iiNS4N3 | KZ3 Clan

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
Baad mage shoma to khodet host mishi
Rasti kasi ke kamp mikone hichi az bazi hAlish nist
Man Alan 1 mah KZ3 bazi mikonam xp ziad mohem nist faghat bazi moheme vo dead kam dashtan dar sorati ke kamp ham nakoni
عزیز من اصلا معلوم نیست دلیل این همه کل کل کردن شما چیه؟
اگه شما خیلی به کیفیت بازی و K/D اهمیت میدید پس چرا با این همه ادعا وضعیتتون این شکلیه و امارتون این همه درب و داغون هستش؟(قصد توهین ندارم)
من به شما پیشنهاد میکنم هر وقت که به اندازه کافی توی kz مهازت پیدا کردید بیاید و با دوستان 1vs1 بزنید چون الان واسه شما خیلی زوده و امکانش هست که بدجوری حالتون گرفته بشه(این رو از من به عنوان نصیحت بپذیرید).

mactavish1390

کاربر سایت
Mar 31, 2011
111
من به بازی های شما اعتقاد دارم و میخوام با هم تیم بدیم من توی 3 هفته XP هام اینه kill/dead هاممکه میبینی برای راش خیلی زیاد اول بازیم بود که dead هام از kill هام بیشتر بود ولی بهتر شده من شما رو میخوام ما میتونیم به جای تیم original بالا تیما باشیم امروز با metropolis توی یه تیم بودیم ایشون 1 و من 2 با اختلاف 500 تا بالای من بودن البته xp ایشون 7 برابر من بود خیلیم قشنگ بازی میکرد k/d از شما پایین تره
دوست دارم ایران بالا باشه میخوام باهاتون هم تیمی باشم

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من به بازی های شما اعتقاد دارم و میخوام با هم تیم بدیم من توی 3 هفته XP هام اینه kill/dead هاممکه میبینی برای راش خیلی زیاد اول بازیم بود که dead هام از kill هام بیشتر بود ولی بهتر شده من شما رو میخوام ما میتونیم به جای تیم original بالا تیما باشیم امروز با metropolis توی یه تیم بودیم ایشون 1 و من 2 با اختلاف 500 تا بالای من بودن البته xp ایشون 7 برابر من بود خیلیم قشنگ بازی میکرد k/d از شما پایین تره
دوست دارم ایران بالا باشه میخوام باهاتون هم تیمی باشم
والا از شما چه پنهون من یکی از دست این بازی خیلی دلم خونه.امروز اومدم بعد از مدتها بازی کنم ولی وسطای بازی داشت حالم بهم میخورد چون توی تیم ما تنها کسی که دنبال انجام دادن ماموریت بود من بودم.بقیه داشتن توی عالم کمپ سیر میکردن.اخه یکی نیست به اینا بگه خسته نشدن از بس یه جا نشستن و نامرئی شدن.من از بازی لذت میبرم که توش کار تیمی معنا داشته باشه ولی توی KZ3 همه به فکر کمپ کردن و امتیاز مفت گرفتن هستن و Teamwork اصلا معنا نداره:(
اگه مایل هستید منو ADD کنید تا با هم بازی کنیم.البته ناگفته نمونه من زیاد اهل KZ3 بازی کردن نیستم ولی اگه شما هم توی بازی باشید من هم میام تا با هم بازی کنیم.

آخرین ویرایش:

mactavish1390

کاربر سایت
Mar 31, 2011
111
ممنون رفیق امروز add میکنمت من میگم ما که اهل کمپ نیستیم با همه گیمر های کیلزون ایرانی با هم رفیق شیمو بازی کنیم هر کی بیاد از ابروشم که شده کمپ نمیکنه از بازی لذت میبریم بعد کل کل هم بینمون هست
یه تیمم تشکیل میدیم بازیم میکنیم کیلزون3 خیلی قشنگه اگه غیب شدن توش نبود

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آقایون ببخشید شاید اینجا جاش نباشه اگه لطف کنید من رو هم add کنید که kz بازی کنیم تو تاپیک اصلی pm دادم کسی توجه نکرد اومدم اینجا ممنون.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
نمیتونم Marksman های تیم مقابل رو تحمل کنم!
آخه کدوم احمقی میاد به اسنایپر که قابلیت Invisible شدن رو هم داره اسلحه تمام اتوماتیک میده؟؟
اصلا مشکلی نیس ! :D همچین invisible هم نیستنا ! :D هر وقت دیدی aimـت حرکتش کند شد بدون یکی اونجاس ! :D من الان اون تعمیرکارم ! :D چیه اسمش ؟! :D خیلی هم راضیم ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر