی ای هم که خریداری میکنم چه خوشم بیاد ازش چه نیاد _TPها) ! پلات یا 100%ش میکنم . امیدوارم خوشم بیاد و از پلاتش لذت ببرم . با درجه سختی نامیزونش ! کنار اومدم و گفتم حیفه بخاطر این مورد سراغش نرم .

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
دیگه با وجود Organization XIII و سورا و این همه شخصیت جدید که در طول داستان اضافه شده چه نیازی به شخصیت های FF هست؟ بازی خودش به اندازه یه فاینال فانتزی جدید شخصیت انحصاری داره:D توی شماره های اول هم بیشتر برای جذب مخاطب شخصیت های FF رو اضافه کردن چون اون موقع ملت توی کف این بودن که شخصیت های محبوبشون رو به صورت سه بعدی و با صداگذاری ببینن:D البته به نظر خودم هم نبودشون بدتر از بودنشون هست چون اصلاً اسم کینگدام هارتز که میاد ناخودآگاه آدم فکرش میره سمت کراس اور فاینال فانتزی و کارتون دیزنی و برای یکی مثل خود منم جذابیت بازی بیشتر به وجود همین شخصیت های FF هست تا کارتون های دیزنی:D

نصف قشنگی kh 1 و 2 برای من مبارزه با سفیروث بود لعنتی از غول آخر هم سختر بود تازه خاطزات ff7 هم برات زنده میکرد برای kh 2 لولت کم کم باید 80 میشد تا بتونی شکستش بدی ولی غول آخر Xemnas لول 60 راحت میشد شکستش داد

• Like
Reactions: Destro and ce7en44

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
فردا بازی رو انجام میدم ، تا اومدن Sekiro وقت آزاد دارم براش ، بازی ای هم که خریداری میکنم چه خوشم بیاد ازش چه نیاد _TPها) ! پلات یا 100%ش میکنم . امیدوارم خوشم بیاد و از پلاتش لذت ببرم . با درجه سختی نامیزونش ! کنار اومدم و گفتم حیفه بخاطر این مورد سراغش نرم .
امیدوارم وقتی بازیو رفتی پشیمون بشی از اینکه چرا رفتارم با این بازی مثل یه بازی درجه دو بوده نه درجه یک (خدا به زمین گرم بزنتت ایشالا :D) امیدوارم سر هر ورلد جدید بازی که وارد میشی بگی عجب غلطی کردم(مثلا اصلا سر ورلد توی استوری خودتو بزنی ) :D
اون جادو بازی بگیرتت میری کالکشن کامل بازی که نه فروردین فیزیکی میاد رو میخری اصلا وگرنه هارت لسی !
بازی درجه سختیش اونقدرام اسون نیست ، باس هام پفک نیستن ابدا (هر چند مثل تمام بازیهای روز نسبت به نسخه های قبلی اسونتره ) ، و البته باز امیدوارم یه نگاه سطحی به کل داستان داشته باشی وگرنه از داستان که مهمترین فاکتور بازیه لذت نمیبری .

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
کریتوس بگم ماکان و امیرحسین رو چکار نکنه :D این همه وقت بزار ...

گیم پلی : خیلی تنوع داره ، با شخصی سازی و گرفتن دکمه :L1: سه سطح در اختیارتون قرار میگیره ، که هر سطح شامل چند گزینست ، ابیلیتی ها و آپگریدها روی هر سلاح و نحوه اجراشون خیلی خوب آتشتونو برافروخته میکنه ! ، فکر نمیکردم گیم پلی فراتر از انتظارم عمل کنه ! ، اگر بازی رو رها کنید برید سر وقت یک بازی دیگه و برگردید ، قاطی میکنید ! ، فقط ای کاش میزاشتن جای 3 دکمه :Circle::X::Square: رو با هم عوض کنیم ! ، جالبتر اینکه در هر کدوم از مراحل که شخصیتهای دیزنی همراهیتون میکنن هر کدومشون مثل فیلمهاشون ، حرکات منحصر به فرد خودشونو با ترکیب حرکات شما به نمایش میزارن که جذابتر میکنه مبارزاتو ،
بازی چالشی نداره روی درجه سختی بالا و از نظر من خیلی سادست ، ولی تجربمو خراب نکرد و لذت بردم

گرافیک : روی PS4 PRO و کانفیگ Stable بعضی جاها بیخودو بی جهت فریم پایین میاد ! ، محیطها پویا هستند و با جزییات خیلی خوب ، فریم دهی در کل عالیه

دنیای بازی : طراحی هر کدوم از بخشهای بازی مشخصه براش وقت زیادی گذاشتنو حس کهنگی نداره یونیورسها . مثلا توی یه مرحله که اسمشو نمیارم آشپزی میکنید ! ، تو یه مرحله رقص کردیو لری میرید ! ، سوار کشتی فضایی میشید و جالب اینکه همه چیز این کشتی از صفر تا صدشو خودتون میتونید شخصی سازی کنید با آپگریدهای فراوون که از وقت گذاشتن براش اصلا پشیمون نیستمو کلی با این بخش حال کردم و از این دست موارد

شخصیتها : با گوفی و دانلد نتونستم ارتباط برقرار کنم و استایل مبارزه که میگیرن :| ! ، وقتی حرف میزنن با عرض پوزش از طرفداراشون ! دلم میخواد سرمو بگیرم زار بزنم !!! ترجیح میدادم 2 دختر زیبا (Sarcasm) سورا رو همراهی میکردن :D ، ببیچاره سورا که برای بیان احساساتش این دو تا رو باید بغل کنه :D ، بقیه کارکترها کمو بیش خوبن ، تا الان که جلو رفتم بهترین کارکتری که همراهیش کردم ... راپونزل بوده نه بخاطر صرفا دختر بودنش :D ، خیلی توی گیم پلی دخیل بود و لذت بردم .

داستان : تقریبا مهمه و زمینه سازی کرده ، بازی کات سینهای تقریبا طولانی داره ، حین پیشروی فلش بکهایی نشون میده که عقب نمیوفتید از سری ، داستان بازی پیچیده نیستو هر چه که تا الان از دنیای دیزنی دیدید ، یکجا در قالب گیم پلی میتونید تجربش کنید . سورا هم هدفش مشخصه .

موسیقی : گوش نواز

انقدر خوب هست که Sekiro رو بعد پلاتش شروع کنم ! ، نمیدونم و نگاه نکردم منتقدین از چی بازی ایراد گرفتن که متا اومد روی 84 ، اونقدر تا اینجا خوب بوده که بهش نمره ی 9 بدم ،

اگر تا الان تجربه نکردید بازیو ، اشتباه منو تکرار نکنید ! و هر چه زودتر سراغش برید .

این همه وقت بزار و از تک تک لحظاتش لذت ببر .

j0z3_49d524283dad9ade6e4e2d99d92eb774.jpg

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
اکثر مکان هایی که آورده مال دهه 90 میلادی دیزنی هستش . فکر کنم خودش علاقه خاصی به انیمیشن های اون زمان دیزنی داره. بین سال 2000 تا 2010 که انیمیشن های دیزنی واقعا مزخرف شد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اکثر مکان هایی که آورده مال دهه 90 میلادی دیزنی هستش . فکر کنم خودش علاقه خاصی به انیمیشن های اون زمان دیزنی داره. بین سال 2000 تا 2010 که انیمیشن های دیزنی واقعا مزخرف شد
اتفاقا KH III اکثر دنیاهاش 2000 به بعد هست، غیر از هرکول، قدیمی ترینش Toy Story هست که 2000 اومده:-"

من تو کارائیب گیر کردم همه زیره ها رفتم اما ادامهی داستان برام نیاد چرا؟
باید بری سمت شمال نقشه یک جزیره کوچیک با save point و همینطور Moogle Shop هم کنارش هست دو قدم از جزیره جلوتر بری کات سین پخش میشه و ...

• Like
Reactions: guppy

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
باید بری سمت شمال نقشه یک جزیره کوچیک با save point و همینطور Moogle Shop هم کنارش هست دو قدم از جزیره جلوتر بری کات سین پخش میشه و ...
من اون جزیره رفتم اما مرحله رد نشد کشتی لول 9 کردم جزیره هام رفتم اما نمیره مرحله بعد باید کار خاصی کرد؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
البته من کلید اون جهان گرفتم بعد نوشت جزیره های بازی تجربه کن الان همشون رفتم خودم باید از جهانش بیام بیرون

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
اتفاقا KH III اکثر دنیاهاش 2000 به بعد هست، غیر از هرکول، قدیمی ترینش Toy Story هست که 2000 اومده:-"

Toy Story مال سال 1995 هستش . فقط یه سرچ توی گوگل . در ضمن فقط 3 رو نگفتم. در کل سری ها اکثر دنیاهای دیزنی برای دهه 90 و قبلش هستش

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
امروز بازی تموم کردم اصلا انتظار چنین پایانی نداشتم برای منی که اولین تجربه از این فرانچایز بود یه تجربه بود که همیشه یادم میمونه دنیای رنگارنگ بازی ملاقات با شخصیتهای که ادم باشون خاطره داره و گیم پلی روان یکی از بهترین بازیهای زندیگیم شد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
دیشب بالاخره موفق شدم تروفی Verum Rex رو بگیرم:D یهو دیگه خیلی خوب بازی کردم 20 میلیون شد:D قبلش بزور 7 8 میلیون میگرفتم. فکر کنم امشبم بتونم تروفی اون رقصیدنه رو بگیرم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
دیشب بالاخره موفق شدم تروفی Verum Rex رو بگیرم:D یهو دیگه خیلی خوب بازی کردم 20 میلیون شد:D قبلش بزور 7 8 میلیون میگرفتم. فکر کنم امشبم بتونم تروفی اون رقصیدنه رو بگیرم
تروفی سختی نیس ، فقط در انتها حواس دوستان باید جمع باشه یکی از رباتای 10000 تایی رو نباید بزنید تا پوینت جمع کنید . چه تنوعی داره بازی ، توی آپشن و Gummiphone هم جدا از اون همه تنوع ، خودش کلی داستانو مینی گیم داره

کایری نمی شد از اول بازی توی گیم پلی بازی دخیل میبود :D ، از اول بازی میگفتم سورای بدبخت چرا بی کسو کاره انقدر ، متاسفانه دیر فهمیدم از اون رل زناست :)) کایری بزرگ بشه چی بشه :D ، هر موقع زاویه دوربین بسته می شد روی آکوا ! دستو پام سست می شد :D

بازی رو تموم کردم در حال پلات کردنشم . شیرازه ی گیم پلی ، در پایان بازی و چلنجها خودشو نشون میده . حال کردم ، هر قسمت بازی یه گیمپلی متفاوتو خفن داره . داستان قابل فهم بود ولی در بعضی قسمتهاش کات سینها حوصله سربر می شد . 9/10

بفرمایین بستنی :D

rybr_1609632356f85ac79d91bc58afd643d03bcd227a_hq.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Capitan_shepard

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر