Killzone Mercenary

کفگیــــــــــــر.....ببخشید تکبیــــــــــــر!! ;)
آرمان من هر کار میکنم نمیتونم تو پارتی بچه های اینجا جوین شم کلا کیل آن میزنم ولی فقط تو warzone میرم اگه بخوام با شماها بزنم باید چه کنم؟؟؟
لول D:
اول از خارجه بازی توی Party که بچه ها بازی میکنن بری بعد یک گزینه تو بازی هست Party match . راحت وصل میشه.
اگر friend join هم بزنی جاهایی که friend هات وصل هستن رو نشون میده . میتونی وصل شی به اونا
ارور چی میده که وصل نمیشه ؟
اگر Kicked - loss connectivity اینا میده خوده بازی یکمی برای بعضی از کاربرا مشکلات داره . یا روتر رو ریست کن یه بار.

لول D:
اول از خارجه بازی توی Party که بچه ها بازی میکنن بری بعد یک گزینه تو بازی هست Party match . راحت وصل میشه.
اگر friend join هم بزنی جاهایی که friend هات وصل هستن رو نشون میده . میتونی وصل شی به اونا
ارور چی میده که وصل نمیشه ؟
اگر Kicked - loss connectivity اینا میده خوده بازی یکمی برای بعضی از کاربرا مشکلات داره . یا روتر رو ریست کن یه بار.

من بیشتر ارور match making faild میگیرم تا حالا kick نشدم کانکتیویتی هم لاست نشده....ارور internal eror هم میده

من بیشتر ارور match making faild میگیرم تا حالا kick نشدم کانکتیویتی هم لاست نشده....ارور internal eror هم میده
Internal error میده بازی رو ببند دوباره باز کن
match making failed هم از مشکلاتی هست که بازی داره. ممکنه به host وصل نشه. تا حالا نته دیگه امتحان کردی ؟ ممکنه مشکل از نت هم باشه
اما بازی رو اپدیت کنی
update سومی امروز اومده . امتحان کن ببین چی میشه.

Internal error میده بازی رو ببند دوباره باز کن
match making failed هم از مشکلاتی هست که بازی داره. ممکنه به host وصل نشه. تا حالا نته دیگه امتحان کردی ؟ ممکنه مشکل از نت هم باشه
اما بازی رو اپدیت کنی
update سومی امروز اومده . امتحان کن ببین چی میشه.
مرسی از راهنماییت

بچه ها من چند روزه اصلا نتونستم تو بازی آنلاین بشم از اینترنال ارور گرفته تا نتورک ارور کلا نمیتونم وصل بشم میخواستم ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن یا فقط منم...نمیدونم شاید نزدیک ایام تعطیلات میلادی هست سرورهاشون شلوغ شده یا نت من داغون شده؟؟؟؟

بچه ها من چند روزه اصلا نتونستم تو بازی آنلاین بشم از اینترنال ارور گرفته تا نتورک ارور کلا نمیتونم وصل بشم میخواستم ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن یا فقط منم...نمیدونم شاید نزدیک ایام تعطیلات میلادی هست سرورهاشون شلوغ شده یا نت من داغون شده؟؟؟؟

برا من از دیروز دسترسیم به psn , message .friend . killzone online همه قطع شد زنگ زدم isp گفت پورت 443 کلا تو کشور قطعی داره فکر کنم برا همینم بچه ها با ps4 یا wechat ام نمیتونن وصل شن .امروز دوباره درست شد وصل شدم killzone بازی کردم انلاین .دوباره 1 ساعا بعد قطع شد و فکر کنم مشکل موقته درست شه .اما اگه به سرور killzone اول وصل میشه مشکل از isp خودته که error میگیری

برا من از دیروز دسترسیم به psn , message .friend . killzone online همه قطع شد زنگ زدم isp گفت پورت 443 کلا تو کشور قطعی داره فکر کنم برا همینم بچه ها با ps4 یا wechat ام نمیتونن وصل شن .امروز دوباره درست شد وصل شدم killzone بازی کردم انلاین .دوباره 1 ساعا بعد قطع شد و فکر کنم مشکل موقته درست شه .اما اگه به سرور killzone اول وصل میشه مشکل از isp خودته که error میگیری

آره اول بازی به سرور کیل زان وصل میشه ولی بعد دیگه نمیتونم برم تو مولتی...موقع جوین شدن ارور میده....از دست این شاتل این چند وقت هم تایم شبانه رو پولی کرد هم سرعتش کم شده هم اگه تایم شبانه رایگان هم بخری دانلودش محدودیت داره چند گیگ بگیری سرعتت رو طوری کم میکنن دیگه هیچی نتونی بگیری....بعد از یه سال از صبانت اومدم شاتل وضعم بهتر شه بدتر شد....امیدوارم درست بشه من دیگه حوصله خط جدید گرفتن ندارم...

آره اول بازی به سرور کیل زان وصل میشه ولی بعد دیگه نمیتونم برم تو مولتی...موقع جوین شدن ارور میده....از دست این شاتل این چند وقت هم تایم شبانه رو پولی کرد هم سرعتش کم شده هم اگه تایم شبانه رایگان هم بخری دانلودش محدودیت داره چند گیگ بگیری سرعتت رو طوری کم میکنن دیگه هیچی نتونی بگیری....بعد از یه سال از صبانت اومدم شاتل وضعم بهتر شه بدتر شد....امیدوارم درست بشه من دیگه حوصله خط جدید گرفتن ندارم...
اینطور که به نظر میرسه پس بیشتر مشکل از نته خودت هست
البته قرار اپدیتهای بعدی وضعیت join ها رو بهتر کنن. میتونی برای اپدیت بعدی هم وایسی

من ا1 سالی هست از پیشگامان گرفتم الان 2 مگابایتشو با 1gb دانلود میده 20 تومن :d معمولا شبا 11 به بعد دیگه نمیشه باهاش انلاین زد اما در کل من راضیم .سرعت ping ام الان که 2 مگابایت گرفتم 200 تا 270 متغیر هست .نامحدود ام داره که کلا نابوده :d

من 512 نامحدود از مخابرات میگیرم امروز داشتم راحت سولز ساکروفایس میزدم وقتی هم که کیلزون نسخه ی بتا عمومی شده بود راحت با سرور های خارج بازی میکردم خیلی حال میداد ولی متاسفانه چون تا یه ماه دیگه اعزام به خدمت هستم بازی کیلزون رو تهیه نکردم :(

سلام دوستان
میشه لینک دانلود بازی رو برای رجیون 2 بزارید ممنون میشم:)

سلام دوست عزیز:)
اگه تازه ویتا گرفتی تبریک میگم:d
برای دریافت بازی های ویتا به دو صورت می تونی اقدام کنی
1.خرید اونا از psn که دیجیتالی هست و باید دانلودش کنی
2.خرید نسخه ی فیزیکی بازی از فروشگاه
یه نکته اونم اینکه ویتا هنوز هک نشده پس دنبال بازی رایگان که از اینترنت دانلود کنی نباش فقط یه سری بازی به صورت رایگان داخل psn قرار گرفته شده.
برای وصل شدن به psn هم داخل خود ویتا یه اپ هست به اسم psn store . موفق باشی:)

سلام دوست عزیز:)
اگه تازه ویتا گرفتی تبریک میگم:d
برای دریافت بازی های ویتا به دو صورت می تونی اقدام کنی
1.خرید اونا از psn که دیجیتالی هست و باید دانلودش کنی
2.خرید نسخه ی فیزیکی بازی از فروشگاه
یه نکته اونم اینکه ویتا هنوز هک نشده پس دنبال بازی رایگان که از اینترنت دانلود کنی نباش فقط یه سری بازی به صورت رایگان داخل psn قرار گرفته شده.
برای وصل شدن به psn هم داخل خود ویتا یه اپ هست به اسم psn store . موفق باشی:)

خب نه لینک دانلود رو میشه با یسری برنامه از استور گرفت و با کامپیوتر دانلود کرد یا لینک رو به بقیه داد.:d
محمد منکه فعلا لینکشو ندارم تو استور هم نمیتونم برم تا برات بگیرم لینکو ولی اگر درست شد برات انجام میدم :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or