Killzone 2

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
در مورد لگ باید عرض کنم این بازی ریجن بندی منطقه داره و شما به راحتی با مناطقی مثل خاورمیانه یا اروپا با لگ کمی مواجه خواهید شد.در کل خیلی خوش میگذره من رفتم رنک 2 اما سیستم سرچو ایناش یه خرده پر درد سره و پر لودینگه .البته حتما باید یه هدست جور کنم

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوستان منم بازی کردم البته فقط با حسام MGS ...با اروپا که اصلا نمیشد ولی با خاورمیانه یکم بهتر البته من اینترنتم جلوی این بازی سر تعظیم فرود اورد...ولی اگه خودمون(ایرانیه)یه GAME بسازیم خیلی خوب میشه...
البته همدیگرو ADD کنیم خیلی راحته دیگه نیاز به سرچ نیست رو friend بری مشخص میکنه دوستت تو کدام بازیه...مثلا حسام یه گیم ساخت به اسم game hasammgs بعد من join شدم...
مجبوریم ماهانه 60 تومن واسه اینترنت بدیم تا یکم بیشتر حال کنیم:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
آقا این multiplayer چرا انقدر رو اعصابه ؟ وقتی میخوام join بشم وقتی سبک match رو any انتخاب میکنم اصلا نمیشه join شد... برای شما هم اینجوریه ؟
فکر کنم ربطی به level هاش داشته باشه

از اون طرف فقط میشه Body Count رو بازی کرد که اونم تا وارد بازی بشی بفهمی چه خبره بازی تموم شده... از بس که کوتاهه

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
آقا این multiplayer چرا انقدر رو اعصابه ؟ وقتی میخوام join بشم وقتی سبک match رو any انتخاب میکنم اصلا نمیشه join شد... برای شما هم اینجوریه ؟
فکر کنم ربطی به level هاش داشته باشه

از اون طرف فقط میشه Body Count رو بازی کرد که اونم تا وارد بازی بشی بفهمی چه خبره بازی تموم شده... از بس که کوتاهه
اون اولیه برای اینه که باید صبر کنی تعداد زیاد بازیها رو لود کنه
اون بادی کانت هم چون اولشه باید برن تعدادش رو زیاد کنن که گذاشتن روی 10-20 تموم میشه یه خرده بگذره مردم میفهمن دیگه هاست اینکارارو میکنه

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان منم بازی کردم البته فقط با حسام MGS ...با اروپا که اصلا نمیشد ولی با خاورمیانه یکم بهتر البته من اینترنتم جلوی این بازی سر تعظیم فرود اورد...ولی اگه خودمون(ایرانیه)یه GAME بسازیم خیلی خوب میشه...
البته همدیگرو ADD کنیم خیلی راحته دیگه نیاز به سرچ نیست رو friend بری مشخص میکنه دوستت تو کدام بازیه...مثلا حسام یه گیم ساخت به اسم game hasammgs بعد من join شدم...
مجبوریم ماهانه 60 تومن واسه اینترنت بدیم تا یکم بیشتر حال کنیم:d
البته با من هم بازی کردی.:d
مولتی پلیر بازی به نظرم الان که شلوغ نیست جالب نیست.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,808
این عربها هم از ما بیشترن همین 1 ساعت پیش حدود 20 تا عرب داشتن بازی میکردن ولی ایرانیها2-3 تا بیشتر نبودن ولی با این اینترنت هیچ کاری نمیشه کرد من تا اومدم گرم بشم قطع شدم دیگه هم نشد بازی کنم باید برم سرعت 1مگ بگیرم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بازی شلوغ که میشه 32 نفره واقعا حال میده من رفتم رنک 3 .در ضمن روز اول بود سرورها یه خرده مشکل داشتن در مورد لگ هم خوبه و میشه بازی کرد درکل خیلی خوش میگذره اگر شلوغ باشه متاسفانه ایرانی ها خیلی کمن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر