iiNS4N3 | KZ3 Clan

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
آخه برادران گرامی چرا منو سر کار میزارید. یه نفرتونم که نیومد ساعت 7. من تا 9:30 بودم هیچ خبری از هیچکی نبود
بخصوص leader
من که اعلام کردم یک هفته و خورده ای هست به خاطر مشکل ف ی ل شدن PSN نمی تونم ON بشم...
2walls.gif

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
آخه برادران گرامی چرا منو سر کار میزارید. یه نفرتونم که نیومد ساعت 7. من تا 9:30 بودم هیچ خبری از هیچکی نبود
بخصوص leader
من کاری برام پیش اومد نتونستم بیام.
به ارسلان گفتم که حتما جای من بیاد ولی مثل اینکه اون هم گرفتارِِ.
فردا؟

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
من کاری برام پیش اومد نتونستم بیام.
به ارسلان گفتم که حتما جای من بیاد ولی مثل اینکه اون هم گرفتارِِ.
فردا؟
چه توقع ـی داری شما؟ با این وضعیت گند اینترنت میخای بشه آنلاین بازی کرد؟!

من که اعلام کردم یک هفته و خورده ای هست به خاطر مشکل ف ی ل شدن PSN نمی تونم ON بشم...
2walls.gif

آقا من شرمندم. من اگه میدونستم همه چنین مشکلایی دارید اینطوری نمی گفتم.امیدوارم مشکلات همه حل بشه>:d<من امروز میام چندبار سر میزنم به PSN اگه کسی بود که با هم میزنیم اگه هم نه(به دلیل مشکلات)که براتون دعا میکنم:d

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
آقا من شرمندم. من اگه میدونستم همه چنین مشکلایی دارید اینطوری نمی گفتم.امیدوارم مشکلات همه حل بشه>:d<من امروز میام چندبار سر میزنم به PSN اگه کسی بود که با هم میزنیم اگه هم نه(به دلیل مشکلات)که براتون دعا میکنم:d

نه اقا من شرمندم. من قرار رو گذاشتم خودم نیومدم.:(
بزودی یه Officer معرفی میشه.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
مثل اینکه psn درست شده
یه قراری بذارین تا پنجشنبه بریم بترکونیم :Dپمنم هدست خریدم یه تستی بزنیم :D

نه خیر 5شنبه نا سلامتی یه جا دعوتید :|
آخ آخ آخ حواسم نبود :D
شرمنده، آقا وعده ما جمعه شب
مکان: کی زد 3 بتلفیلد :D

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من دیگه NOOBZONE3 رو گذاشتم کنار و دیگه به هیچ وجه بازیش نمیکنم چون دیگه حالم داره ازش بهم میخوره.توی این مدت که با شما هم کلنی بودم خیلی خوش گذشت درسته که با هم زیاد بازی نکردیم یا اصلا نتونستیم بازی کنیم ولی بالاخره تجربه خوبی بود.امیدوارم واسه بازی کردن این بازی که اصلا معلوم نیست چیه خدا بهتون صبر بده.این پست رو دادم که اگه خواستید قرار بذارید بدونید من دیگه نیستم.موفق باشید:d

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
:>
من دیگه NOOBZONE3 رو گذاشتم کنار و دیگه به هیچ وجه بازیش نمیکنم چون دیگه حالم داره ازش بهم میخوره.توی این مدت که با شما هم کلنی بودم خیلی خوش گذشت درسته که با هم زیاد بازی نکردیم یا اصلا نتونستیم بازی کنیم ولی بالاخره تجربه خوبی بود.امیدوارم واسه بازی کردن این بازی که اصلا معلوم نیست چیه خدا بهتون صبر بده.این پست رو دادم که اگه خواستید قرار بذارید بدونید من دیگه نیستم.موفق باشید:d
الان منظورت چی بود؟ تو اگه اصلا باهاشون بازی نکردی چه تجربه ی خوبی بدست آوردی؟هااااااا؟؟؟؟....=))=))=)) حالا من بی تو، توی کیلزون چه کنم؟؟=((:((
تازه 2 ماهه بازی اومده اون وقت کیلزون ببینید چقدر خلوت شده.!!! امروز منو محسن پنج دست بازی کردیم، سر جمع 20 نفر بازیکن پیدا نکردیم. بجاش یه دست کیلزون2 زدیم...آدم بود که از سر و کولت میرفت بالا. هرچی رفیق داشتم کیلزون3 هاشونو فروختن. منو وسط یه مشت کمپر ِ نوب ِ.....تنها گذاشتن. بچه های کلنم که ظاهرا هنوز مشکل دارن. حالا که اینطور شد منم میرم غاز میچرونم<):)~:>~:>~:>
گیر ندین. اینجا غاز نداشت مجبور به خروس چرونی شدم!!!=))

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
ما هم مدت ها پیش کیلزون 3 رو ترک کرده بودیم، صداش رو در نمیاوردیم. :D
بچه ها اگه میخوان کلن رو نگه دارن و با هم بازی کنن من مشکلی ندارم. ولی اگه بازی نمی کنید منحلش می کنیم.
حیف شد. کلی بازیکن خوب جمع کرده بودم.

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
ما هم مدت ها پیش کیلزون 3 رو ترک کرده بودیم، صداش رو در نمیاوردیم. :D
بچه ها اگه میخوان کلن رو نگه دارن و با هم بازی کنن من مشکلی ندارم. ولی اگه بازی نمی کنید منحلش می کنیم.
حیف شد. کلی بازیکن خوب جمع کرده بودم.
ای کلک/:)، پس اون قضیه که میگفتی واسم کار پیش اومد و اینا... بهونه بود،نه؟/:)
شوخی میکنم. جدب نگیری>:d<:x
موردی نداره. منم بازی رو 100% میکنم. بعدشم به احتمال 96.427% میفروشمش.:>

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
ای کلک/:)، پس اون قضیه که میگفتی واسم کار پیش اومد و اینا... بهونه بود،نه؟/:)
شوخی میکنم. جدب نگیری>:d<:x
موردی نداره. منم بازی رو 100% میکنم. بعدشم به احتمال 96.427% میفروشمش.:>
نه بابا. اونا که واقعی بود. :D
وقتی قرار میزارم میام کیلزون ولی بقیه وقت ها اعصابم نمی کشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر