Infamous

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام همه بازیو تموم کردین؟؟!؟
کسی نمی خواد بازیو بفروشه؟؟(خریدارم)
بازی چند ساعت game play داره؟؟
online? داره؟؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بسته به کارتونه مثلا مرحله اول اگر به انسان ها تیر بزنید غذا رو خودتون صاحب بشید خب معلومه اویله اما اگر نه خب معلومه گوود می شید می نویسه اون گوشه صفحه هم یک علامت سوال و دو تا جرقه قرمز و ابی داره:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان من هم تمومش کردم و Boss اخر رو به درک واصل کردم:biggrin1: بازی خوبی بود فقط چند تا باگ اعصاب خردکن داشتش:biggrin1:
دلت بسوزه من تروفیشو گرفتم خیالم راحت شد!!:D
----
اما اینکه 25 تا take down رو قطار بدیم حتما باید تو یه دوره باشه یا مثلا نمیشه اون مرحله هی از اول شروع کرد

تا جمعا 20 تا بشه:D

خوش به حالت که گرفتی:biggrin1: نه برای قطار باید تو یک دور باشه. کاری نداره تو هی بکششون بعد قبل از این که تموم بشه مرحله خودت رو بکش یا مرحله رو کنسل کن:biggrin1: همین

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من 65 درصد تروفی ها رو گرفتم دیگه حال ندارم بقیش رو خیلی هاش رو شانسی گرفتم مثلا اون 5 کیلومتر پرواز رو داشتم اون مرحله هست که باید بری زیک رو از بالا بیارین پایین باید از توی اون کانتینر ها همین جوری پرواز کردم دیدم داد تروفی رو :biggrin1:یک سری هم که رفتم خودم گرفتم ولی پلاتینیوم چقدر حوصله می خواد :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من 65 درصد تروفی ها رو گرفتم دیگه حال ندارم بقیش رو خیلی هاش رو شانسی گرفتم مثلا اون 5 کیلومتر پرواز رو داشتم اون مرحله هست که باید بری زیک رو از بالا بیارین پایین باید از توی اون کانتینر ها همین جوری پرواز کردم دیدم داد تروفی رو :biggrin1:یک سری هم که رفتم خودم گرفتم ولی پلاتینیوم چقدر حوصله می خواد :biggrin1:
تو چقدر کم گرفتی:biggrin1: من الان 74% گرفتم. 5 تا تروفی مونده که اگه حوصله داشتم باشم تا 2-3 تاش رو می تونم بگیرم:biggrin1:
منم بازیو تموم کردم رنک hero درجه hard:D:D
خرپلنگ خرپلنگ:D درجه رو رو هارد گذاشتیم:Dبا رنک hero
مبارکه میلاد جان:biggrin1: خرپلنگستان:biggrin1:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
خوب کلا fun تره یا بد بودن ؟؟
برای بار اول میخوام بدونم چی کار کنم !!
راستی وستای بازی دیگه راه برگشت وجود نداره ؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب کلا fun تره یا بد بودن ؟؟
برای بار اول میخوام بدونم چی کار کنم !!
راستی وستای بازی دیگه راه برگشت وجود نداره ؟؟
به نظر من اگه تروفی ها رو می خوای بگیری بازی رو یک باز روی درجه Normal یا Easy به صورت Good تموم کن و بعد روی Hard با Evil برو که راحت تر باشه:biggrin1: نمی دونم راه برگشت داری یا نه امتحان نکردم ولی هیچ وقت دیر نیست:biggrin1:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
به نظر من اگه تروفی ها رو می خوای بگیری بازی رو یک باز روی درجه Normal یا Easy به صورت Good تموم کن و بعد روی Hard با Evil برو که راحت تر باشه:biggrin1: نمی دونم راه برگشت داری یا نه امتحان نکردم ولی هیچ وقت دیر نیست:biggrin1:

اگه Ray shpere رو اکتیو کنی برگشت نداره :laughing: رو InFamous قفل میشه و رنک های قبلی از بین میره :biggrin1:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
infamous_by_Kermodog.gif

ودیگر هیچ:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
infamous_by_Kermodog.gif

ودیگر هیچ:D
این چه باحاله:biggrin1:
اگه Ray shpere رو اکتیو کنی برگشت نداره :laughing: رو InFamous قفل میشه و رنک های قبلی از بین میره :biggrin1:
هان؟ این چه ربطی به پست من داشتش:biggrin1: آره میدونم دیگه برگشتی نیست چون همه رنکها خاموش میشه و فقط رنک Infamous روشن میمونه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر