Killzone Mercenary

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اگه دیجیتالی خریدی که هیچی ولی اگه فیزیکیه مشکلت چیه؟ اصلا چه کاریه ، برو بازیو بریز رو کاپیوترت که بک آپ داشته باشی ازش ، یه رم 16 بخر ( دسته دوم ارزون گیرمیاری ) بعد بریز رو اون!

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
ببخشید جریان چیه؟اگه دیجیتال بخریم آنلاین نداره؟؟؟لطفا راهنمایی کنید من احتمالا دیجیتال بخرم چون فیزیکیش گیر نخواهد آمد

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
ببخشید جریان چیه؟اگه دیجیتال بخریم آنلاین نداره؟؟؟لطفا راهنمایی کنید من احتمالا دیجیتال بخرم چون فیزیکیش گیر نخواهد آمد
نه مشکلی نداره و فرقی ندارن . بازی دارای 1 گیگ و 200 به روز رسانی هستش که برای انجام بخش چندنفره روی خط ضروری هستش برای هم نسخه فیزیکی هم دریافتی از فروشگاه ایستگاه بازی .

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
قیمتش تو استور امریکا 35.99 دلاره....میتونید دوتا بیست دلاری بگیرید میشه تقریبا 150 یا یه 50 دلاری که میشه 175....احتمال زیاد فیزیکیش خیلی بیشتر از این حرفها بشه....

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
قیمتش تو استور امریکا 35.99 دلاره....میتونید دوتا بیست دلاری بگیرید میشه تقریبا 150 یا یه 50 دلاری که میشه 175....احتمال زیاد فیزیکیش خیلی بیشتر از این حرفها بشه....

به این نتیجه رسیدم که دیجیتالی بازیو بخرم
اما..
اما من رمم 4 گیگ هست و همین الانشم سیو چنتا بازیو یه سری چیز دیگه روشه که هرگز نمیتونم بازیو دیجیتالی بخرم چون خود بازی زده بود 3 گیگ و یک پچ هم که بازی نیومده براش اومده که 1 گیگ هست

اینجوری باید هم یه رم بخرم و هم یه psn کارت که پولش خیلی بیشتر میشه
راستی هرکی رم 16 گیگ یا 8 دست دوم سراغ داشت به من یه خبر بده بی زحمت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر