Killzone Mercenary

نه دیگه نمیشه بیخودی نگیر 1 گیگ رو مگه اینکه پول آنلاین پسو جدا بدی

من امروز kilzone خریدم فقط ریجن 1 گیرم نیومدبه جاش 2 گرفتم با توجه به اینکه online pass نداره امکانش هست رو اکانتم که ریجن 1 هست online بازی کنم ؟ اخه زد برا انلاین باید 1gb اپدیت دانلود کنم .نمی خوام الکی دانلود کنم بعد نشه انلاین بازی کنم :p

بازی online pass نداره ....
پچش رو بگیرید انلاین بزنید :)

جالبیه بازی این هست که مراحل بازی طولانیه . حتما ام رو حالت veteran بازی کنید که خیلی بیشتر حال میده از نظر من همه چی بازی عالیه مخصوصا همین طولانی بودن مراحل و تو بازی ام اگه پول کافی جم کرده باشید میتونین تفنگ و سایر equipment ارو عوض کنید و نیاز نیست حتما از تفنگ پیش فرض استفاده کنید اما تو بازی هر موقع میخواین تفنگ عوض کنین 250 تا پول ازتون کم میکنه :dگیم پلی و هوش مصنوعی بازیکنا ام خوبه . فقط برا جم کردن intel اش و حل کردن پازلا تو 30 ثانیه خیلی باحاله استرس میده :d

- - -ویرایش - - -

آقا کیل زون رسید ریجن 2 (توپخونه فروشگاه تماشا 170) (پایتخت فروشگاه مدیا 200)

من اگه شانس داشتم اینجا نبودم
من ریجن 1 استفاده میکنم (حالا باید منتظر بشینیم ریجن 1 بیاد) :(
منم ریجن 1 ام اما بازی ریجن 2 گرفتم و چون بازی انلاین پس نداره دوستان گفتن دیگه ریجن بازی برا انلاین مهم نیست و میشه به راحتی با بازی reg2 رو اکانت reg 1 انلاین بازی کرد

بازی رو گرفتم در کل بازی عالی هست.قطع به یقین بهترین بازی از نظر گرافیک روی این کنسول هست.خوبیش اینه که مثلKZ2 بازی بالانس هست.هر چه بیشتر بکشید و امتیاز بگیرید میتونید آیتمهاش رو بخرید یه باکس تو بازی گزاشتن که ازین طریق میتونید.من داشتم آپدیت بازی رو میگرفتم هم زمان هم داشتم بازی میکردم یهو دستگاه پیغام داد دستگاه شما بیش از حد داغ شده و اگر از بازی بیرون نیاید خاموش میشه تا حالا کسی براش این اتفاق افتاده؟.

2 تا مورد درباره بازی اگه intel رو تو بازی جم میکنین دقت کنین سربازا که شبیه german هستن و رو نقشه ام با علامت 2 تا grade مشخص شدن نکشین .اونارو باید interogate کنین تا intel بدن و اینکه black jack تو بازی مثله check point عمل میکنن نیازی ام نیست چیزی بخرید فقط وارد و خارج بشید کافیه
[h=2][/h]

سلام
من امروز بازی رو خریدم
چرا انقدر افت فریم داره؟
بعد من بازی رو رو veteran شروع کردم یک ساعت رفتم سیو نشد.
برای شما هم همینجوری هست؟
بخاطر اینکه رو veteran میرم اینجوریه؟

سلام
من امروز بازی رو خریدم
چرا انقدر افت فریم داره؟

افت فریم؟ اپدیتشو گرفتی؟ بازی خیلی روونه که . بازی باید یه مرحله رو کامل رد کنی تا سیو شه در غیر اینصورت سراغ black jack برو تا برات چک پوینت بده اگه از بازی بدون اینکه مرحله رو کامل تموم کنی بیرون بیای باید از اول بری

افت فریم؟ اپدیتشو گرفتی؟ بازی خیلی روونه که . بازی باید یه مرحله رو کامل رد کنی تا سیو شه در غیر اینصورت سراغ black jack برو تا برات چک پوینت بده اگه از بازی بدون اینکه مرحله رو کامل تموم کنی بیرون بیای باید از اول بری

نه اپدیتو نگرفتم
اپدیتو بگیرم درست میشه؟
black jack چیه؟:d
یعنی حتما باید یک مرحله رو تموم کنم تا سیو بشه؟
نگفتی بخاطر veteran هست یا نه؟

سلام
من امروز بازی رو خریدم
چرا انقدر افت فریم داره؟
بازی وسطه مراحلش سیو نمیشه
چون میشه مراحل بازی رو 15دقیقه ای هم راش کرد رفت !

اپدیت رو نصب کن بهتر میشه

اما در کل بازی افته فریم توی محیطهای سنگین رو داره . مثلا توی مرحل بالاتر بیشتر میبینی .... به خاطره پرت اینجین killzone 3 هست قاعدتا اما اذیت نمیکنه

نه ربطی به درجه سختی نداره.

بازی وسطه مراحلش سیو نمیشه
چون میشه مراحل بازی رو 15دقیقه ای هم راش کرد رفت !

اپدیت رو نصب کن بهتر میشه

اما در کل بازی افته فریم توی محیطهای سنگین رو داره . مثلا توی مرحل بالاتر بیشتر میبینی .... به خاطره پرت اینجین killzone 3 هست قاعدتا اما اذیت نمیکنه

نه ربطی به درجه سختی نداره.

ارمان نمیشه 15 دقیقه ای بازیو اگه راش ام بکنی رد کنیا اونم رو حالت veteranl :d مثلا مرحله 3 اش خیلی طولانی بود l-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or