Killzone Mercenary

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
فیزیکیش اومده و از بچه های کرج برای امشب و فردا برای فروش دارتش ، منتها قیمت خنده دار 175 تومان بازی رو میفروشن !!!

چه کاریه آخه
با 175 تومن میشه یه کارت خرید 50 دلاری گرفت بازی رو هم به قیمت 35.99 دلار در استور آمریکا خرید و با 14 دلار اضافه هم بازی های مینی و از این جور چیزا خرید

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
چه کاریه آخه
با 175 تومن میشه یه کارت خرید 50 دلاری گرفت بازی رو هم به قیمت 35.99 دلار در استور آمریکا خرید و با 14 دلار اضافه هم بازی های مینی و از این جور چیزا خرید

درسته ولى بازى اى که از استور ميخرى نميتونى تعويض کنى يا بفروشى

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
فیزیکیش اومده و از بچه های کرج برای امشب و فردا برای فروش دارتش ، منتها قیمت خنده دار 175 تومان بازی رو میفروشن !!!

هرکی بازی رو خریده بی زحمت یه عکس از پک بازیو اینا بگیره بزاره اینجا و اینکه خب اگه این قضیه درست باشه کی به تهران راه پیدا میکنه این بازی؟

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من یکی که کیلزون رو حتی اگه فیزیکیشو هم بگیرم نه میفروشم نه تعویض میکنم :D
ولی خب حرف شما درسته
یعنی تو بعد از 1ماه ، 2ماه ، 3ماه ،6ماه ، 1سال بازی کردن کیلزون خسته نمیشی؟ نمیخوای بفروشیش؟ دمت گرم :d

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
یعنی تو بعد از 1ماه ، 2ماه ، 3ماه ،6ماه ، 1سال بازی کردن کیلزون خسته نمیشی؟ نمیخوای بفروشیش؟ دمت گرم :d

به قول دوستان بعضی بازیها اینجورین دیگه
من با یه سری از بازیها بزرگ شدم و همشون برا من نوستالژی وحشتناکی داره
یکیش متال گیره (از متال گیره میکرو بگیر تا به همین امروز همرو دارم)
یکیش کیلزونه
یکیش اسپلینترسله
یکیش گاد آف واره
یکیش فاینال فنتزی هست که این یکی دیگه خیلی زیاده
کالکشن جمع کردن حس خوبی بهم میده (مخصوصا وقتی یه بازی مثل همون متال گیر 1 رو میرم درش میارم و میبینم تمام خاطرات کودکیم یادم میاد :D )
قصد اسپم دادن نداشتم دوستان(کلا خواستم بگم یک سری از بازیها رو نمیشه ردشون کرد)

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من از اول ویتا داشتنم تا حالا حتی یه دونه بازی فیزیکی هم نخریدم اگه Killzone رایگان نشه برای بازی های سالانه Plus حتما فیزیکیش رو می خرم چون حجم بازی 3 گیگه + 1 گیگ به روز رسانی
مموری 32 گیگم پر شد دیگه :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا به کنار ! این ویتا چقدر شوتر داره که اینم ردش کنیم بره ×_×
کلا خوباش الان یه Killzone و یه Uncharted
دیگه معمولیش هم Unit 13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر