Killzone 2

• Thread starter Thread starter sh_lair
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من که الان افیسر کلن 4 دنیا هستم میگم تا حالا بازی اول شخص نیومده روی دستش گیم پلی بازی هم خیلی خوبه گرافیک رو هم نگو و.... هیچ کس اندازه من بازی نکرده فک کنم بازی رو البته هر کسی نظری داره یکی میگه بد یکی هم میگه خوب حالا بگذریم ولی اگه بازی کرده باشی زیاد بعدش بیای بازی دیگه بکنی مثل کالو بتل فیلد می فهمی من چی میگم

فکر کنم کلا انتخاب بازی و بازی کردن به سلیقه هرکس بر میگرده که قابل احترام هم هست ;)
کسی با killzone حال کنه میگه خوبه مثل من کسی هم حال نکنه خیلی راحت میگه بده :biggrin1:

نه. من اصلا اهل فوتبال نیستم ولی نمیگم فوتبال بده، نمیرم تو تاپیک فوتباله بچه ها هی بگم فوتبال بده چون من بدم میاد.

نه. من اصلا اهل فوتبال نیستم ولی نمیگم فوتبال بده، نمیرم تو تاپیک فوتباله بچه ها هی بگم فوتبال بده چون من بدم میاد.
دوست عزیز من از این 90 صفحه چندتا پست تو این تایپیک دادم؟کی اومدم هی بگم این بازی بده؟اصلا کی گفتم بده؟من فقط گفتم برای من یه کم خسته کننده بود.تایپیک برای همینه دیگه که موافقان و مخالفان نظرشونو بگن.اگه اینجور که شما میفرمایید باشه که دیگه همه تایپیکها میشه فقط محل عاشقان اون بازی و هیچکس حق کوچکترین ایراد گرفتنی رو نداره.اونوقت باید تیتر اون تایپیکم این بشه که ((فقط موافقان بازی وارد بشن)).همه باید در مورد بازی که انجام دادن نظر بدن.

دوستان من دیشب برای دومین بار رفتم کیلزون رو آنلاین بازی کردم که انصافا خیلی حال داد.
ولی زیاد وارد نبودم چون بار دومم بود.خیلی دوست دارم با بچه های همین سایت بازی کنم.البته اگر افتخار بدن.دیشب وقتی بازیم که تموم شد امتیازم رو نوشت 96 به نظرتون خوبه؟
راستی یه درجه هم ترفیع گرفتم:biggrin1:شدم coporral حالا این یعنی چی؟:biggrin1:

سلام دوستان
كنترل بازي اوايل سخته ولي يه ذرشم به خاطر چينش بد دكمه هاست كه تو option از استاندارد ميشه درش آورد و مثله كال كردش! الان هم كه ديگه راه افتاديم تو psn حريف ميطلبيم ولي كو بچه هاي بازيسنتر؟:((
در ضمن اون دوستمون كه گفت رو 60 فريم نيست بازي مگه شاهكاري به اسم gears of war هم 60 بود؟30 بودن بيشتر به سبك گرافيك بازي مربوطه

در ضمن اون دوستمون كه گفت رو 60 فريم نيست بازي مگه شاهكاري به اسم gears of war هم 60 بود؟30 بودن بيشتر به سبك گرافيك بازي مربوطه
دوست عزیز یه بازیه اول شخص خیلی با سوم شخص تفاوت داره.همونطور که یه بازیه ریسینگ اگه 60 فریم نباشه خیلی ازش ایراد میگیرن تا جاییکه بعضی اوقات از گرافیک میزنن تا بتونن روی 60 فریم اجرا کنن.بازیه اول شخص هم همینطوره.به دلیل نوع بازی اگه در اول شخص 60 فریم باشه ادم کمتر احساس خستگی میکنه ولی در سوم شخص چون زاویه دید راحتتری نسبت به اون شخصی که در بازی داری هدایتش میکنی داری بنابراین با 30 فریم هم خستگیه کمتری حس میکنی.خود من 4 ساعت geow راحت بازی میکنم و اگه ترس از سوختن 360 نبود بیشتر هم بازی میکردم.ولی با kz خیلی که دووم اووردم 1ساعت بوده:biggrin1:
البته فکر میکنم u2 هم 30 فریم باشه ولی اصلا احساس خستگی نمیکنی.بنابراین بازیه اول شخص با سوم شخص خیلی تفاوت داره.

دوست عزیز یه بازیه اول شخص خیلی با سوم شخص تفاوت داره.همونطور که یه بازیه ریسینگ اگه 60 فریم نباشه خیلی ازش ایراد میگیرن تا جاییکه بعضی اوقات از گرافیک میزنن تا بتونن روی 60 فریم اجرا کنن.بازیه اول شخص هم همینطوره.به دلیل نوع بازی اگه در اول شخص 60 فریم باشه ادم کمتر احساس خستگی میکنه ولی در سوم شخص چون زاویه دید راحتتری نسبت به اون شخصی که در بازی داری هدایتش میکنی داری بنابراین با 30 فریم هم خستگیه کمتری حس میکنی.خود من 4 ساعت geow راحت بازی میکنم و اگه ترس از سوختن 360 نبود بیشتر هم بازی میکردم.ولی با kz خیلی که دووم اووردم 1ساعت بوده:biggrin1:
البته فکر میکنم u2 هم 30 فریم باشه ولی اصلا احساس خستگی نمیکنی.بنابراین بازیه اول شخص با سوم شخص خیلی تفاوت داره.

داداش برو بيشتر از اين جک نگو

منم روز اول 4 ساعت بازی کردم خسته نشدم یعنی واسه من فریم بالا بود !!!
زیاد جک نگید به خدا :laughing:
هر کی یه جور با این بازی ارتباط برقرار کرده ولی فکر میکنم این مشکلی که من داشتم فقط مختص من نبود و سرچم که کردم خیلیها این مشکل. داشتن.

2 باز بازی را تمام کردم و واقعآ لذت بردم نمیدونم مشکل شما از کجاست مشکل شما اینه که نمیتونی با شوک دستت رابطه برقرار کنی و تو بازی خودتو گم میکنی :)

2 باز بازی را تمام کردم و واقعآ لذت بردم نمیدونم مشکل شما از کجاست مشکل شما اینه که نمیتونی با شوک دستت رابطه برقرار کنی و تو بازی خودتو گم میکنی :)
دوست عزیز منم2بار تموم کردم.واقعا بازیه بزرگیه.فقط باید 30min بیشتر بازی نمیکردم تا اذیت نشم و بعد از 1ساعت که دوبازه میرفتم بازی کنم مشکلی نداشتم ولی اینجوری نیود که بتونم مثل بازیهای دیگه مداوم بشینم پاش:love:

من که مشکلی نداشتم باهاش!!!حتی یک هفته شبانه روز پاش نشستم ولی خسته نشدم! (اگر هر بازیه دیگه بود عمرا این همه براش ارزش قائل نمیشدم یک هفته شبانه روز بشینم آنلاین بازی کنم! )
حتی آفلاینش رو توی یک روز یا دو روز تمومش کردم واقعا بی نظیر بود!!!من که نشستم پاش نتونستم از پاش بلند بشم :d

منم غير از مرحله آخر مشكلي نداشتم اما همه كه مثل هم نيستن ! آنلاين هم شده بود 4 5 ساعت بازي كنم بكوب !
اما اون مرحله آخر واقعا مخم داشت ميتركيد !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or