طرفداران ژانر JRPG

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
والا دقیقا قلقشو یادم نیست ولی اگه آنلاین بتونی بزنی یا با کسی AdHoc بازی کنی خیلی خیلی راحت تر میشه.

اتفاقا به نظرم نحوه روایتش خوبه، خودم شخصا فک نمیکردم داستان به این جالبی داشته باشه همینطور لوکیشنای خفن داستانی، اولش فقط به خاطر گیم پلی و گرافیک دوست داشتنیش رفتم سراغش ولی داستانشم جذبم کرد.

ایده داستانیش که روانی بود .. من فقط با روایت تیکه تیکه اش حال نکردم ....
به خاطر اینکه یه راهنمایی درست حسابی نمیتونی به ادم بدی ۵۰۰ سال به محکومیتت اضافه میکنم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نینتندو دیروز یه آرت از Zelda جدید داده:

UN32tdF.jpg

یعنی یه سری وقتا به بحثایی که تو گف به صورت جدی پیش میره نگاه میندازم اولش از خنده منفجر میشم بعد عصبی میشم بعد دوباره به حالت خنده برمیگردم :D

از همون اولش دارن بحث میکنن که این ورژن مونث Linkئه یا نه خودشه :))

یعنی هیچ کدومشون انیمه ندیدن؟ :D یا حتی بازیای دیگه نینتندو رو انجام ندادن؟ :D چون اگه یکی از این دوکار رو انجام داده باشن میفمیدن که امکان نداره اینی که تو عکسه ورژن مونثش باشه :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
@Dante Never Cry
علی قبلاً هم گفتم که بازی فقط یک اندینگ داره و اون انتخابی که کردی فقط باعث تغییر تو یه صحنه کوچیک میشه و زیاد ربطی به اندینگ نداره...
اگه رابطه‌ات (همون Bond point) با باقی شخصیت‌هام کامله و Save داری برو و یکنفر دیگرو انتخاب کن تا ببینی چی میشه... مثل من برو همه رو تست کن فقط انتظار تغییر زیادی نداشته باش چون نداره اندینگ اصلی بازی همونی هست که دیدی.

حالا که شماره یکو تموم کردی رفت... شماره دو رو بگو پسر!!
E3 هم قراره نمایش داشته باشه... نقدهای آمازون ژاپن و نیهونمارو هم تقریباً همه از دم گفتن که شماره دو خیلی از یک بهتره. >:D<
بعد از نمایش E3 احتمالا خشتکهای زیادی دریده بشه. :D

tidus-yuna

کاربر سایت
Jul 20, 2013
22
نام
vahid
خب بالاخره بعد از 91 ساعت بازی Trails of Cold Steel تموم شد :D تعریفا رو قبلا کردم و دیگه نمیخوام یه طومار دیگه بنویسم، فقط بگم که این چپتر آخری داستان وحشتناک اوج گرفت و چندتا Twist باحال داشت :D

فقط این آخرای کار چندتا انتخاب می‌داد من یه سری رو انتخاب کردم بعد به نظر میومد پایان بازی یه بخش کوچیکیش با این انتخاب من تغییر کرده بود. کسایی که بازی رو تموم کردن *سرفه* @AsaraymA *سرفه* بیان بگن ببینم اونجا واقعا انتخاب تاثیر داشت توی اون یه صحنه پایانی یا نه :D

من توی فستیوال انتخابم برای رقص Emma بود بعد آخر سر هم قبل از اینکه Rean فرار کنه Emma باهاش حرف زد و گفت که متاسفه که همه چیز رو بهش نگفته و اینجور چیزا.

کسی اینجا گزینه دیگه‌ای رو انتخاب کرده ببینیم آخرش باز همینطوریه یا نه؟ :D

راستی من موقع آوردن لباسا شب قبل از فستیوال هم باز با Emma رفتم که یه پرنده‌ای اومد و Emma رفت دنبالش بعد Misty پیداش شد و... اگه یکی دیگه رو با خودم می‌بردم این جریانات فرقی درش ایجاد می‌شد؟ :D

در آخر هم جا داره بگم زنده باد Crow که حتی بعد از مشخص شدن هویتش هم باز یکی از بهترین شخصیتای بازی بود :smirkcat:

به محض تموم شدن بازی NG+ هم شروع کردم و لباسا، Level و Equipmentهام رو گذاشتم توی دور دوم هم باشن :D هرچند بعید میدونم به این زودی‌ها دوباره بازیش کنم و گزینه بعدی همونطوری که گفتم از بین Sky و Danganronpa 2 ـه :D

در هر حال، شدیدا منتظر نسخه ۲ بازی هستم :x

خوش به حالتون من که هر جایی میرم این بازی گیرم نمیاد .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@Dante Never Cry
علی قبلاً هم گفتم که بازی فقط یک اندینگ داره و اون انتخابی که کردی فقط باعث تغییر تو یه صحنه کوچیک میشه و زیاد ربطی به اندینگ نداره...
اگه رابطه‌ات (همون Bond point) با باقی شخصیت‌هام کامله و Save داری برو و یکنفر دیگرو انتخاب کن تا ببینی چی میشه... مثل من برو همه رو تست کن فقط انتظار تغییر زیادی نداشته باش چون نداره اندینگ اصلی بازی همونی هست که دیدی.

حالا که شماره یکو تموم کردی رفت... شماره دو رو بگو پسر!!
E3 هم قراره نمایش داشته باشه... نقدهای آمازون ژاپن و نیهونمارو هم تقریباً همه از دم گفتن که شماره دو خیلی از یک بهتره. >:D<
بعد از نمایش E3 احتمالا خشتکهای زیادی دریده بشه. :D
آره بعد از اون گفتگوی قبلی توی تاپیک کلا Phobia ـی از دست دادن Bonding Event پیدا کردم برای همین ۶۰ تا سیو از جای جای همین چپتری آخری درست کردم :D بعدا میرم یه تستی میکنم ببینم تفاوتشون در چه حده و بقیه شخصیتا چی میگن.

آی گفتی! اصلا کل نسخه اول انگاری یه مقدمه‌ای بوده برای نسخه دو و داستان تازه شروع شده.
آره توی گف هم کسایی که نسخه ژاپنی رو بازی کردن میگن از نسخه اول هم بهتره و ازش خیلی تعریف کردن :D بی‌صبرانه منتظر تریلر E3 ام و امیدوارم تاریخ انتشار بازی هم همونجا اعلام کنند :x
خوش به حالتون من که هر جایی میرم این بازی گیرم نمیاد .
اگه PS3 ـت کپی خور نیست میتونی دیجیتالی بگیریش. حجمش فقط ۴ گیگ بود اگه اشتباه نکنم :D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
88253419764881066397.jpg

اطلاعات بازی Digimon Universe: Appli Monsters هم منتشر شد.

ابتدا یک عنوان برای 3DS مد نظر گرفته شده که فعلا اطلاعاتی ازش بیرون نیومده.

یک عنوان هم برای 3DS eShop مد نظر گرفته شده که اسمش Appli Monsters: Cyber Arena هست که البته اسمش نهایی نیست. پاییز امسال منتشر می شه.
این عنوان یک عنوان مبارزه ای Turn-Based هست.

08367213421948483319.png

11733042205369030994.png

Appmon Chip ها به صورت فیزیکی عرضه می شن و یک سمتشون که آیکون برنامه هست یک QR Code قرار داده شده که این بازی با اون QR Code ها سازگار هست و با استفاده از اسکن اون ها می تونید از اون Appmon درون مبارزه استفاده کنید.

50080694055635644912.png

یک برنامه موبایل به اسم Web Integration هم معرفی شده که با اسکن این QR Code ها یک سری Mission انجام می دید.

52548074913618992481.png

یک عنوان TCG هم برای آرکید معرفی شده که ریلیز اون هم 2016 هست

uevq5aqrv35myqrhljrm.png

hgc3a11dmss933gfd22b.png

74974085679834479708.png

uupx9iblf30r2v3vx0q5.png

79235247214623414764.png

tidus-yuna

کاربر سایت
Jul 20, 2013
22
نام
vahid
آره بعد از اون گفتگوی قبلی توی تاپیک کلا Phobia ـی از دست دادن Bonding Event پیدا کردم برای همین ۶۰ تا سیو از جای جای همین چپتری آخری درست کردم :D بعدا میرم یه تستی میکنم ببینم تفاوتشون در چه حده و بقیه شخصیتا چی میگن.

آی گفتی! اصلا کل نسخه اول انگاری یه مقدمه‌ای بوده برای نسخه دو و داستان تازه شروع شده.
آره توی گف هم کسایی که نسخه ژاپنی رو بازی کردن میگن از نسخه اول هم بهتره و ازش خیلی تعریف کردن :D بی‌صبرانه منتظر تریلر E3 ام و امیدوارم تاریخ انتشار بازی هم همونجا اعلام کنند :x

اگه PS3 ـت کپی خور نیست میتونی دیجیتالی بگیریش. حجمش فقط ۴ گیگ بود اگه اشتباه نکنم :D

چه خوب نمیدونستم نسخه دیجیتالی داره .ممنون .از روزی که این بازی رو معرفی کردین هر جایی رو گشتم واسه پیدا کردنش .بازم ممنون .

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
یه نفس عمیق بکشید. خب آماده‌اید؟ به نظر میاد قراره بازی برسرک معرفی بشه:

オメガフォース新作
فقط امیدوارم یه چیزی بسازن در شان برسرک باشه........امروز تیزر جدیدش اومد بس که ناامید شدیم.

ولی ایکاش fs میساختش.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یه نفس عمیق بکشید. خب آماده‌اید؟ به نظر میاد قراره بازی برسرک معرفی بشه:

オメガフォース新作

فکر نکنم اون باشه

چون پارسال که رای گیری کردن تو ژاپن که ببینن ملت میخوان با چه بازی یا انیمه ای collaboration داشته باشن و برن سمتش برسرک تعداد رای هاش انقدر کم بود که اصلا تو نتایج نیاوردن :D

این نتیجه رای هاست:

تو زمینه بازی ها:

1- Touken Ranbu Online

2- Type-Moon

3- Fire Emblem

4- Neoromance

5 - Final Fantasy

6- Tales of

7- Kantai Collection

8- Atelier

9- Shin Megami Tensei

10- Persona

اینم انیمه ها:

1-Pretty Cure (یعنی عاشق ژاپنی هام با این انتخابشون :))

2- Fairy Tail

3- Tokyo Ghoul

4- Kingdom

5- Gin Tama

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@NoctisSasuke

فرشاد اگه اشتباه نکنم گفته بودن این یکی تمرکزش روی غربه (برای همین معرفیش نزدیک E3 ـه) و اگه اینطوری باشه با توجه به علاقه غربیا به برسرک بعید نیست همین باشه :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@NoctisSasuke

فرشاد اگه اشتباه نکنم گفته بودن این یکی تمرکزش روی غربه (برای همین معرفیش نزدیک E3 ـه) و اگه اینطوری باشه با توجه به علاقه غربیا به برسرک بعید نیست همین باشه :D

مطمعنی؟ :D چون اینکه سایتش به زبان ژاپنیه و این حرفا به نظر نمیاد بخواد تمرکزش غرب باشه :D

بازم فکر نکنم برسرک باشه چون یه فونت خونی داره دلیل نمیشه :D

تازه برسرک هم میخواد انیمه فصل جدیدش پخش بشه اگه هم بازی هم انیمه بگیرن دیگه پُر رو میشن طرفدارا :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مطمعنی؟ :D چون اینکه سایتش به زبان ژاپنیه و این حرفا به نظر نمیاد بخواد تمرکزش غرب باشه :D

بازم فکر نکنم برسرک باشه چون یه فونت خونی داره دلیل نمیشه :D

تازه برسرک هم میخواد انیمه فصل جدیدش پخش بشه اگه هم بازی هم انیمه بگیرن دیگه پُر رو میشن طرفدارا :D
آره یادمه یه جا این رو خوندم (یحتمل توی گف بوده :D ) ولی خب گفتن این بازی جدیدشون تمرکزش روی غربه :D

اتفاقا همین که انیمه‌اش هم داره میاد خودش یه دلیل دیگه‌است که یه بازی هم براش منتشر کنند. حالا باید یه ۳ روز دیگه صبر کنیم همه چیز اون موقع مشخص میشه :D
===
پورت ۹۹۹ در راه استیمه :D
Spike Chunsoft teases 999 Steam release - Gematsu

@Safety & Peace بیا که قراره یه شاهکار رو تجربه کنی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر