Infamous

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اهههه حیف شد دختره رو کشتن الان من می رم انتقامش رو می گیرم :biggrin1:
عزیز اسپویلر رو برای خنده نزاشتن!
مردن تریش هم پایانه خوبه بازیه! شما خانوادتو میبخشی که جونه 100 ها خانواده دیگه رو نجات بدی!

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بابا به خدا من این اسپویل رو بلد نیستم می زنم می ره !!!تازه امروز تروفی هام شد 13 درصد !!بازی پرنس تروفی خالصه !

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
نمی دونم این رو می دونین یا نه ولی کسایی که این بازی رو می خوان بگیرن زیر این ستاره رو نخونن.

بچه این دسته ی شش محوره سیکس و ایکس درسته؟در بازی وجود داره موقعی که می خوای اخرین پاور اپ رو بگیری باید یک رعد و برقی که از اسمون می زنه رو با چرخوندن دسته به کار ببری:biggrin1:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بابا شما بازی رو کی گرفتین ما بازی رو جویدیم تروفی 100% کردیم یه آبم روش شما هنوز تو فکر گرفتنش هستین 2 روز طول کشید بازی و با تمام تروفی ها رو بگیرم.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من یک سوال داشتم مرحله ی اول هست که باید اون معترضین رو از دره رد کنی یک عده پلیس هم وایسادن من هر کاری می کنم گوود می شه اویل نمی شه یک راهنمایی می کنین؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من یک سوال داشتم مرحله ی اول هست که باید اون معترضین رو از دره رد کنی یک عده پلیس هم وایسادن من هر کاری می کنم گوود می شه اویل نمی شه یک راهنمایی می کنین؟
برای اویل شدن باید از بین جمعیت به پلیس ها شلیک کنی که اشوب به پا بشه و مردم و پلیس در گیر بشن تا مردم کشته بشن و راه شما هموار بشه

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
من تو stunt Have a nice fall موندم اطلا 3 نفر کنار هم گیر نمیاد پرتشون کنم !:mad:

منم دقیقا مشکل تو رو دارم
خب از این Reaper های خوش قیافه:D پیدا کنید از بالای ساختمون بزنیدشون طوری که بیفتن رو زمین.از اون حرکت که میاد پایین مربع رو فشار میدیم از اون نوع حرکت...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر