Killzone Mercenary

مگه امارات نبودی مرتضی ؟ امارات بدون تخفیف پلاس شده 17.99 دلار اما تخفیف پلاسم خورده شده 16.19 دلار هنوزم ادامه داره (فکر کنم تا یه هفته):

76925134291559101219.jpg

برا چه ریجنی؟

برای ریجن2 بود این تخفیف که الان مهلتش تموم شده البته

- - -ویرایش - - -

مگه امارات نبودی مرتضی ؟ امارات بدون تخفیفم میده 17.99 دلار اما تخفیف خورده شده 16.19 دلار هنوزم ادامه داره (فکر کنم تا یه هفته):

76925134291559101219.jpg

نه اون 17 دلاری که زده همون قیمت با تخفیفه و علاوه بر اون برای اعضا پلاس تخفیف اضافه هم داره 10 درصد! قیمت اصلیش که 35 دلاره

منم بازی رو البته نسخه فیزیکیش رو خریدم ! بخش داستانی بازی به کل تعطیله ولی بخش آنلاین خیلی خوبه منتظر باشید منم بیام ( من میلاد رو شکست دادم + سهیل رو اونم بدجور :d )
آقا میلاد دیگه اینجا عکس نذار اون عکس های باختت رو نشون بدم آبروت میره :d

منم بازی رو البته نسخه فیزیکیش رو خریدم ! بخش داستانی بازی به کل تعطیله ولی بخش آنلاین خیلی خوبه منتظر باشید منم بیام ( من میلاد رو شکست دادم + سهیل رو اونم بدجور :d )

اون عکس مال روز اول و یک ربع بعد از زمانی بود که من تازه بازی رو دانلود کرده بودم :|ولی تو قبل از من گرفته بودی و تمرین کرده بودی :|
من اگه الان هم با یک بچه 2 ساله بازی کنم باز هم معلوم نیست بتونم ببرم چون باید اول دستم گرم بشه
اون موقع باهات بازی کردم دست اول بود و گرم نبودم
اگه خواستی بیای بگو من یک 10-20 دقیقه قبلش تمرین کن اونوقت بیا :d

منو میلاد که همیشه هستیم :dمخ رامتین ام زدم رفتیم توپخونه killzone خرید (فحش ندیا :d) ارمان ام که هر موقع بودم ندیدم بازی کنه :-/ بقیه ایدی psn شونو بذارن بریم پارتی ایدی من soheilkittyz هست :>

به کل تعطیل؟! ویتام و انداختم دور!:دی

• Like
Reactions: Sega_genesis
به کل تعطیل؟! ویتام و انداختم دور!:دی

توی تاپیک امیتاز به عناوین ویتا توضیح دادم هر گونه شکایت یا مشکل رو همونجا اعلام کنید :d
بخش آنلاین بازی دیروز شروع کردم بسیار عالی بوده درعوض

نقد من توی زیر هم فقط برای بخش تک نفره بود مطمینا با بخش چند نفره امتیاز بالاتری می دادم :http://forum.bazicenter.com/thread58599/page3/
هر کس هم الکی اعتراض کنه به نمره ای که دادم نیم تا نیم تا کم می کنم

ميلاد اگه خواستي بازي كني مارو هم خبر كن :|
اون دفعه هم كه بهت گفتم بيا گفتي گرم نيستم
اگه خواستي بياي به محمد هم بگو بياد :>
فقط كاش الان امتحانا نبود منم بعد از امتحانا ميام همتونو هدشات ميكنم:d البته با snipe b-)

توی تاپیک امیتاز به عناوین ویتا توضیح دادم هر گونه شکایت یا مشکل رو همونجا اعلام کنید :d
بخش آنلاین بازی دیروز شروع کردم بسیار عالی بوده درعوض

نقد من توی زیر هم فقط برای بخش تک نفره بود مطمینا با بخش چند نفره امتیاز بالاتری می دادم :http://forum.bazicenter.com/thread58599/page3/
هر کس هم الکی اعتراض کنه به نمره ای که دادم نیم تا نیم تا کم می کنم
=))
اعتراضی نیست به نقده الکی ( لول )

این بازی امروز همش داره خطای matchmaking failed , internal error رو می ده کسی همچین مشکلی رو داره ؟
مشکل نته خودست هست
internal error هم بازی رو ریست کن .

=))
اعتراضی نیست به نقده الکی ( لول )

مشکل نته خودست هست
internal error هم بازی رو ریست کن .

خیلی شیک و مجلسی اعلام کردم اگر مشکلی دارید همونجا اعلام کنید توی تاپیک که اینجا بحث درست نشه - نقد به هیچ وجه هم الکی نیست Gamespot هم به بازی نمره 7 داده همونطور که گفتم با در نظر گرفتن بخش آنلاین نمره من هم به 7 تا 7.5 می رسه . یا Killzone 2 3 رو بازی نکردی یا یادت نمیان چه جوری بودن ارمان که می گی الکی
yahoo_3.gif
البته اینم بگم تو هر چی بازی میکنی خوشت میاد انتظار دیگه هم نمیشه داشت !

مشکل از نت من نیست دوستان چون دارم COD رو آنلاین میزنم مشکلی نداره و اولین بار هم وصل شد راحت ولی دیروز اصلا وصل نمیشد حالا امروزم چک نکردم وقت ندارم

خیلی شیک و مجلسی اعلام کردم اگر مشکلی دارید همونجا اعلام کنید توی تاپیک که اینجا بحث درست نشه - نقد به هیچ وجه هم الکی نیست Gamespot هم به بازی نمره 7 داده همونطور که گفتم با در نظر گرفتن بخش آنلاین نمره من هم به 7 تا 7.5 می رسه . یا Killzone 2 3 رو بازی نکردی یا یادت نمیان چه جوری بودن ارمان که می گی الکی ;) البته اینم بگم تو هر چی بازی میکنی خوشت میاد انتظار دیگه هم نمیشه داشت !

مشکل از نت من نیست دوستان چون دارم COD رو آنلاین میزنم مشکلی نداره و اولین بار هم وصل شد راحت ولی دیروز اصلا وصل نمیشد حالا امروزم چک نکردم وقت ندارم

منم چند وقت کلا همینطور شدم...

خیلی شیک و مجلسی اعلام کردم اگر مشکلی دارید همونجا اعلام کنید توی تاپیک که اینجا بحث درست نشه - نقد به هیچ وجه هم الکی نیست Gamespot هم به بازی نمره 7 داده همونطور که گفتم با در نظر گرفتن بخش آنلاین نمره من هم به 7 تا 7.5 می رسه . یا Killzone 2 3 رو بازی نکردی یا یادت نمیان چه جوری بودن ارمان که می گی الکی ;) البته اینم بگم تو هر چی بازی میکنی خوشت میاد انتظار دیگه هم نمیشه داشت !

SPOILER]اصلا بحثی ندارم کلا لول ×______× ( خوبه لول گزاشتم ! ) جدی نگیر !
![/SPOILER]
اون تاپیک هم بخودی با بحثه شلوغ نشه بهتره . تاپیک امتیازات هست نه بخث .بازی خودش تاپیک داره بحثی بود مطرح کنید!

NAT Type چی هست ؟ بهتره open کنی. اینا تاثیر داره. من کلا دیروز و امروز هم زدم مشکلی نبود. پرتها هم باید باز باشن.

با بازی دیگه مقایسه نکن . البته خیلیا با جوین شدن توی killzone مشکل دارن .نهایتا باید منتظر بچه بعدی بمونید !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or