Killzone Mercenary

منم فردا میام
الان من برای اولین بار چند تا اپدیت باید انجام بدم؟! حجمشون چقدره؟!
کسی لینک اپدیت ها رو داره بزاره من امشب دانلود کنم دیگه معطل اپدیت نشم؟!

خب منم امروز بازی رو ریختم و 2 ساعتی بازی کردم
فوق الاده بود یعنی یکی از لذت بخش ترین بازیهای عمرم مخصوصا وقتی رو ویتا بازی میکنی:x
فقط یه سری چیزارو نفهمیدم
او چیزایی که میفرستی تو هوا بعد کنترلش میکنی من باهاش شلیک میکردم اما نمیفهمیدم اصلا کجا رو میزد اون هدف گیری باهاش چطوره؟؟!
اون VALA GURD هایی که مثل یه پازل هست رو باید چطوطرحل کرد؟!

خب منم امروز بازی رو ریختم و 2 ساعتی بازی کردم
فوق الاده بود یعنی یکی از لذت بخش ترین بازیهای عمرم مخصوصا وقتی رو ویتا بازی میکنی:x
فقط یه سری چیزارو نفهمیدم
او چیزایی که میفرستی تو هوا بعد کنترلش میکنی من باهاش شلیک میکردم اما نمیفهمیدم اصلا کجا رو میزد اون هدف گیری باهاش چطوره؟؟!
اون VALA GURD هایی که مثل یه پازل هست رو باید چطوطرحل کرد؟!

من قبلا روشش رو تو این پست گفته بودم :)

منظورت رو دقیق نفهمیدم؟:-/
مگه چیزی رو میفرستن تو هوا؟:d
بهر حال دقیق نفهمیدم چیرو میگی

- - -ویرایش - - -

بچه ها ساعت هایی که میتونین بیاین رو بگین تو تاپیک زیر تا یک ساعتی رو انتخاب کنیم
قرار های آنلاین Killzone Mercenary

قابل توجه مرتضی و ... :|

منظورت رو دقیق نفهمیدم؟
بعضی از VALA GURD ها رو که فعال میکنی یه چیزی مثل کیل استریک بهت میده
یکی از اینا یه چیزی شبیه هواپیماست میره تو هوا بعد میگه صفحه رو لمس کن تا شلیک کنه بعد کع شلیک میکنم نمیدونم کجا رو میزنه هدف گیریش چطوره؟!

بعضی از VALA GURD ها رو که فعال میکنی یه چیزی مثل کیل استریک بهت میده
یکی از اینا یه چیزی شبیه هواپیماست میره تو هوا بعد میگه صفحه رو لمس کن تا شلیک کنه بعد کع شلیک میکنم نمیدونم کجا رو میزنه هدف گیریش چطوره؟!

Van Guard که وا می کنی و Sky Fury رو گرفتی دشمن ها رو روی صفحه به صورت مربع قرمز رنگ نشون میده ! باید خیلی دقیق بزنی . مثل AC30 توی COD نیست که اطرافشون هم بزنی بمیرن
باید چند قدم جلوتر از دشمن بزنی که زمانی که رسیدن به اونجا دقیقا روشون بخره ! کلا سخته زدنش . با آنالوگ سمت راست هم می تونی دوربین رو بچرخونی . توجه کن تاچ رو که لمس می کنی چند ثانیه طول میکشه عمل کنه پس زمانبندی دقیقی باید داشته باشی برای زدن هدف .

AC30 یه چیز خیلی خیلی جالبی بود که توی COD هست و Sky fury یه نمونه کوچیک ازش توی بازی هست که لذت کشتن AC30 رو نداره ولی در کل جالبه یاد بگیری استفاده ازش رو خیلی خوبه

Van Guard که وا می کنی و Sky Fury رو گرفتی دشمن ها رو روی صفحه به صورت مربع قرمز رنگ نشون میده ! باید خیلی دقیق بزنی . مثل AC30 توی COD نیست که اطرافشون هم بزنی بمیرن
باید چند قدم جلوتر از دشمن بزنی که زمانی که رسیدن به اونجا دقیقا روشون بخره ! کلا سخته زدنش . با آنالوگ سمت راست هم می تونی دوربین رو بچرخونی . توجه کن تاچ رو که لمس می کنی چند ثانیه طول میکشه عمل کنه پس زمانبندی دقیقی باید داشته باشی برای زدن هدف .

AC30 یه چیز خیلی خیلی جالبی بود که توی COD هست و Sky fury یه نمونه کوچیک ازش توی بازی هست که لذت کشتن AC30 رو نداره ولی در کل جالبه یاد بگیری استفاده ازش رو خیلی خوبه
دقیقا معلوم نیست کجارو هدف گرفته!! از کجا بفهمم کجا رو هدف گرفته؟!

دقیقا معلوم نیست کجارو هدف گرفته!! از کجا بفهمم کجا رو هدف گرفته؟!

شما نمی تونی بفهمی دشمن کجا رو هدف گرفته بهترین راه برای فرار از دست Sky Fury اینه به مکان بسته برید یا اگر در فضای سرباز هستید بدوید و مسیر مستقیم نرید مطمین باشید نمی تونه بزنتون

شما نمی تونی بفهمی دشمن کجا رو هدف گرفته بهترین راه برای فرار از دست Sky Fury اینه به مکان بسته برید یا اگر در فضای سرباز هستید بدوید و مسیر مستقیم نرید مطمین باشید نمی تونه بزنتون
منظورم رو نگرفتی:|
منظورم اینه که وقتی خودم SKY FURY گرفتم از کجا بفهمم کجارو هدف گرفتم! چون هدف خاصی توش نیست من وسط میگیرم اون میزنه یه جای دیگه موشکو
گرفتی؟!:d

منظورم اینه که وقتی خودم SKY FURY گرفتم از کجا بفهمم کجارو هدف گرفتم! چون هدف خاصی توش نیست من وسط میگیرم اون میزنه یه جای دیگه موشکو
آخ آخ دلم داره میسوزه 4337 دقیقه دیگه دانلودش تموم میشه ان شاء ا...

نه خداییش من گرفتم شما نگرفتی :d توی اولیش گفتم باید با تاچ بزنی ! جایی که روی تاچ لمس میکنه همونجایی هست که موشک می خوره ! هم چین چیزی هم محاله شما وسط رو بزنی یه جا دیگه بخوره . بین هر موشکی میزنی چند ثانیه طول میکشه بعدی آماده بشه . شاید چند بار تاچ رو لمس می کنی که همچین اتفاقی می افته .
بقل صفحه یه نوشته میزنه فکر کنم Loading زده اون موقع نباید شلیک کنی بعدش که آماده شد تاچ رو دقیق جایی که می خوای بزنی لمس کنی مشکلی نداره

تنها 1759 دقیقه دیگه من به جمع کیلزون دار ها میپیوندم:d:|:-s میترسم وقتی که من دانلودم تموم بشه شما دوستان همه از این بازی دست بکشید و برید یا کلا آنلاین کیلزون منحل بشه بعد دیگه من میمونم و حوضم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or