Killzone: SF تا 24 هوش مصنوعی را بدون افت فریم پردازش میکند.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سازنده Killzone: SF, گوریلا گیمز گفته است که این شوتر PS4 میتوانید فقط 24 هوش مصنوعی را در لحظه داشته باشد, در غیر این صورت دچار افت فریم می شود.
این بازی در حالت عادی روی 60 فریم بر ثانیه قفل شده است.
killzone_shadowfall_3.jpg

هنگامی که طراح ارشد این بازی Eric Boltjes با OPM مصاحبه می کرد, او از جهش های PS4 صحبت کرد.
"به عنوان یک بازیساز, واقعا دوست داشتم که عناصر گیم پلی بیشتری را استفاده کنم. تعداد دشمنان بیشتر, تعداد اسلحه های بیشتر, محیط های بزرگ تر. برای من, این به چیز های بیشتری میداد تا با آن ها بازی بسازم. قبلا, ما محدود بودیم. یعنی فقط 6 یا 7 عدد هوش مصنوعی از دو نوع مختلف داشته باشیم, و محیط کمی نیز می توانستیم پوشش بدهیم."

وقتی از او درباره ی هوش مصنوعی هایی که می توانستند در صحنه حضور داشته باشند پرسیدند او گفت:"حدودا 24 هوش مصنوعی" و اضافه کرد:"البته این فقط تعداد هوش مصنوعی هاست, ما در این بازی انواع دیگر هوش مصنوعی دشمنان, میزان زیاد تخریب پذیری, و تعداد زیادی هم اشیای پویا نیز داریم. سقف این چیز ها بسیار بیشتر از 24 است, اما سقف Bot ها 24 عدد است."

وقتی از او درباره اینکه اگر هوش مصنوعی 25 ام وارد صحنه شود چه اتفاقی می افتد پرسیدیم او گفت: "افت فریم. این ها همه شان مستقل اند, افکت های خودشان را ایجاد می کنند, آن ها مانند زنبور های بازیگوش کوچک هستند. اگر تعداد دشمنان از 24 بیشتر شود, ما شاهد مشکل در عملکرد بازی خواهیم بود."

چند وقت پیش دمویی از این بازی در روسیه به نمایش در آمد و یک نفر از این دمو فیلمی گرفت که میتوانید اینجا مشاهده کنید.

واژه نامه:
منظور از هوش مصنوعی همان Bot ها در بخش Multiplayer است.

منبع

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
والا فکذر نکنم آدم لباس ضد گلوله هم برش باشه و کلا هیچ گونه راه نفوذی هم نداشته باشه بتونه با بیشتر از 24 نفر به مبارزه بپردازه به نظرم همین هم کافی هست

Matin Nasiri

کاربر سایت
Jan 8, 2013
60
نام
Matin
همین تعداد 24 نفر + فرضا 6 نفر هم نیرویه خودی = 30 نفر رو چطور تو یه صحنه میشه جا داد !؟

فکر کنم نهایتا ده نفر دشمن و چند نفر نیروی خودی به زور تو یه صحنه به طور عادی جا بشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
lol این بود اون کنسول قدرتمندی که میگفتن؟!
همش 24 تا؟!
کنسول ما توی همین نسل بالای 50 تا دشمن رو ساپورت میکرد روی 60 فریم،که 100% ههوش مصنوعی بهتری داشت نسبت به این killzone.
در کل کنسول نسل بعدتون بدرد نمیخوره و خلاصه Kill yourselves :|

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
کلا فقط با KZ 2 حال کردم. مساله اینه که این هوش مصنوعیش در چه حدی هست؟ :d مسخره بازیه kz 3 یا هوش مصنوعی جذاب KZ 2? حالا بیشتر رو کاری ندارم ولی امیدوارم این چیزی که میگن حداقل در حد نسخه 2 باشه.
من شخصا گرافیک اهمیت نداره برام و همیشه هوش مصنوعی و درجه سختی‌ای که بازی رو جذابتر میکنه واسم مهمتر بوده.
===
البته سال دیگه رکوردش رو هیلو میزنه تو هوش مصنوعی :-"

Matin Nasiri

کاربر سایت
Jan 8, 2013
60
نام
Matin
مقایسه بشه با 60 هوش مصنوعی خفن تو Halo ، اونم روی 360
اونم میتونه با samurai warriors 2 مقایسه بشه . چند صدتا هوش مصنوعی.اونم روی PS2

جزییات و گرافیک اون Halo که میگی و همچنین samurai warriors در برابر Killzone SF مثله ماریو قارچ خور میمونه . در جریانی که

فقط تعداد حساب نیست

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil

جزییات و گرافیک اون Halo که میگی و samurai warriors در برابر Killzone SF مثله ماریو قارچ خور میمونه

فقط تعداد حساب نیست
پس نشون میده تا حالا هیلو بازی نکردی ! حداقل 2تا نقد از هیلو بخون ...
تو هیلو هر دشمن خودش یک تاکتیک فوق خفن داره + یک تاکتیک گروهی ...

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
همش 24 تا؟!
کنسول ما توی همین نسل بالای 50 تا دشمن رو ساپورت میکرد روی 60 فریم،که 100% ههوش مصنوعی بهتری داشت نسبت به این killzone.

مقایسه بشه با 60 هوش مصنوعی خفن تو Halo ، اونم روی 360

یه لحظه فکر کردم به جای بازی سنتر، فروم دارینوس 10 سال پیش رو باز کردم.

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512

جزییات و گرافیک اون Halo که میگی و همچنین samurai warriors در برابر Killzone SF مثله ماریو قارچ خور میمونه . در جریانی که

فقط تعداد حساب نیست

هوش مصنوعی Killzone SF در حد جلبکه پیشنهاد میکنم ویدئو هایی که از بازی اومده رو ببینی بعد نظر بدی
halo بهترین هوش مصنوعی تو این نسل داشت بدون تردید
اگه به تعداد باشه که deadrising 3 سلام میرسونه ...

Matin Nasiri

کاربر سایت
Jan 8, 2013
60
نام
Matin
هوش مصنوعی Killzone SF در حد جلبکه پیشنهاد میکنم ویدئو هایی که از بازی اومده رو ببینی بعد نظر بدی
halo بهترین هوش مصنوعی تو این نسل داشت بدون تردید
اگه به تعداد باشه که deadrising 3 سلام میرسونه ...
همه ویدیوهای منتشر شده از بازی رو دارم لازم نکرده تو به من بگی چیکار کنم بهتره سرت به کاره خودت باشه :)

حرفایه خودمو هم واسه خودم کپی نکن انیشتین . من گفتم تعداد اهمیتی نداره مهم کیفیت و جزییاته . اگه تو هم ویدیوهایه Killzone رو دیده باشی میفهمی که اون Halo در برابر این عظمت گرافیکی نهایتش میشه قارچ خوری .

اگه گفته های اول تاپیک که مربوط به سازنده بازیه رو بخونی میبینی نوشته دلیلش سطح بالایه جزییاته که 24 شده
dead rising 3 هم که حرفشم خنده داره

من بحثم هوش مصنوعی kz هست چون چیزی تحت عنوان هوش مصنوعی تو این بازی وجود نداره ادم یاد igi میوفته
تریلر e3 و games com رو ببین بعد قضاوت کن​

حالا تا لانچ مونده . ایرادی هم اگه بهش وارد باشه بعده منتشر شدهنش میشه بحث کرد نه الان

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
پرفسوران گرامی منظور خبر استفاده از AI در بخش مولتیه! برای همین از عبارت 60 فریم استفاده شده:D یکم خبر رو بخونید

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
همه ویدیوهای منتشر شده از بازی رو دارم لازم نکرده تو به من بگی چیکار کنم بهتره سرت به کاره خودت باشه :)

حرفایه خودمو هم واسه خودم کپی نکن انیشتین . من گفتم تعداد اهمیتی نداره مهم کیفیت و جزییاته . اگه تو هم ویدیوهایه Killzone رو دیده باشی میفهمی که اون Halo در برابر این عظمت گرافیکی نهایتش میشه قارچ خوری .

اگه گفته های اول تاپیک که مربوط به سازنده بازیه رو بخونی میبینی نوشته دلیلش سطح بالایه جزییاته که 24 شده
dead rising 3 هم که حرفشم خنده داره

من بحثم هوش مصنوعی kz هست چون چیزی تحت عنوان هوش مصنوعی تو این بازی وجود نداره ادم یاد igi میوفته
تریلر e3 و games com رو ببین بعد قضاوت کن

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
مولتی؟ AI؟:D
کجای مولتی دقیقا AI استفاده میشه؟:D
پ.ن: شاید منظورش Bot هاست!
بله منظور همون بات ها هست. وگرنه خودشون قبلا گفته بودن که single player بازی روی 30 فریم فیکس هست.
آخرین تریلر بازی هم که اومده بازیش توی زمینه گرافیک واقعا عالی هستش.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
همش 24 تا؟!
باز شما خالی بستی ؟ مثل قضیه دلار 2600 ــه کنسول این نسلتون ؟ :d
خوش باش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر