iiNS4N3 | KZ3 Clan

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
آقا منم تو کلنتون راه میدید؟ یه ذره نوبم ولی راه میوفتم. آخه از نظر من KZ3 با KZ2 خیلی متفاوت هستش. ولی اگه چارتا آدم حسابی( مثل شما ها) دور و برم باشه بهتر و سریعتر راه میوفتم.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
آقا منم تو کلنتون راه میدید؟ یه ذره نوبم ولی راه میوفتم. آخه از نظر من KZ3 با KZ2 خیلی متفاوت هستش. ولی اگه چارتا آدم حسابی( مثل شما ها) دور و برم باشه بهتر و سریعتر راه میوفتم.
بله بفرمایید.
رات میندازیم/میندازن بچه ها.:D

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
کی گفته تو نوبی؟ اگه تو نوب هستی پس من یکی دیگه هیچی نیستم
اقا من این هیولا رو خوب میشناسم داره مظلوم نمایی میکنه:d باور ندارید برید توی kz2 بپرسید چه کسی هست که این قاتل بالفطره رو نشناسه:)).من هیچی توی kz بلد نیستم ولی هر چیزی که تا الان یاد گرفتم از استادم thefury2009 یاد گرفتم.
به کلن خودت خوش اومدی نوبه من>:d<:x

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
کی گفته تو نوبی؟ اگه تو نوب هستی پس من یکی دیگه هیچی نیستم
اقا من این هیولا رو خوب میشناسم داره مظلوم نمایی میکنه:d باور ندارید برید توی kz2 بپرسید چه کسی هست که این قاتل بالفطره رو نشناسه:)).من هیچی توی kz بلد نیستم ولی هر چیزی که تا الان یاد گرفتم از استادم thefury2009 یاد گرفتم.
به کلن خودت خوش اومدی نوبه من>:d<:x

محسن جان چوب کاری می فرمایید، قاتلی از خودتونه.:>:> عمه ام بود ور میداشت 5تا5تا تو کیلزون2 هدشات میکرد دیگه؟؟؟(طبق آخرین اخباری که بدستم رسیده تو کیلزون3 هم اینطور هستیb-)) تو دست صدتا مثل من رو از پشت می بندی بعد به من می گی مظلوم نمایی میکنم؟؟؟ حالا از این حرفا بگذریم. آقایون بگید کی ها قرار میزارید که منم باهاتون هماهنگ بشم. کیلزون خونم به شدت اومده پایین ولی احتیاج به چند دکتر مجرب در این زمینه دارم که بتونن راست و ریستم کنن>:d< چون هر کی با این وضعی که الان دارم منو تو کیلزون ببینه آبروم میره:">

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
به به ! آقا مهدی ! :D خوش اومدی به این جمع ، جمعِ همه iiNS4N3ـیا !:D

dog days

کاربر سایت
Mar 10, 2011
3
نام
adrin
killzone

منم مردم انقدر با امریکاییا بازی کردم خواستین منم اد کنید 24 ساعته onlionam
یه نارنجک انداختم 5 نفر مردن مغز فندوقیها=))

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
عضو های جدید:
thefury2009
modern_killer_26

=-=

پنج شنبه ساعت 7 آنلاین باشید. اگه زیاد باشیم Private Match میزنیم.

=-=

این ویدئو رو هم از دست ندید.
Renegade | A Black Ops Clan Montage | By iiNS4N3 Clan
Played by: iiNS4N3_Genesis | iiNS4N3_ViP3R | iiNS4N3_M7mD | iiNS4N3_T4CTiCZz | iiNS4N3_InFeCtEd | iiNS4N3_SMOK3Zz
Edited by: KillerArsalan/iiNS4N3_T4CTiCZz

این فقط یه Trailer هستش. کاملش حدوداً 1 ماه دیگه میاد.
Youtube
Mediafire

آخرین ویرایش:

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
این ویدئو رو هم از دست ندید.
Renegade | A Black Ops Clan Montage | By iiNS4N3 Clan
Played by: iiNS4N3_Genesis | iiNS4N3_ViP3R | iiNS4N3_M7mD | iiNS4N3_T4CTiCZz | iiNS4N3_InFeCtEd | iiNS4N3_SMOK3Zz
Edited by: KillerArsalan/iiNS4N3_T4CTiCZz

این فقط یه Trailer هستش. کاملش حدوداً 1 ماه دیگه میاد.
Youtube
Mediafire

هردو لينكتون ويلچرند :d
اينجا آپ كردم .

• Like
Reactions: The Punisher

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
پنج شنبه ساعت 7 آنلاین باشید. اگه زیاد باشیم Private Match میزنیم.
آخه برادران گرامی چرا منو سر کار میزارید. یه نفرتونم که نیومد ساعت 7. من تا 9:30 بودم هیچ خبری از هیچکی نبود
بخصوص leader

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر