طرفداران ژانر JRPG

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
فروشش عملا نصف شده، اما این موضوع ربطی به تغییر اسم اون دو تا بازی دیگه نداره.
Screenshot_۲۰۲۱۱۰۲۵-۱۴۱۶۳۷_Chrome.jpg

حالا اینا به کنار بیا اینو بازی کن مطمئنم لذت می بری ورژن اندرویدیشو بگیر خیلی خوبه کیفیتش از نسخه اصلی خیلی بهتر

• Like
Reactions: Oakenshield

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,431
نام
مسلم
یه هفته بکش وقت گذاشتم و بالاخره سری کلد استیل رو بعد از یک سال و نیم تموم کردم. از وقتی گنشین اومده بود گهگداری فقط ده دقیقه الی نیم ساعت بازیش میکردم و دو بازی آخرش قشنگ چند ماه توی سیستمم بودن :D

• Like
Reactions: m.d.makan

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
View attachment 224640
لیک سنگین بازی های فاینال فنتسی⁉️

▪️به تازگی کاربری با هک کردن GFN به لیست عجیبی از بازی ها و برنامه هایی دسترسی پیدا کرده که هنوز برای هیچ پلتفورمی ریلیز نشده.

▪️به نظر میرسد که این لیست در واقع شامل بازی های در حال آزمایش توسط توسعه دهنگان میباشد، و در این بین ریمیک فاینال فنتسی 9، ریمیک فاینال فنتسی 7، فاینال فنتسی 16 ، فاینال فنتسی تاکتیکس ریمستر و کینگدام هارتس 4 هم حضور داشتند.

❌ این لیست مثل تمام لیک های دیگر قطعی نیست و هیچ تاریخ اکرانی از پروژه های بالا ذکر نشده بود. ❌

لینک لیک:r/GamingLeaksAndRumours - Definitive compilation of leaked GeForce Now database games (Sony, Microsoft & many more publishers)
IMG_20211027_141356_073.jpg
"ریمستر Final Fantasy Tactics؟"

♧ یکی از کربران ردیت به نام DrNanard دعوت برای تست بازیی از Eidos-Montreal دریافت کرده که برخی از تست‌های بازی‌های اسکوئر انیکس را انجام می‌دهند. در نظرسنجی مربوط به دعوت (که برای سنجیدن قابلیت افراد دعوت شده برای تست بازی بود) سوال‌هایی پرسیده شده بود که نشان می‌داد ممکن است این بازی یک tactical RPG باشد.

♧ از بازی‌هایی که در نظرسنجی به آن‌ها اشاره شده بود فایر امبلم، اوگر بتل، دیسگایا و به خصوص فاینال فنتسی تکتیکز بود. این کاربر همچنین گفت توجه خاصی به فاینال فنتسی تکتیکز شده بود و سوال‌های متعددی از ورژن‌های مختلق بازی و اسپین آف‌های آن شده بود.

♧ مدتی پیش لیستی از بازی‌ها از GeForce NOW لیک شده بودند و حالا خیلی از آن‌ها در حال به حقیقت پیوستن هستند، و فاینال فنتسی تکتیکز هم در این لیست بود، که احتمال حقیقی بودن این حدس کاربر DrNanard را بالا می‌برد.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
ss_8ea4238c7f66c0921e386057f02b6cb2b5bd22cf.1920x1080.jpg ss_4e7c8f38a146e898f5172da0e7ed23e20825d2ee.1920x1080.jpg ss_9d3d43adf6a067bdec742d4d1120f2b3edb01df7.1920x1080.jpg ss_ebe196abbc1cb7adaabd99f1bc2b69036431aa08.1920x1080.jpg
اسکرین شات های جدید از فاینال فنتسی 5 پیکسل ریمستر منتشر شد.

♧ این بازی قرار در تاریخ 10 نوامبر منتشر بشه.

♧ افرادی که این بازی رو در استیم پیش خرید کنن موارد زیر را دریافت خواهند کرد:

🎼 Main Theme of FINAL FANTASY V (Timelapse Remix)

🎼 Battle at the Big Bridge (Timelapse Remix)

🎼 A New World (Timelapse Remix)

✨ دو عدد والیپر مخصوص برای PC از فاینال فنتسی 5

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
این بحث ها رو ول کنید و World of Final Fantasy بزنید و لذت ببرید :p
والله :-"

---

من 15 رو دوست داشتم، ایراد کم نداشت(تازه بعد آپدیت اولین بار زدم) ، ولی کلا اون حس Road Trip و چهارتا رفیق و برادرش رو خیلی دوست داشتم!

اگر FF XIII هم ریمستر میشد، سه گانه ش رو میزدم:-"
یه زمانی خیلی فحش خورد، ولی به نظرم احتمالا اونقدر دیگه فاجعه نباشه و میشه ازش لذت برد:-" ... در حد همون متاش دیگه حداقل باید خوب باشه:-" (ولی FF XV خیلی بیشتر از متاش حال داد :-" )
کشتیمون با woff ، حالا که بحثش پیش اومد این مینی بازی رباتش چطوریه ، اصلا یه بارم توش نبردم ، برای پلات کردنش لنگ همونم

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اسکوئر انیکس با همکاری Prime1Studio فیگور جدید ترا (در ورژن ژاپنی تینا) رو معرفی کرد.

♧ هنوز قیمت و زمان عرضه ی این فیگور مشخص نشده اما اگه بخوایم فیگور مشابه نیر اتوماتو رو در نظر بگیریم قطعا این فیگور جدید قیمت بالایی خواهد داشت.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
View attachment 228305
هیرونوبو ساکاگوچی(پدر فاینال فنتسی) به مدت دو روز برای اتمام بسته ی الحاقی Heavensward فاینال فنتسی 14 نخوابیده.

♧ ساکاگوچی همزمان در حین بازی کردن در حال تعریف تجربه ی خودش و جزئیات داستانی در تویتر بوده و تونسته بسته الحاقی Heavensward رو در طول دو شبانه روز به اتمام برسونه و به نظر میرسه تمامی کاتسین های بازی رو هم دیده و هیچ کدوم رو رد نکرده چون جزئیاتی داستانی رو توی تویتر به دقت تعریف میکرده.( اوضاع از اونی که میگفتن هم خراب تر و یکی باید برق خونه ساکاگوچی رو قطع کنه تا نجات پیدا کنه😂😂😂😂😂😂.)
۲۰۲۱۱۰۲۹_۱۲۵۹۲۶.jpg
و باز هم ساکاگوچی رکورد شکنی کرد.

♧ ساکاگوچی تونست بسته الحاقی شدوبرینگرز رو در عرض چند روز به اتمام برسونه.

♧ طبق اطلاعات منتشر شده بسته الحاقی بعدی بازی یعنی Endwalker حتی از شدوبرینگرز هم گسترده تر خواهد بود. باید ببینم ساکاگوچی می تونه توی بسته الحاقی بعدی رکورد شکنی کنه یا نه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
کشتیمون با woff ، حالا که بحثش پیش اومد این مینی بازی رباتش چطوریه ، اصلا یه بارم توش نبردم ، برای پلات کردنش لنگ همونم
تا روزی که ادامه ش نیاد من هی میگم :D

اونی که گفتی هم رفتم چک کردم ببینم چیه، یه مقدار ترتفیش اگر اشتباه نکنم شانس میخواست(و تکرار دوباره ی مینیگیم یه عالمه دیالوگ اینا داشت فکر کنم:| )
ولی قوانینش چیزی نداشت که نیاز به راهنمایی خاصی داشته باشه...
با توجه به تعداد و سایز دشمن ها(که ثابت بودن فکر کنم)
باید نحوه ی چینششون رو درست حدس میزدی و جواب میگرفتی (فکر کنم میگفت توی کمتر از X ترن بازی رو ببر دیگه؟ زیاد جای خطا نداشت)

---

فیگور دو پست بالاتر چه خوبه :D
فکر کنم در مورد همین بخش مورد بحث هم هست:D (من فقط نسخه چیبی WOFF رو اونجا دیدم، آرت های رسمیش نمیدونستم چطوره دیگه:-" )

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اثر جدید ito رو دیدین؟ یه جورایی عجیب غریب
View attachment 230043
ولی خب خوبیش اینکه الان ito هیچ پروژه ای نداره پس میشه روش به عنوان کارگردان FF IX ریمیک حساب باز کرد
@vaan 2
اره امارشو داشتم ، برای این سبک بازی های منقرض شده، نمره بدی نگرفته
انگار داستان هم نداره
۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔
دو سه تا نقد ها رو خوندم، برای اونها هم بیشتر از بازی ، برگشت ایتو بعد ۱۶ سال جذاب بود

This is an Hiroyuki Ito game. I won’t bore you with his pedigree, as it is all out there. Go and read up on him if you don’t know who this cat is. And then play some of his legendary games, and acknowledge what he brought to the genre. After the thick end of fifteen years, he is back. And this the weirdest, but possibly also the best RPG I have played this year.

۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔

Two of Square Enix’s most renowned creators release one of the best JRPGs of recent years, but you’ve probably never even heard of it.
:)) :)) :)) :)) :)) :| :| :| :| :|

If we said that Square Enix had just released a new role-playing game by Hiroyuki Ito, director of the classic Final Fantasy 6, 9, and 12 and inventor of the Active Time Battle (ATB), with music by legendary Final Fantasy musician Nobuo Uematsu, you’d imagine it would be treated as a major release with a lavish marketing campaign. In reality it was released last week with so little fanfare that no one (to judge by Metacritic) was even sent so much as a review copy. You’d assume that means it’s not very good, but nothing could be further from the truth.

In Short: The Japanese role-playing game stripped back to its bare essentials and yet rather than an exercise in nostalgic pandering this is one of the most compelling and sharply designed dungeon crawlers of recent years.

Pros: Far more depth than it initially seems, with a versatile battle system and cleverly design abilities and equipment that make careful strategising essential. Fantastic artwork and soundtrack.

Cons: The lack of graphics and story can be dispiriting even for hardened fans and the game does get very hard later on, with a lot of random elements

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
فقط یه چیزی checkpoint gaming به بازی ۹ داده ، چرا ۶ ثبت شده :|

View attachment 230084
من یادم gamespot نمره ی کامل داده بود به 7 ریمیک نسخه ی ps5 ولی ثبت نکرده بودن بعد چند هفته ثبت کردن ادمینای متاکرتیک یکم گیج هستن

• Like
Reactions: vaan 2

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان ببخشید کسی اینجا تونسته دو بازی legend of mana و 2 tales of destiny رو روی ps1 به صورت دو نفره بازی کنه به من بگه چجوریاست coop دارن؟

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
View attachment 224640
لیک سنگین بازی های فاینال فنتسی⁉️

▪️به تازگی کاربری با هک کردن GFN به لیست عجیبی از بازی ها و برنامه هایی دسترسی پیدا کرده که هنوز برای هیچ پلتفورمی ریلیز نشده.

▪️به نظر میرسد که این لیست در واقع شامل بازی های در حال آزمایش توسط توسعه دهنگان میباشد، و در این بین ریمیک فاینال فنتسی 9، ریمیک فاینال فنتسی 7، فاینال فنتسی 16 ، فاینال فنتسی تاکتیکس ریمستر و کینگدام هارتس 4 هم حضور داشتند.

❌ این لیست مثل تمام لیک های دیگر قطعی نیست و هیچ تاریخ اکرانی از پروژه های بالا ذکر نشده بود. ❌

لینک لیک:r/GamingLeaksAndRumours - Definitive compilation of leaked GeForce Now database games (Sony, Microsoft & many more publishers)
final-fantasy-tactics-remaster-remastered-edition-pc-game-epic-games-cover.jpg
تاریخ عرضه ی بازی Final Fantasy Tactics Remaster به همراه باکس ارت آن لو رفت.

♧ بنا به گزارش یکی از خرده فروشی ها این بازی در استدیو های داخلی اسکوئر انیکس در حال توسعه هست و قرار در سال 2023 عرضه شود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر