Infamous

morteza_ps2

کاربر سایت
Jun 13, 2008
38
تو اون مرحله كه ميريم شير فلكه هارو باز ميكنيم آخريش باز نميشه باس چكار كنم .بعد تو مرحله ي Tied down بايد چهار تا چيز بگيريم .چي بگيرم .
ويرايش:يه سوال ديگه ميشه من يه پروفايل واسه خودم داشته باشم وبرادرم يه پروفايل ديگه.من هر كاري كردم نشد.

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
خوب این جا جاش نیست بگم ولی گرون خریدین خوب:biggrin1:
این قیمت از کجاست

اون جا که باید از یه دیش یه چیزی برداریم بعدش باید چی کار کنیم
کل شهرو گشتم اما هیچ دیش دیگه ای نبود یا اگه بود هیچ کاری با هاش نداشت

کمک کنید بی زحمت

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
این قیمت از کجاست

اون جا که باید از یه دیش یه چیزی برداریم بعدش باید چی کار کنیم
کل شهرو گشتم اما هیچ دیش دیگه ای نبود یا اگه بود هیچ کاری با هاش نداشت

کمک کنید بی زحمت
L3 رو بزن تو Map سمت راست صفحه داخلش یه فلشهای سفید رنگی میاد برو به سمتش تا اون Dead Drops هارو پیداش کنی.

morteza_ps2

کاربر سایت
Jun 13, 2008
38
تو اون مرحله كه ميريم شير فلكه هارو باز ميكنيم آخريش باز نميشه باس چكار كنم .بعد تو مرحله ي Tied down بايد چهار تا چيز بگيريم .چي بگيرم .
ويرايش:يه سوال ديگه ميشه من يه پروفايل واسه خودم داشته باشم وبرادرم يه پروفايل ديگه.من هر كاري كردم نشد.
سوالم بي جواب موند

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
رو بزن تو Map سمت راست صفحه داخلش یه فلشهای سفید رنگی میاد برو به سمتش تا اون Dead Drops هارو پیداش کنی.
بابا هرچی میزنم اینقدر عکس برق میاد که اون مینی مپ کوچولو تو TV 40 اینچ گم میشه

morteza_ps2

کاربر سایت
Jun 13, 2008
38
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
بابا هرچی میزنم اینقدر عکس برق میاد که اون مینی مپ کوچولو تو TV 40 اینچ گم میشه
اها ممنون
بعد از 1ساعت ول گردی یافتم
خوب شما پیدا کردی خداروشکر ولی چون دیدم این سوال رو زیاد می پرسن دوباره جواب می دم.

وقتی L3 رو می زنید به غیر از اون نشان های برق مانند , دور نقشه یه بار قهوه ای نمایش داده میشه که به طرف دوتا دیش دیگه راهنمایی تون میکنه. خیلی راحت میشه پیداشون کرد ... فقط اگه به راهنمایی های بازی دقت کنید !

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
برای شیر فلکه ها اگر میخواهید evil برید به اون ادمی که کنار شیر فلکه واستاده یه برق بزنید خودش میره باز میکنه اگر هم میخواهید good برید خودتون باید شیر رو باز کنید
مرحله ي Tied down یادم نیست چی بود؟ :p:blushing::confused:
پروفایل نداره ولی میشه برادره شما new game کنه و بعد روی یه slot جدید save کنه و هر وقت هر کدوم از شما خواست بازی کنه save game مربوط به خودشو load کنه یجور پروفایل میشه دیگه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
میشه پروفایل دیگه ای هم داشت! تو قسمت منو سمت چپ اون ته ته میزنی یک یوزر بسازه بعد از اونجا یک psnid دیگه میسازی!سیوها و تروفی ها و ... هر یوزر با یوزر دیگه فرق میکنه!
امروز شروع میکنم از رو evil بازی کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر