Killzone Mercenary

تنها 1759 دقیقه دیگه من به جمع کیلزون دار ها میپیوندم:d:|:-s میترسم وقتی که من دانلودم تموم بشه شما دوستان همه از این بازی دست بکشید و برید یا کلا آنلاین کیلزون منحل بشه بعد دیگه من میمونم و حوضم

تا یکی دو روز دیگه دانلودت تموم میشه :)
:d
تو این فکرم چجوری میخوای آنلاین بازی کنی :d
سرعت اینترنتت چقده؟:-/

تا یکی دو روز دیگه دانلودت تموم میشه :)
تو این فکرم چجوری میخوای آنلاین بازی کنی :d
سرعت اینترنتت چقده؟:-/
ایشالاششم بگو!
سرعت نتم 1 هست با پی سی دانلود میکنم سرعت دانلود 300-400 هست اما نمیدونم چرا ویتا اینقدر پایینه!!!!

ایشالاششم بگو!
سرعت نتم 1 هست با پی سی دانلود میکنم سرعت دانلود 300-400 هست اما نمیدونم چرا ویتا اینقدر پایینه!!!!
خب مثل من با pc بگیر با سرعت 400 حدود 2:30 دانلود میشه بعد به ps3 منقل کن و بعد به vita کلا 3 ساعتم وقتت رو نمیگیره
ویتات هم نمیترکه اینجوری خیلی فشار بهش میاد

خب مثل من با pc بگیر با سرعت 400 حدود 2:30 دانلود میشه بعد به ps3 منقل کن و بعد به vita کلا 3 ساعتم وقتت رو نمیگیره
ویتات هم نمیترکه اینجوری خیلی فشار بهش میاد

متاسفانه من PS3 ندارم برای همین هم راه و روشش رو بلد نیستم وگرنه منم از خدامه با PC دانلود کنم:(

ایشالاششم بگو!
من یه راهی میدونم که اگر به صفحه Setting روتر یا مودمت دسترسی دارن و Login میدونی میتونی قسمت networking یک سری port های از سونی مستقیم به خودت forward کنی. میتونه باعث افزایش سرعت دانلود بشه ! nat type open هم میشه ....
اما یکم وقتی میخواد باید کلی پرت وارد کنی !

متاسفانه من PS3 ندارم برای همین هم راه و روشش رو بلد نیستم وگرنه منم از خدامه با PC دانلود کنم:(
ببین اون راهی که از طریق ps3 هست سرییع ترین روشه اما باز میتونی از pc مستقیم به ویتا منتقل کنی که باز خیبی سریع تر از دانلود با خود ویتا هست!
این طوری ویتات نابود میشه چون ویتا یه کنسول دستیه زیاد بهتره کم بهش فشار بیاری
حالا اگه اینو دانلود کردی دیگه گذشت از این به بعد با pc بگیر

ببین اون راهی که از طریق ps3 هست سرییع ترین روشه اما باز میتونی از pc مستقیم به ویتا منتقل کنی که باز خیبی سریع تر از دانلود با خود ویتا هست!
این طوری ویتات نابود میشه چون ویتا یه کنسول دستیه زیاد بهتره کم بهش فشار بیاری
حالا اگه اینو دانلود کردی دیگه گذشت از این به بعد با pc بگیر

و یه راهنمایی میخواستم ازتون... از اونجا که من سوادم نفتیه:d چطوری باید با PC بازیا رو دانلود کنم؟؟؟8-|
- - -ویرایش - - -

من یه راهی میدونم که اگر به صفحه Setting روتر یا مودمت دسترسی دارن و Login میدونی میتونی قسمت networking یک سری port های از سونی مستقیم به خودت forward کنی. میتونه باعث افزایش سرعت دانلود بشه ! nat type open هم میشه ....
اما یکم وقتی میخواد باید کلی پرت وارد کنی !

خدا خیرت بده کجا بودی نبودی وقت و اینا مورد نداره میزارم ارزش داره بابا جونم در اومد

آخرین ویرایش:
و یه راهنمایی میخواستم ازتون... از اونجا که من سوادم نفتیه
چطوری باید با PC بازیا رو دانلود کنم؟؟؟
یکی از بچه ها اموزشش رو تو سایت خودش گزاشته اینم لینکش
شبکه PSN
یه بار دقیق بخون میاد دستت...

من هنوز نمیتونم آن بزنم...این دفعه جوین میشم ولی بعدش کیک میشم....فکر کنم به خاطر تعطیلات میلادی باشه حسابی سرورهاش شلوغ شده باشن...

دوستان این کیلزون بنده خدا اینقدرم دیگه استوریش ضعیف نبود که ازش بد گفتید (البته بازیهای fps کلا استوریشون خیلی قوی نیست مثل فاینال فانتزی) در نهایت میطلبید یه ۲ تا دیگه مرحله داشته باشه

من هنوز نمیتونم آن بزنم...این دفعه جوین میشم ولی بعدش کیک میشم....فکر کنم به خاطر تعطیلات میلادی باشه حسابی سرورهاش شلوغ شده باشن...
به نظرم اگر امکانش رو داری nat type رو open کن . نه 2 باشه و نه moderate .کمک میکنه ... البته سرورها هم شلوغن D:

دوستان این کیلزون بنده خدا اینقدرم دیگه استوریش ضعیف نبود که ازش بد گفتید (البته بازیهای fps کلا استوریشون خیلی قوی نیست مثل فاینال فانتزی) در نهایت میطلبید یه ۲ تا دیگه مرحله داشته باشه
داستانش خیلی بد نیست. اما کم کاری داره و خب مقداری توی نحوه روایتش مشکل داره
بخشه single هم اره باید چند مرحله به نظرم بیشتر میزاشتن .اما همه مراحل انصافا تنوع خوبی داره و جالبه contract های دیگه بازی هم بازی کنی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or