Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بازی تو هفته اول عرضه به صدر استور امریکا اکس باکس امده (بدون اینکه هیچکدوم از نسخه های قبلی برای اکس باکس دردسترس باشند)

من خودم دو ساعتی بازی کردم و هنوز دنیای هرکولسم :D در کل فعلا نظرم مثبت به جز سیستم کمبت بازی که درکش نمیکنم :D

VjwfcwU.png

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,182
نام
ماکان
بازی تو هفته اول عرضه به صدر استور امریکا اکس باکس امده (بدون اینکه هیچکدوم از نسخه های قبلی برای اکس باکس دردسترس باشند)

من دقیق یادم نمیاد داستان چی بوده اما یه گیری از طرف خود مایکرو بوده که کالکشن برای XB نیومد. هنوز کسی کشف نکرده فازشون چی بوده!:D

من خودم دو ساعتی بازی کردم و هنوز دنیای هرکولسم :D در کل فعلا نظرم مثبت به جز سیستم کمبت بازی که درکش نمیکنم :D

اولش یکم گیر خواهی بود چون عادت نداری، اما بعد روال میشه:D و وقتی که باهاش کنار بیای و درکش کنی دیگه نمیتونی بیخیالش بشی. فقط توصیه میکنم سعی کن از خر تو خر بودن مبارزات لذت ببری:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اگه درست یادم باشه توی یکی از نقدای بازی نوشته بود مهم نیست که نسخه‌های قبل رو بازی کرده باشید یا نه؛ به هر حال گیج می‌شید :))
من فردا بدون پیش زمینه میرم سراغ بازی، منتظرم ببینم نتیجه چی از آب درمیاد :D

• Like
Reactions: Capitan_shepard

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
بنده کم مونده با بازی پیوند ازدواج ببندم! انقدر جذابه بازی که حد نداره! فکر نمیکردم به کل عمرم همچین بازی جذابی ببینم. من رو وان بازی میکنم و اولین تجربه ام توی کل سری عه. از همین الان ی نصیحت ب همه کسایی که هنوز بازی نکردن/نخریدن میکنم. برید همه قبلیا رو بازی کنید/ببینید و داستان رو درک کنید در حد عالی و بعد بیاید. چون ی سری مسائل مرتبط به راکسز و زمنس و ونیتاس و..... غیره مطرح میشه که من به شخصه نفهمیدم اینا رو. حتما و حتما بازی کنید قبلی ها رو. خودمم برا رفتن رو هاردکور قبلش میشینم همه قبلیا رو می بینم.
پ.ن: ای تو روح مایکروسافت/اسکورانیکس که باندل Story So Far رو ندادن:-s:((:((:((

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,182
نام
ماکان
اگه درست یادم باشه توی یکی از نقدای بازی نوشته بود مهم نیست که نسخه‌های قبل رو بازی کرده باشید یا نه؛ به هر حال گیج می‌شید :))
من فردا بدون پیش زمینه میرم سراغ بازی، منتظرم ببینم نتیجه چی از آب درمیاد :D

طرف خنگ بوده! این شماره از نظر روایت داستان و پیچیدگی بهترین قسمته. خیلی سر راست داستان میگه و اتفاقات گذشته رو هم خوب کاور میکنه و البته باید پذیرفت کلا داستان جدی و پیچیده ای داره. ولی به نظر من بهترین شماره است، از همه نظر.

دنیای Toy Box انقدر خوب و پر جزییات بود من از دلم نمیومد بیخیالش بشم برم یه جای دیگه. 5 ساعت توش میپرخیدم:D شاهکار مطلقه. تا بازی نکنید متوجه نمیشید چی میگم، حجم جزییات، پرداخت داستانی، شخصیت ها، آرت استایل، واقعا بهتر از این نمیشه. انگار تو خود انیمیشن دارید بازی میکنید. شخصیت پردازی کارکترهاش هم از نظر بامزگی و خنده دار بودن عین خود انیمیشن در امده! یعنی فقط بحث آرتش نیست. نومورا خیلی خوب براشون دیالوگ نوشته و اصلا حس نمیکنید این یه بازی، مدام فکر میکنید واقعا خود انیمیشنه و این شخصیت ها هم از دنیای انیمیشن امدن و سناریست اصلی براشون دیالوگ نوشته.

و باز به نظر من شاهکار اصلی خوروندن این دنیاها با همه، انقدر خوب این کارو کردن که فکر میکنید از اول توی باکس بخشی از دنیای بازی بوده نه اینک اینا رفتن یه چیز بی ربطو از یه جای دیگه برداشتن چپوندن تو بازی! گیم پلی هم که اصلا قابل بحث نیست. البته من ترجیح میدم روی مهارتم تو مبارزه و داج کردن تمرکز کنم و به سختی از پاورآپ ها استفاده میکنم. سر همین هم برام چلنج داره و هم جذابه. موسیقی بازی هم شاهکاره و جز این رو نمیشه از شیمومورای بزرگ انتظار داشت.

در کل KHIII برای من جزو بهترین و ناب ترین تجربه های نسل هست. جذاب ترین بخشش هم اینه که یه بازیه! یعنی وسط این همه بازی دیگه که سعی دارن با واقعگرایی محض تجربه ای مشابه سینما رو ارایه بدن و دنیای حقیقی رو میسازن، دیگه کمتر بازی بزرگی رو میشه پیدا کرد که فانتزی باشه و از بیخ مارو بندازه تو یه دنیای سراسر تخیلی. من این رو به شدت میپسندم.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
دوستانی که مثل من نوب هستن :D و تازه میخوان بازی کنن این ویدئو رو حتما اول ببینین بعد مطالب و ویدئو های دیگه رو . چون خودم چند تا ویدئو دیدم خیلی بد توضیح میدادن ولی این ویدئوی Gamingbolt از همشون بهتر بوده تا الان .

اینم بد نیست یه چیزایی از توش درمیاد :

دایره‌المعارف جامع سری بازی Kingdom Hearts - دنیای بازی

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام به همه دوستان،عزيزان و اساتيد
من چنتا گيم پلي از بازي ديدم،بي نهايت از سبك و محيط و اتمسفر بازي خوشم اومده منتها قبل از تهيه بازي چنتا سوال داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
١_بازي مثل بازي هاي اپن ورلد ديگه مثلا ويچر دقيقا تو نقشه بهت ميگه كجا برو و محل دقيق انجام هر ماموريتو فعاليتي رو بهت ميگه؟؟؟؟
چون زبان انگليسيم خوب نيست ميترسم از اين نظر به مشكل بر بخورم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,182
نام
ماکان
سلام به همه دوستان،عزيزان و اساتيد
من چنتا گيم پلي از بازي ديدم،بي نهايت از سبك و محيط و اتمسفر بازي خوشم اومده منتها قبل از تهيه بازي چنتا سوال داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
١_بازي مثل بازي هاي اپن ورلد ديگه مثلا ويچر دقيقا تو نقشه بهت ميگه كجا برو و محل دقيق انجام هر ماموريتو فعاليتي رو بهت ميگه؟؟؟؟
چون زبان انگليسيم خوب نيست ميترسم از اين نظر به مشكل بر بخورم

بازی اصلا OW نیست و روایت خطی داره. یعنی اصلا نمیتونی تو محیط گم بشی

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من هم بعد از خرید نسخه کامل سری شروع به بازی کردم و شماره اول رو تموم کردم و chain of memories رو نتونستم باهاش کنار بیام به خاطر سبک گیم پلی و رفتم ویدیو دیدم
358/2 رو هم کامل دیدم و حالا رسیدم به شماره دوم ... تا همینجا کاملا غرق دنیای بازی شدم و کاملا یک جاهایی گیج کننده میشه برام ولی به شدت لذتبخش هست

حالا تا نسخه سوم راه زیاد دارم ولی سعی میکنم تا عید برسونم خودم رو به بقیه

فقط یک سئوال دارم : بعد از شماره ۲ ترتیب بقیه شماره ها به چه صورت هستش؟

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
بازی اصلا OW نیست و روایت خطی داره. یعنی اصلا نمیتونی تو محیط گم بشی
يعني براي وارد شدن به دنياهاي مختلفي كه تو بازي هست به ترتيب بايد وارد هركدوم بشيم ؟؟؟
يعني خود بازي بهمون ميگه اول بايد وارد دنيا هركول بشي و بعد بتوني وارد دنياي بعدي بشي؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
يعني براي وارد شدن به دنياهاي مختلفي كه تو بازي هست به ترتيب بايد وارد هركدوم بشيم ؟؟؟
يعني خود بازي بهمون ميگه اول بايد وارد دنيا هركول بشي و بعد بتوني وارد دنياي بعدي بشي؟
تو شماره اول که من رفتم بعضی از دنیاها به مرور زمان و با جلو بردن داستان اضافه میشن و هر دنیایی برای خودش یک درجه سختی داره که شما باید با توجه به لول خودت به ترتیب واردشون بشی و بازی کنی

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
طرف خنگ بوده! این شماره از نظر روایت داستان و پیچیدگی بهترین قسمته. خیلی سر راست داستان میگه و اتفاقات گذشته رو هم خوب کاور میکنه و البته باید پذیرفت کلا داستان جدی و پیچیده ای داره. ولی به نظر من بهترین شماره است، از همه نظر.
طرف بیشتر منظورش قسمت‌های قبلی بود که حتی طرفدارای بازی هم نمیتونن راحت داستانش رو برای بقیه توضیح بدن :D
=======
این نسخه رو تقریبا سه ساعت بازی کردم...تا این جای کار نظرم اینه که اگه نسخه‌های قبلی رو تجربه نکردید، خودتو از تجربه‌ی این نسخه محروم نکنید و واقعا اگه شرایط و زمان تجربه‌ی اون همه محتوای قبلی رو ندارید، لزومی نداره و بازم می‌تونید شدیدا لذت ببرید.
دیدم خیلیا نشستن دارن تمام بازیها، کات‌سین‌ها و حتی انیمیشن‌های دیزنی رو میبینن و تجربه می‌کنن تا بتونن برن سراغ این نسخه...حتی دیدم بعضیا پیشنهاد میکنن که Final Fantasyهارو هم باید تجربه کنید!
بنظرم اصلا لزومی نداره و خود بازی حداقل تا اینجایی که بازی کردم خوب تونسته دنیا و شخصیت‌هاشو معرفی کنه.
در مورد آسون بودن گیم‌پلی هم قبلا دیدم بحث شده. واقعا خیلی آسونه! نمیدونم بعدا چالشش بیشتر میشه یا نه ولی اینکه توی یکی دو دیقه بدون اینکه ضربه‌ای بخوری، باس بکشی چندان جالب نیست. کلیت گیم‌پلی رو تا اینجا دوست داشتم فقط همین نبود حس چالش احساس میشه توی مبارزات.

• Like
Reactions: .Amirone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر