Kane & Lynch 2: Dog Days | PC

979998_149847_front.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Io Interactive
Genre: Modern Shooter
Release Date: Aug 24, 2010
ESRB Rating:M​

شرکت محبوب Io Interactive بعد از استقبال نه چندان مناسب از نسخه ی اول با یک سری اصلاحات همه جانبه قصد دارد شما را غافلگیر کن.
بر خلاف بازی اول که هر دو شخصیت قابل بازی بودند این بار شما تنها قادر به کنترل Lynch خواهید بود.

مهمترین خلاقیت بازی سبک نمایش ودوربین آن است که کاملا به شما حس وحال یک کلیپ ضبط شده با دوربین های دستی را خواهد داد درست مانن هزاران کلیپی که بر روی Yo* T*be وجود دارد.
و نکته ی دیگر عدم وجود هیچ گونه موسیقی متن در کل بازی است از منو ها گرفته تا حین انجام بازی!
و آخرین نکته سیستم کاور گیری بهینه شده ی بازی است که مشکلات نسخه ی قبل را نخواهدداشت.
وقتي آسیب زیادی ببینید وارد قسمت "Down not dead" خواهيد شد كه بايد سينه خيز آخرين تلاش خود را براي زنده ماندن بكنيد و پشت يك سنگر پناه بگيريد.

ب توجه به تلاش های Io به نظر میرسد با یکی از جذاب ترین اکشن های 2010 طرف خواهیم بود.

[ ]

همه چی ـش خوبه .
اما با بازی های این دور و زمونه ، گرافیک تش مورد پسند من و خیلی های دیگه نیست ..

سلام دوستان من تازه عضو این فروم شدم. مشکل اساسی با نصب بازی دارم. وقتی steambackup.exe را نصب می کنم و کرک را هم کپی می کنم وقتی روی فایل بازی کلیک می کنم سیستمم ریست میشه!!! مطمئنم اشکال از سیستمم نیست چون بازیه ای خفن تری را با سیستمم بازی کردم که آخریش هم Singularity بود. میشه راهنمایی کنید؟ فایل های کرکم هم KL2.EXE ، STEAM_API.DLL و Language است. اینا رو تو محل نصب بازی باید بریزم دیگه؟
لطفا راهنمایی کنید ممنونم
اگه بهت بلو پیج بده ممکنه CPU این بازی رو نکشه الکی که ریست نمیشه یا اشکال از ویندوزته تا رم یا CPU.

سلام دوستان
من بازی رو توی 3تا دی وی دی گرفتم که توش فایلای زیپ بود.بعد از اینکه extract کردمشون......یه سری فایل داد بهم که steambackup.exe هم توش بود.طبق گفته شما عزیزان از طریق همین فایل بازی رو نصب کردم.محتویات کرک رو هم ریختم تو محل نصب......ولی وقتی رو ایکون بازی کلیک میکنم..... هیچ اتفاقی نمیافته.....میشه کمک کنید؟؟؟

دوستان عزیز الان این کارو کردم........ولی همون اروری که برای یکی از بچه ها آخر نصب steam بهش میداد داد.....
bburzum شما بازی رو چطوری نصب کردید؟محتویات کرک رو کجا ریختید؟

من بازی رو نصب کردم وارد بازی شدم بدون هیچ مشکلی ولی حالا دوباره می خوام وارد بازی بشم خود به خود سیستم ریستارت میکنه چند دفعه هم امتحان کردم ولی دوباره ریستارت میشه نمیدونید مشکل از کجاست؟
با سپاس

من بازی رو نصب کردم وارد بازی شدم بدون هیچ مشکلی ولی حالا دوباره می خوام وارد بازی بشم خود به خود سیستم ریستارت میکنه چند دفعه هم امتحان کردم ولی دوباره ریستارت میشه نمیدونید مشکل از کجاست؟
با سپاس
کرک رو دوباره بریز یا برو توی آپشن سیو های مربوط به تنظیمات بازی رو پاک کن.

دوستان عزیز الان این کارو کردم........ولی همون اروری که برای یکی از بچه ها آخر نصب steam بهش میداد داد.....
bburzum شما بازی رو چطوری نصب کردید؟محتویات کرک رو کجا ریختید؟
اگر مولانا رو میگی تلفونی کمکش کردم فایل کرک رو در قسمت نصب بازی بریزی مشکلت حل میشه.
خیلی مشکل داشتی پ.خ بزن تلفنی کمکت کنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or