Killzone Mercenary

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوست عزیز:)
اگه تازه ویتا گرفتی تبریک میگم:d
برای دریافت بازی های ویتا به دو صورت می تونی اقدام کنی
1.خرید اونا از psn که دیجیتالی هست و باید دانلودش کنی
2.خرید نسخه ی فیزیکی بازی از فروشگاه
یه نکته اونم اینکه ویتا هنوز هک نشده پس دنبال بازی رایگان که از اینترنت دانلود کنی نباش فقط یه سری بازی به صورت رایگان داخل psn قرار گرفته شده.
برای وصل شدن به psn هم داخل خود ویتا یه اپ هست به اسم psn store . موفق باشی:)
:d
اینا رو میدونم داداش ولی با یه سری برنامه که مرتضی هم گفت میشه لینک رو گرفت و ربطی به هک نداره!:)

- - -ویرایش - - -

خب نه لینک دانلود رو میشه با یسری برنامه از استور گرفت و با کامپیوتر دانلود کرد یا لینک رو به بقیه داد.:d
محمد منکه فعلا لینکشو ندارم تو استور هم نمیتونم برم تا برات بگیرم لینکو ولی اگر درست شد برات انجام میدم :d
من با pc رفتم گرفتمش بعد چک کردم تو لیست دانلود هم بود!
فقط این ps3 prox لعنتی تو این لپ تاپم کار نمیکنه اینترنت وصله و میگه اینترنت وصل نیست چک کن:|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,835
نام
مرتضی
اینا رو میدونم داداش ولی با یه سری برنامه که مرتضی هم گفت میشه لینک رو گرفت و ربطی به هک نداره!:)

- - -ویرایش - - -

من با pc رفتم گرفتمش بعد چک کردم تو لیست دانلود هم بود!
فقط این ps3 prox لعنتی تو این لپ تاپم کار نمیکنه اینترنت وصله و میگه اینترنت وصل نیست چک کن:|

بیا برات گرفتم (ریجن2)

http://zeus.dl.playstation.net/cdn/...97e&serverIpAddr=93.123.37.33&downloadType=bg

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
خب نه لینک دانلود رو میشه با یسری برنامه از استور گرفت و با کامپیوتر دانلود کرد یا لینک رو به بقیه داد.:d
محمد منکه فعلا لینکشو ندارم تو استور هم نمیتونم برم تا برات بگیرم لینکو ولی اگر درست شد برات انجام میدم :d

جلدالخالق:d

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani

آقا الان این لینک دانلود کیلزون رو که گذاشتی پول نمیگیری؟
یعنی چی الان این؟
من خودمم با ps3prox کار میکنم
خب اگه این جواب میده هرکی بازی دیجیتالی خریده بیاد لینک دانلودشو بزاره بقیه هم استفاده کنن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,835
نام
مرتضی
آقا الان این لینک دانلود کیلزون رو که گذاشتی پول نمیگیری؟
یعنی چی الان این؟
من خودمم با ps3prox کار میکنم
خب اگه این جواب میده هرکی بازی دیجیتالی خریده بیاد لینک دانلودشو بزاره بقیه هم استفاده کنن

شما وقتی اینو دانلود کنی فایده ای برات نداره چون نمیتونی انتقالش بدی به ویتا یا پلی3 چون رو اکانتت بازیو نخریدی و لینکش تو اکانتت نیست و اجازه نمیده بازیو بریزی

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
:d:|:d
27616275777947439776.jpg

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
D:
بیا بریم با هم بزنیم تیم حریف رو تیکه تیکه کنیم D:
یا بالعکس لول

مال دیشب بود
الان دستام یخ زده ( از مدرسه اومدم ):d
خوب بود که host خودم بودم مشکل قطعی نداشتم
همش دعا میکردم قطع نشه
اولاش زیاد کسی رو نکشتم , داشتم مسخره بازی در میاوردم :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,835
نام
مرتضی
بچه ها منم پایه آنلاین ـه کیلزون هستم. یه برنامه بچینیم همه با هم خیلی حال میده.

اگر میلاد و ارمان هم پایه هستن که بگید من این آپدیت 300 مگی رو دانلود کنم تا قبل امتحانات شبا چند دست بزنیم:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگر میلاد و ارمان هم پایه هستن که بگید من این آپدیت 300 مگی رو دانلود کنم تا قبل امتحانات شبا چند دست بزنیم:d
باشه هستم :)
قبلا با میلاد چند دست زدم خوب بود !
البته نمیدونم هاست کی بود ... اما معمولا پینگم با ایران خیلی زیاده ... بیش از 300

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر