Killzone 2

ArashEzio

کاربر سایت
Dec 27, 2009
61
فكر كنم مرحله آخر هستم
توي سالن بسته

اون آدمه كه مياد هي برق پرت ميكنه و مياد پيشم با يه چاقو منو ميكشه چيكار بايد بكنم ؟

گرافيك بازي در ps2 و ps3 قرق داره با هم ؟

چيچي ميگي؟؟؟ ps2 و ps3???
آقا اون كه مال ps2 بود مال 10 سال پيشه و كيلزون 1 هست اين كيلزون 2 هست اصلا ميشه مقايسشون كرد؟؟؟ :mad::eek:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
چيچي ميگي؟؟؟ ps2 و ps3???
آقا اون كه مال ps2 بود مال 10 سال پيشه و كيلزون 1 هست اين كيلزون 2 هست اصلا ميشه مقايسشون كرد؟؟؟ :mad::eek:
:eek:دوست من خودتو اذیت نکن :love::biggrin1: یه چیزی حالا گفته :biggrin1: هیچ بازی نیومده در حد کیل زون 2 باشه از نظر گرافیکی و نخواهد امد فقط یه بازی میتونه گرافیگش از کیل زون2 بهتر باشه اونم کیل زون 3 هستش ;)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
:eek:دوست من خودتو اذیت نکن :love::biggrin1: یه چیزی حالا گفته :biggrin1: هیچ بازی نیومده در حد کیل زون 2 باشه از نظر گرافیکی و نخواهد امد فقط یه بازی میتونه گرافیگش از کیل زون2 بهتر باشه اونم کیل زون 3 هستش ;)

کرایسس 1 !:confused:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اقا من دیروز رفتم به یاد خاطرات مولتی پلیر بازی کردم! چه فازی داد لعنتی!:D
کسی هستش از بچه های قدیمی که بیاد بازی کنیم دوباره؟
say hello to Persian Zone's Father
Hello!:D
ایول!:D
میگم ببینیم بچه ها میان شبا قرار بزاریم بزنیم بدن...!
هر موقع شب که خواستین من میام.

آخرین ویرایش:

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
میگم دمتون گرم. خودتون واسه خودتون قرار می زارین و هیچ کس دیگه هم جز خودتون آدم حساب نمیکنید. آره خوب از ما بهترون باید با امثال خودشون بازی کنن امثاله منه noob ام باید با مثل خودم بازی کنم ولی به هر حال میگم اگه کسی خواست دوقلوها در خدمتن;)

erfan_

کاربر سایت
Sep 2, 2009
199
نام
عرفان
میگم دمتون گرم. خودتون واسه خودتون قرار می زارین و هیچ کس دیگه هم جز خودتون آدم حساب نمیکنید. آره خوب از ما بهترون باید با امثال خودشون بازی کنن امثاله منه noob ام باید با مثل خودم بازی کنم ولی به هر حال میگم اگه کسی خواست دوقلوها در خدمتن;)
من هستم;)میام پیشتون:biggrin1:

• Like
Reactions: ™Meysam

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
دقیقا هر وقت که دو نفر گفتن قرار بزاریم، نزدیک به 20نفر میگن من میام و من رو اد کنید و ... ولی وقتی میای سر قرار میبینی 3 نفر بیشتر نیستن. اگه واقعا میاید بگید میام.

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
من هستم;)میام پیشتون:biggrin1:
آخه عرفان تو چی میگی من هستم:biggrin1: تو که چسبیدی به اون گاوچرون بازی:biggrin1:تو رو چه به کیلزون دیگه؟:biggrin1:ولی جدی تو که مارو هرروز میبینی آنلاینیم حتما باید بگیم آقا تشریف بیارید؟:mad:خوب خودتون بیایید دیگه XD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر