PlayStation Horizon Forbidden West

سازنده
Guerrilla Games
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
170764
Horizon Forbidden West یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط استودیوی Guerrilla Games ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment برای PS5 منتشر خواهد شد. داستان بازی در آینده‌ای دور و هزار سال پس از زمان حال اتفاق می‌افتد، جایی که نسل تمدن بشری سقوط کرده و جهان در سلطهٔ موجوداتی شبیه به دایناسور با بافت‌های فلزی قرار گرفته و آن‌ها تبدیل به نیرومندترین مخلوقات این جهان شده‌اند. این بازی دنباله ای بر Horizon Zero Dawn است، در دنیای پساآخرالزمانی با دیدگاه سوم شخص و جهان باز روایت می شود. بازیکنان باری دیگر کنترل کارکتر بسیار محبوب، الوی را به دست خواهند گرفت، الوی در قسمت جدید به نقاط دوردست، کالیفرنیای غربی که توسط طوفان های گسترده و ماشین های کشنده ویران شده است سفر می کند. لوکیشن های بازی یادآور مکان های واقعی هستند، Yosemite Valley از دیگر مکان های برجسته بازی خواهد بود، امکان کاوش در زیر آب برای اولین بار به بازی افزوده شده‌است. گوریلا گیمز در این تریلر نوع جدیدی از دشمنان و محیط‌های جدید از بازی را با جلوه‌های بصری خیره کننده بر روی کنسول نسل بعدی پلی استیشن به نمایش گذاشت. همچنین خانم Ashly Burch بازیگر نسخه اول، در این قسمت نیز در نقش الوی به ایفای نقش خواهد پرداخت.
آپدیت: گیمپلی منتشر شده بخشی از بازی را نشان می‌دهد که ایلوی دوست وفادار خود، ارند را به سان فرانسیسکو فرستاده تا تکنولوژی خاصی را برای او پیدا کند، اما با قبلیه‌ای به‌نام Tenakth درگیر می شود و حال ایلوی باید ارند را نجات دهد. نمایش 14 دقیقه‌ای بازی، مبارزات با دشمنان انسانی و غیرانسانی را شامل می‌شود. همچنین کمی جلوتر، سازندگان از تجهیزات جدید ایلوی که برای جابجایی سریع‌تر در محیط استفاده می‌شود نیز رونمایی کردند.
همانطور که در تریلر معرفی اشاره شده بود، محیط‌های زیر آب اکنون بر خلاف نسخه اول قابل کاوش هستند. داستان Horizon Forbidden West شش ماه پس از وقایع نسخه اول اتفاق می‌افتد و ماجراجویی‌های ایلوی اینبار، در میان خرابه‌های مناطق غرب آمریکا که در زیر آب فرو رفته‌اند، جریان دارد. سازندگان در خصوص گیمپلی بازی تأکید دارند که تاکتیک‌ها و انتخاب‌های بازیکنان نقش مهمی را در نسخه دوم ایفا می‌کند.
استودیوی Guerrilla Games در پایان نمایش رویداد State of Play اعلام کرد که در هنگام نزدیک‌تر شدن به عرضه بازی، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک خواهد گذاشت. بازی Horizon Forbidden West هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد و در زمان نامشخصی از سال 2021 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
148728
"پس از پایان یافتن جهان چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ―Sylens"​
Sylens یک پژوهشگر سرگردان و بنیانگذار Eclipse است. او شیفتگی زیادی به تاریخ و فن آوری های باستانی دارد، او درقسمت اول با الوی متحد می شود تا حقیقت موجود در ماشین ها و سرنوشت افراد را قبل از مرگشان کشف کند. او در طول بازی سعی می کند اعتماد الوی را نسبت به هدفی که در سر می پروراند بدست بیاورد، کسی که تا پایان بازی به الوی مشاوره می داد مشخص می شود خود، خطرناکترین آنتاگونیست بازی است، در قسمت جدید بازی نقشی پررنگ خواهد داشت.

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0006.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0003.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0002.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0001.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000422.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000522.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0007222.jpg

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
خب رو درجه سختی اولترا هارد هم تموم شد. سخت بود واقعا مخصوصا اینکه اونقدرا آماده نبودم و فقط ۲تا سلاح فول آپگرید داشتم ولی هر طور بود تموم شد دیگه. اینکه هلث انمی‌هارو نشون نمیداد خیلی تو مخی بود واقعا. وقتی نیس میفهمی قدر بودنش مهمه :D چیزی که خیلی اذیت کرد مبارزه با آدما بود تو هر سطحی. از آدمای معمولی بگیر تا الیت و باساشون. خیلی خیلی سگ جون بودن. واقعا منطقی نبود که اندازه روباتا سفت باشن. یه مورد دیگم که خیلی اذیت میکرد و توی این درجه سختی خودشو خیلی نشون میداد این بود که وقتی یه همراه دارید و وارد مبارزه میشید، انمی‌ها همراهتونو کاملا ایگنور میکنن و تمام حملاتشون به سمت شما میاد و یه جورایی کاملا به درد نخور میشه همراهتون و اصلا حس نمیکنید یکی کنارتونه. دائم هم دیالوگای مسخره رو تکرار میکنن! هر بار به منطفه‌ی جنگلی میرسم به معنای واقعی دهنم باز میمونه از زیبایش مخصوصا تو شب. هیچوقت یادم نمیره اولین بار که میرفتم سمت کوئست Demeter و وقتی به جنگل رسیدم چشام داشت میزد بیرون. واقعا انجین فوق‌العاده‌ایه دسیما و فوربیدن وست بدون شک یکی از بهترین و زیباترین مپ‌هارو داره. نیوگیم پلاسی که برای این بازی طراحی کردن یکی از بهتریناس. همه چیز از ابتدا در اختیارتونه. اصولا بازیایی که المان‌ها مترویدوینیا دارن وقتی میرید NG+ همه چی رو ازتون میگیرن اما اینجا اینطور نیست اصلا و خیلی خیلی خوبه. قابلیت Transmog عالیه و شدیدا در دسترس. مدام ظاهر آرمورمو عوض میکردم و لذتشو میبردم. در کل تجربه جالبی بود و چالش خوبی هم بود

موفق باشیم

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
من همه بازیها رو تقریبا روی ۱۴۴ هرتز میرم تو پی سی و عادت کردم این بازی روی ۳۰ قریم خیلی لگ داره فاجعست وقتی میزارم روی عملکرد بازم کنده

سوال مهم

کسی میدونه چطوری میشه فهمید pa5 چند فریم میده تو بازی مثله کامپیوتر‌کشخص باشه ؟؟

کسی کیدونه ورژن بازی رو چطور میشع تشخیص داد؟

ممنون

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
من همه بازیها رو تقریبا روی ۱۴۴ هرتز میرم تو پی سی و عادت کردم این بازی روی ۳۰ قریم خیلی لگ داره فاجعست وقتی میزارم روی عملکرد بازم کنده

سوال مهم

کسی میدونه چطوری میشه فهمید pa5 چند فریم میده تو بازی مثله کامپیوتر‌کشخص باشه ؟؟

کسی کیدونه ورژن بازی رو چطور میشع تشخیص داد؟

ممنون
شما چشمت عادت کرده به بالا ۱۰۰ فریم طبیعی برات کند به نظر بیاد
بازی روی مود fidelity به صورت ۳۰ فریم و روی مود performance به صورت ۶۰ فریم ثابت و بدون افت فریم اجرا میشه
شما تو منوی ps5 روی ایکون بازی دکمه اپشن دسته رو بزن بعد گزینه information اطلاعات بازی رو برات میاره

• Like
Reactions: hossein gamer

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
شما چشمت عادت کرده به بالا ۱۰۰ فریم طبیعی برات کند به نظر بیاد
بازی روی مود fidelity به صورت ۳۰ فریم و روی مود performance به صورت ۶۰ فریم ثابت و بدون افت فریم اجرا میشه
شما تو منوی ps5 روی ایکون بازی دکمه اپشن دسته رو بزن بعد گزینه information اطلاعات بازی رو برات میاره
ممنون خیلی کمک کردی چند روزه دارم میگردم ببینم ورژن بازی چنده
الان واسه من نوشته ورژن ۱.۰۱۶.۰۰۰
این جدید هست ؟
بازی هم ۸۹.۱۰ گیگه

Sent from my 21061110AG using Tapatalk

• Like
Reactions: Efikiller

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
ممنون خیلی کمک کردی چند روزه دارم میگردم ببینم ورژن بازی چنده
الان واسه من نوشته ورژن ۱.۰۱۶.۰۰۰
این جدید هست ؟
بازی هم ۸۹.۱۰ گیگه

خواهش می کنم
بله اخرین ورژنی که اومده همین ۱.۰۱۶ هست

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
خواهش می کنم
بله اخرین ورژنی که اومده همین ۱.۰۱۶ هست
الان فهمیدم باید از تنظیمات خوده بازی بزارم روی پروفرمنس من همش از روی کنسول میزاشتم لگ داشت الان ۶۰ فریم شد خیلی عالیه بازیش سونس شاهکار کرده

• Like
Reactions: Efikiller

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
دوستان میخوام بعد از تموم کردن بازی، New game+ رو هم برم. ساید میشن ها ریست میشن یا از ادامه ساید میشن هایی که توی ران اصلی نرفتم رو میتونم برم برای گرفتن تروفیشون؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان میخوام بعد از تموم کردن بازی، New game+ رو هم برم. ساید میشن ها ریست میشن یا از ادامه ساید میشن هایی که توی ران اصلی نرفتم رو میتونم برم برای گرفتن تروفیشون؟

ریست میشن. کلا مپ بازی ریست میشه و باید همه چی رو از اول بگیری
تروفی‌هاتو همین پلی‌ترو بگیر که نیوگیم پلاس اسپید رانی فقط استوری رو تموم کنی

• Like
Reactions: Amir09

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
ریست میشن. کلا مپ بازی ریست میشه و باید همه چی رو از اول بگیری
تروفی‌هاتو همین پلی‌ترو بگیر که نیوگیم پلاس اسپید رانی فقط استوری رو تموم کنی
تروفی نیو گیم پلاس رو میشه با تروفی الترا هارد ترکیب کرد یا باید 2 تا پلی ترو بریم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
تروفی نیو گیم پلاس رو میشه با تروفی الترا هارد ترکیب کرد یا باید 2 تا پلی ترو بریم؟

میشه با هم گرفتشون
همون جا که میخوای وارد نیوگیم پلاس بشی درجه سختی اولترا هارد رو انتخاب کن

• Like
Reactions: Vesemir

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
آقا این کمون که تیر آتشین میندازه کو؟ چرا من پیدا نمیکنم از این فروشنده ها :D
تله میندازه دارم میخوام تیرم آتیشی شه، یکی دیگه هم بود شکل موج دریا داشت اونم پیدا نمیکنم خیلی باید جلو برم؟

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
من نسخه یک اینو بازی نکردم. میخوام داستانشو از یوتوب ببینم بعد بیام سراغ این. Tutorial داره به قدری که اگر نسخه یکو نرم بفهمم چی به چیه؟ پیشنهاد شما چیه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
من نسخه یک اینو بازی نکردم. میخوام داستانشو از یوتوب ببینم بعد بیام سراغ این. Tutorial داره به قدری که اگر نسخه یکو نرم بفهمم چی به چیه؟ پیشنهاد شما چیه؟

اگه وقت و حوصلشو نداری بری سراغ نسخه اول و میخوای یه راست فوربیدن وست رو بازی کنی مشکلی پیش نمیاد. بازی به طور کامل از پایه هر چیزی که لازم باشه بدونی رو آموزش میده. چیز خاص و پیچیده‌ای نداره. ولی خب نسخه اول ارزشش رو داره مخصوصا DLC که واسش دادن

• Like
Reactions: DoReMi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر