Killzone 2

• Thread starter Thread starter sh_lair
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا,مهندس نمیخواین؟:biggrin1: این اینترنت زغالی ما اگه خوب باشه 11 به بعد هستم.تا آخرین قطره خون در مقابل بعثی های نوب خارجی می ایستیم :امام...:biggrin1:
فقط وحشیانه نکشید
shutup.gif
steep.gif
shutup.gif

سلام جانی بلفطره نمی خواین :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: از دستام خون میچکه :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: همه ی اجنبی ها رو میکشم میکشم فقط میرم جلو کارای دیگه هنوز زیاد وارد نیستم.له میکنم میرم جلو:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: id: artin1312

تو تاپیک قرارهای آنلاین آرش گفت که امشب ساعت 9.
ADD اش (Life4Game) کنید تا اگه تعداد خوب بود یه Private Match بسازیم. اگه هم که نه بریم با خارجی ها...

تو تاپیک قرارهای آنلاین آرش گفت که امشب ساعت 9.
ADD اش (Life4Game) کنید تا اگه تعداد خوب بود یه Private Match بسازیم. اگه هم که نه بریم با خارجی ها...
ممنون از همکاری شما :دی
الکی ID نگید که ، گفتم دوست دارید بازی کنید من رو ADD کنید . ADD List ام پر بود به خاطر شما خالی کردم که بازی کنیم .
ساعت 30 : 8 هم PSN باشید .

سلام جانی بلفطره نمی خواین :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: از دستام خون میچکه :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: همه ی اجنبی ها رو میکشم میکشم فقط میرم جلو کارای دیگه هنوز زیاد وارد نیستم.له میکنم میرم جلو:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: id: artin1312
بابا خوش خنده :biggrin1: منم ادد کن بخندیم : Amri_gamer

واقعا خسته نباشید!! همه اومدید!! خیلی زیاد بودیم. 40 نفر بودیم. 8 نفر پشت درهای استادیوم چادر زده بودند!!
تو عادن نداری واسه همین .
من دیگه عادت کردم . به هر حال من قرار ها رو میزارم ، هر کسی میخواد بیاد ، هر کس هم میخواد بیاد ، نیاد . چی شد :دی
بعد میگن آقا آرش همش Add List اش پره ، آرش محل نمیزاره ، آرش فکر میکنی کی هستی و از این حرفا .
لعنت به این زندگی @#!#$^!ـی، تا کنسول ما خراب شد، لیگ ZillKon راه افتاد.
ناراحت نباش آیدین ، خبری نیست . پانته آ گفت دیگه ، انقدر زیاد بودیم بازی رو بلیطی کردیم ، یه سری هم پشت در موندن :دی

ممنون از همکاری شما :دی
الکی ID نگید که ، گفتم دوست دارید بازی کنید من رو ADD کنید . ADD List ام پر بود به خاطر شما خالی کردم که بازی کنیم .
ساعت 30 : 8 هم PSN باشید .
ببین ارش من را که از اددتات پاک نکردی
من فعلا نمی توانم اینترنت بگیرم هر وقت گرفتم یک حالی میکنم با هاتون دمتان گرم:love:

َشما ها Cheat ميزنيد؟
خيلي تخيلي ميكشيد!
ترسیدی ؟ نه قربونت برم Cheat چیه :دی
البته کلا کسایی که Kill per Hour اشون بالا باشه و به شیوه Rush بازی میکنن ، بازیشون تخیلی میزنه ، مثل همین بازی که دیشب از ما دیدی :دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or