Killzone: SF تا 24 هوش مصنوعی را بدون افت فریم پردازش میکند.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سازنده Killzone: SF, گوریلا گیمز گفته است که این شوتر PS4 میتوانید فقط 24 هوش مصنوعی را در لحظه داشته باشد, در غیر این صورت دچار افت فریم می شود.
این بازی در حالت عادی روی 60 فریم بر ثانیه قفل شده است.
killzone_shadowfall_3.jpg

هنگامی که طراح ارشد این بازی Eric Boltjes با OPM مصاحبه می کرد, او از جهش های PS4 صحبت کرد.
"به عنوان یک بازیساز, واقعا دوست داشتم که عناصر گیم پلی بیشتری را استفاده کنم. تعداد دشمنان بیشتر, تعداد اسلحه های بیشتر, محیط های بزرگ تر. برای من, این به چیز های بیشتری میداد تا با آن ها بازی بسازم. قبلا, ما محدود بودیم. یعنی فقط 6 یا 7 عدد هوش مصنوعی از دو نوع مختلف داشته باشیم, و محیط کمی نیز می توانستیم پوشش بدهیم."

وقتی از او درباره ی هوش مصنوعی هایی که می توانستند در صحنه حضور داشته باشند پرسیدند او گفت:"حدودا 24 هوش مصنوعی" و اضافه کرد:"البته این فقط تعداد هوش مصنوعی هاست, ما در این بازی انواع دیگر هوش مصنوعی دشمنان, میزان زیاد تخریب پذیری, و تعداد زیادی هم اشیای پویا نیز داریم. سقف این چیز ها بسیار بیشتر از 24 است, اما سقف Bot ها 24 عدد است."

وقتی از او درباره اینکه اگر هوش مصنوعی 25 ام وارد صحنه شود چه اتفاقی می افتد پرسیدیم او گفت: "افت فریم. این ها همه شان مستقل اند, افکت های خودشان را ایجاد می کنند, آن ها مانند زنبور های بازیگوش کوچک هستند. اگر تعداد دشمنان از 24 بیشتر شود, ما شاهد مشکل در عملکرد بازی خواهیم بود."

چند وقت پیش دمویی از این بازی در روسیه به نمایش در آمد و یک نفر از این دمو فیلمی گرفت که میتوانید اینجا مشاهده کنید.

واژه نامه:
منظور از هوش مصنوعی همان Bot ها در بخش Multiplayer است.

منبع

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
97 ؟!!!!!!!!!!!!!!!! چیو میگی؟!

الان گرافیکه Halo با متای 87 رو گفتم
ماریو بهترین بازی عمرمه . از گرافیک و جزییات حرف میزنم اول بخون بعد نظر بده:))
اره راست میگی بهتره دیگه ادامه ندیم.احتمالا سایتهایی هم که عنوان بهترین گرافیکو به halo4 دادن اشتباه کردن.:d

Matin Nasiri

کاربر سایت
Jan 8, 2013
60
نام
Matin
اره راست میگی بهتره دیگه ادامه ندیم.احتمالا سایتهایی هم که عنوان بهترین گرافیکو به halo4 دادن اشتباه کردن.:d
از نظر متا این بازی به قول خودت ( در مورد GT ) در رده متوسط قرار گرفته . 87
برای دیدن لیست جوایز میتونی اسم TLOU یا انچارتد رو سرچ کنی

یادش بخیر یه زمانی بود GT هم متاش 96-95 میشد . ولی الان چون تو دو نسخه اخرش شده 84-85 از نظر شماها شده ایراد دار .
اون Halo هم تا وقتی بانجی بالا سرش بود Halo بود . الان به قول خودت شده ایراد دار

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
منم یک لحظه فکر کردم هنوز تو تابستونیم ...
می گم نسل قبل هوش مصنوعی فوق خفن هیلو که اطمینان دارم بازیش نکردی و اگه بازی کردی زیر 2 ساعت بوده چند برابر 24 عدد دشمن بدون کوچکترین مشکل اجرا می کرد ...
بیشتر توضیح بدم ؟!

این نشون میده که PS4 حتی از X360 هم ضعیف تره. این پست شما داره دقیقا همینو میگه 8-|

مقایسه یه بازی نسل قبل با نسل جدید طوری که انگار یه بازی فقط از AI و فقط در یه سطح و اندازه تشکیل شده. اینه که منو یاد عهد دقیانوس میندازه.
حالا که تا اینجا اومدیم Dynasty Warriors هم روی PS2 شونصد برابر 24 عدد، دشمن تو یه صحنه داشت، پس PS4 حتی از PS2 هم ضعیف تره.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
از نظر متا این بازی به قول خودت ( در مورد GT ) در رده متوسط قرار گرفته . 87
برای دیدن لیست جوایز میتونی اسم TLOU یا انچارتد رو سرچ کنی

یادش بخیر یه زمانی بود GT هم متاش 96-95 میشد . ولی الان چون تو دو نسخه اخرش شده 84-85 از نظر شماها شده ایراد دار .
اون Halo هم تا وقتی بانجی بالا سرش بود Halo بود . الان به قول خودت شده ایراد دار
بله میدونم متا 87.در مورد گرافیک دارم میگم که شما گفتی مثل قارچ خور پردازش میشه.شما هم میتونی سرچ کنی و جوایز که halo 4 در بخش گرافیک برده رو مشاهده کنی.همین KILLZONE هم در آخرین شمارش متا 84 دریافت کرده.این شماره جدید هم که کلا فضا بازی عوض شده و خبری از اون فضای سنگین نیست.منم قصد ترور هیچ بازی ندارم فقط دیدم داری گرافیک HALO 4 زیر سوال میبری خواستم بهت بگم که در اشتباهی.KILLZONE :SF هم یک بازی نسل بعدیه و نباید با HALO 4 یا یک بازی که مربوط به این نسله مقایسه بشه
در کل بهتره ادامه ندیم چون این بحث ها به هیچ جایی نمیرسه:d

Matin Nasiri

کاربر سایت
Jan 8, 2013
60
نام
Matin
بله میدونم متا 87.در مورد گرافیک دارم میگم که شما گفتی مثل قارچ خور پردازش میشه.شما هم میتونی سرچ کنی و جوایز که halo 4 در بخش گرافیک برده رو مشاهده کنی.همین KILLZONE هم در آخرین شمارش متا 84 دریافت کرده.این شماره جدید هم که کلا فضا بازی عوض شده و خبری از اون فضای سنگین نیست.منم قصد ترور هیچ بازی ندارم فقط دیدم داری گرافیک HALO 4 زیر سوال میبری خواستم بهت بگم که در اشتباهی.KILLZONE :SF هم یک بازی نسل بعدیه و نباید با HALO 4 یا یک بازی که مربوط به این نسله مقایسه بشه
در کل بهتره ادامه ندیم چون این بحث ها به هیچ جایی نمیرسه:d
دستت درد نکنه هر چی از دهنت در اومد به بازی گفتی اخرسم میگی قصد ترول نداشتم:d
من منظورم از مقایسه گرافیک اینه که بلاخره جزییات نقش زیادی تو پردازش بازی داره . مثالشم که زدم روی PS 2 بازی داشتیم چند صد تا دشمن با هم حمله میکردن . جزییات بازی اینجاست که اهمیت پیدا میکنه . چون Halo رو اوردن وسط منم گرافیک اونو مثال زدم . در مورد بازی اینده هم قرار نیست همیشه یه راه رو برن یهو دیدی این نسخه از بقیه هم بهتر شد .
اوکی ادامه نمیدیم:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
این قضیه بیشتر به توانایی سازنده بستگی داره تا سخت افزار کنسول مثلا تو Gears J با اون عظمت گرافیکی 30 تا دشمن مختلف می ریخت سرت که هر کدام از یک گون متفاوت بودن ولی مثلا بعضی بازیها که روی 360 اجرا می شدن این توانایی رو نیم تونستن نشون بدن
درکل وقتی سازنده نتونه از سخت افزار کنسول بهینه استفاده کنه همین میشه دیگه

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
منظورت همون هوش مصنوعی HALO 4 هست که نصف دشمن ها شبیه غورباقه هستن؟بعد صدای جیرجیرک در میارن؟
images
مشخصه نه منطق داری ، نه علم گفت و گو .
موفق باشی :)
این نشون میده که PS4 حتی از X360 هم ضعیف تره. این پست شما داره دقیقا همینو میگه
yahoo_29.gif

مقایسه یه بازی نسل قبل با نسل جدید طوری که انگار یه بازی فقط از AI و فقط در یه سطح و اندازه تشکیل شده. اینه که منو یاد عهد دقیانوس میندازه.
حالا که تا اینجا اومدیم Dynasty Warriors هم روی PS2 شونصد برابر 24 عدد، دشمن تو یه صحنه داشت، پس PS4 حتی از PS2 هم ضعیف تره.
خوب فرق این نسل با نسل قبل چیه ؟
تو هیلو تعداد پلیگون اسپارتان ها ، الیت ها ، نایت ها + 100 انفجار و هزار جور فیزیک و تو نسل قبل و به احتمال زیادتو نسل هشتم داره
من نگفتم Ps4 از 360 ضعیفتره ، ولی Guerrilla مونده تابه بانجی 343 برسه ... بماند که به گفته بعضی مراجع GT6 از FM5 بهتره ...

جالبه PS4 بیشتر از 24 نمی کشه همه می کن همینقدر هم کافیه ... بازی 95 می گیره همه به به چه چه می کنند همین منتقدها 72 می دن ، می شن نفهم ...

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
مشخصه نه منطق داری ، نه علم گفت و گو .
موفق باشی :)
منطق من اون چیزیه که دارم بازی میکنم
من هیچ وقت بازی های مثل فورزا و GEOW بد نگفتم چون واسه خودشون شاهکارین ولی هیچ وقت نفهمیدم این halo چرا اینقدر طرفدار داره 2 نسخه اخریشم بازی کردم فقط میخواستم بزور تموم کنم هیچ رغبتی واسه ادامه دادنش نداشتم
اون سالی هم که halo4 بهترین گرافیک سال شد واقعا هیچ بازی قوی از نظر گرافیکی نداشتم لیست نامزد ها هم اینو نشون میده.حالا فرض کن halo4 امسال میومد عمرا اگه نامزد هم میشد تو بخش بهترین گرافیک

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
دوستان و عزیزان! اینجا این عدد 24 رو برای نشون دادن قدرتشون زدن نه ضعف! بعد میاید سینگل پلیر یه بازیه دیگرو با بات های مولتی پلیر مقایسه میکنید!

کیلزون هم اگه بازی کرده باشید، H&S نیست و یک بازیه که توی یه صحنه توی سینگل پلیر به زور 10 تا دشمن رو یجا بتونید ببینید! مکانیزم بازی اینه! بازی رو اینجور ساختن! درک بعضی مطالب به حدی راحته که آدم وقتی بعضی نظرها رو میبینه فکر میکنه موضوع رو واقعا اشتباه فهمیده!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خوب فرق این نسل با نسل قبل چیه ؟
تو هیلو تعداد پلیگون اسپارتان ها ، الیت ها ، نایت ها + 100 انفجار و هزار جور فیزیک و تو نسل قبل و به احتمال زیادتو نسل هشتم داره
من نگفتم Ps4 از 360 ضعیفتره ، ولی Guerrilla مونده تابه بانجی 343 برسه ... بماند که به گفته بعضی مراجع GT6 از FM5 بهتره ...

جالبه PS4 بیشتر از 24 نمی کشه همه می کن همینقدر هم کافیه ... بازی 95 می گیره همه به به چه چه می کنند همین منتقدها 72 می دن ، می شن نفهم ...

باشه بهش میگم.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
منطق من اون چیزیه که دارم بازی میکنم
من هیچ وقت بازی های مثل فورزا و GEOW بد نگفتم چون واسه خودشون شاهکارین ولی هیچ وقت نفهمیدم این halo چرا اینقدر طرفدار داره 2 نسخه اخریشم بازی کردم فقط میخواستم بزور تموم کنم هیچ رغبتی واسه ادامه دادنش نداشتم
اون سالی هم که halo4 بهترین گرافیک سال شد واقعا هیچ بازی قوی از نظر گرافیکی نداشتم لیست نامزد ها هم اینو نشون میده.حالا فرض کن halo4 امسال میومد عمرا اگه نامزد هم میشد تو بخش بهترین گرافیک

باشه بهش میگم.
تو هم موفق باشی ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر